Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod CvrD-Da 11. 11. 2006 09:02

nevite nekdo kde stahnu pokemon Cŕystal..Gold...Silver nebo proste nejakou hru na PC? kdysi se´m ji mel ale pak sem musel formatovat disk a zapomel sem si ji zalohovat nevi nekdo kde nebo jak bych to sehnal?
CvrD-Da
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 11. 2006 09:18

to je ovsem zapeklite, tady jsi na komercnim foru - kdo hleda najde, tot vse.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 11. 11. 2006 09:56

ja myslim ze je mozne mu napovedet ze by mel hledat u emulatoru... to snad neni takovi prestupek proti pravidlum
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 13. 11. 2006 16:01

Chci se zeptat jak to bude pres wifi s novyma pokacema? Bude to MMNO buse tam hafo lidi nebo to bude takove ze se pripoji jeden a jeden na jednoho..... ???
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Mican 13. 11. 2006 19:14

To zatím vědí jenom lidi z Japonska, je třeba počkat na (U) verzi. Teoreticky by mohli čtyři lidi hrát "2 na 2" nebo dva klasický duel.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 14. 11. 2006 15:56

Ale asi to nebude tak ze budou hrat vsichni najednou co jsou online ze by chodily a vyzivaly se na zapas.
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Sfizi 14. 11. 2006 16:58

To na 100% ne.. Hrál jsem pokemon diamond v JAP. Kráááása... Už se těšim na překlad.
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 11. 2006 16:59

Jo, je to hezký.. Ale mohli by vymyslet MMORPG na DS, to jo!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 14. 11. 2006 17:02

Logan007 píše:Jo, je to hezký.. Ale mohli by vymyslet MMORPG na DS, to jo!!/quote]
Souhlas, Havířov se nezpře ;)
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 11. 2006 17:03

Tankista9 píše:
Logan007 píše:Jo, je to hezký.. Ale mohli by vymyslet MMORPG na DS, to jo!!/quote] Souhlas, Havířov se nezpře ;)-/quote]


to teda ne! :-D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chevrolet 17. 12. 2006 21:36

Neznate nakej program na Pokemoni hry kterej by mohl editovat save ulozeny hry zpusteny treba pres G6lite ??Treba by pridaval pokemony nebo ty listky na 7 ostrov atd.. ????
chevrolet
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 19. 12. 2006 13:23

Tak mě tak napadlo....Nachytal ste někdo v Sapphire všech 350????Já v Red všech 150 jo,v Gold 250 taky,ale zajímalo by mě,jak to udělali v Sapphire,bo v Gold a Silver těch 250 rozložili do 2 světů a všech 350 v Sapphire a Ruby asi nenarvou do jednoho.... :? .....tak by mě zajímalo jak je to řešený.....Když sem to hrál tak sem narazil jenom na pár starších kousků a zbytek?????To musíš těch zbylejch např.160 kousků vyměnit ze starších verzí?????? :?: :?: :?:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 19. 12. 2006 20:57

Ve FR/LG se dá nachytat většina druhů z Johta a pak si je můžeš přetáhnout do R/S/E. Na DSku to ale neuděláš.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zaksam 9. 6. 2007 05:31

ty pokémon diamand jsou hodně dobrý! už mám všech 8 odznaků pokémony kolem 50. levlu... kdyby někdo chtěl multiplayer přes wifi tak ať napíše friend code a řekne kdy má čas možná si dáme... :twisted:

a kdyžtak pravidla by byly takovýhle:
žádné legendy.
každý může držet jakýkoliv předmět.
nesmí se používat předměty kromě těch co pokémoni drží.
nesmí se předměty krást!
nesmí se používat "one hit KO" útoky (fissure, horn drill, guillotine...)
každý pokémon musí být jiný

a hraju hlavně double battly! :o
kdo mi řekne idiote tak já mu řeknu: já nejsem idiot to ty jsi idiot protože mi říkáš že jsem idiot takže ty jsi idiot protože říkáš člověku co neni idiot idiote to znamená že ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot to ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot ale já nejsem idiot
zaksam
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thing 13. 6. 2007 17:55

Až si vytrénuješ, taksi dám. Mám totiž PKMn na 100Lv. Legendy mám, (Uxie, Mesprit, Azelf, Dialga, Giratina...) ale ty si (NET.rénuju. A ty pravidla ONE HIT KO., věci.... jsou celkem blbý.
Thing
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků