Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pilf4r 1. 12. 2013 19:45

jsou tam minimální rozdíly v těch verzích, ale Y má méně lidí, takže bys mohl líp trejdovat :-D dostat se do toho dá lehko, hra je dost user friendly, ale nabízí i dost možností pro hc hráče, proto složitější pravidla
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod muftu 4. 12. 2013 14:10

Dneska som sa prihlasil na club nintendo a chcelo to po mne vyplnenit dotaznik. Tak som ho vyplnil (dostal som za to extra 50 hviezd), ale zarazili ma otazky ohladom street pass funkcii v pokemonoch. Ake su? Pritom som postretal kopec ludi s pokemonmi, ale nikdy som si nevsimol nejake funkcie priamo v hre. Je tam vobec nieco?
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 3. 1. 2014 02:01

hravate este niekt? mam na vymenu par mewtwo, trochu sa mi nakopili :D
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2014 22:06

Tak mi doslo dneska Ycko (cekal jsem to uz o vikendu). Zatim jsem to jenom tak natukl - vypada to na super zabavu, ale co mne celkem zarazilo, tak je pohyb. Ten panak se hybe jenom v osmi smerech? Ja cekal ze to bude lehce plynulejsi, jako treba v Mario Landu 3D...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod muftu 7. 1. 2014 11:49

Loiza: bohuzial...cela hra je este stale rozdelena na polia. Na druhu stranu neviem ako to do buducnosti obist, kedze vela hernych mechanik sa viaze na pocet prejdenych poli. Ked sa ale stazujes na ovladanie, pockaj az dostanes korcule alebo az budes v Lumiose City. To je to najneprehladnejsie mesto v dejinach videohier.
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 1. 2014 01:20

Jezis ty brusle jsou otresny. Neda se to nejak vypnout?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2014 01:24

tdjohn píše:Neví někdo, jak deaktivovat ty příšerné kolečkové brusle?

Je nás víc :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 10. 1. 2014 21:53

Pohyb s bruslemi je na circle padu, bez bruslí na směrovém kříži. Imho vypnout brusle, aby se šlo pohybovat circle padem nejde.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod muftu 11. 1. 2014 14:19

Mate uz niekto nejake legendy ktore nepochadzaju z kalosu? Snazim sa dokoncit national dex a chybaju mi uz len legendy.
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 4. 2. 2014 14:05

Ak este niekto hrava pokemonov, tak by vas mohlo zaujimat ze konecne vydali Pokebank, takze mate moznost si preniest svojich pokemonov z predoslych hier ako aj dostat Celebiho ako darcek.
Pre mna to hlavne znamenalo vyprazdnenie PC boxov, kedze 31 je skratka malo!!
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 2. 2014 22:49

OMG, to jsou stejně super hry. X mě nějak nebavil, ale pokračuju v rozjetém Pearl a je to pořád stejná pecka. Ty bitvy jsou neskutečné :D Kam se hrabe nudný Bioshock I., tohle je akce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 29. 4. 2014 10:16

Kdyby byl zájem potrejdovat (mám Y), můj FC je 0146 9820 9238. Friend safari water (Wartortle, Bibarel, Azumarill).
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 5. 2014 16:57

RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 7. 5. 2014 19:32

Mě teda III. generace bavila nejmíň, ale na /vp/ to sklízí celkem úspěch :D
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2014 21:13

Super, pokémonů není nikdy dost. Chvíli počkám a i Yellow si zahraju :D
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka