PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 12:59

To neni žádná obecně platná teorie, ale můj názor.
Mít plat jako v USA, tak už tady spousta lidí má všechny možný konzole.
Když už kupovat jen jeden handheld a mít doma PS2, tak je trochu divný vyhodit takový prachy jenom proto, abych mohl hrát oblíbený hry z PS2 v osekaný podobě na PSP. To už radši nějakej novej zážitek, což NDS myslim poskytuje.
A vůbec, proč všude jenom hrát, neni nad dobrou knihu
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 13:07

->mr_wawra: mozna se budes divit, ale na PSP vychazeji i hry, ktere nejsou osekane verze tech z PS2 :-)
PSP jsem si kupoval prave proto, ze na nej budou vychazet porty her z PS2 a jsem spokojeny.
NDS na tom s hrami take neni nejlepe, spousta pecek se chysta, ale momentalne tu neni nic, co by me poradne chytlo za srdce.
Btw. knihy v MHD cist nemuzu, nic z toho potom nemam :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tuuurek 4. 3. 2006 13:10

Souhlasim s Darkem....Her na DSko tu zatim moc neni(těch lepších)....Ale taď už se to začíná navážet,takže počítám s tím,že situace se začne zlepšovat :P
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 13:14

Njn, hlavne na to Final Fantasy III se tesim.
Co se tyce japonskych RPG, tak na NDS zatim nic moc. Spis nic nez moc.
Na PSP je situace podstatne lepsi.
Naposledy upravil Dark_one dne 4. 3. 2006 13:32, celkově upraveno 2

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 13:24

na DS nemusí bejt 50+ AAA her, stačí pár výjimečnejch kousků, vždyť kdo by taky měl handheld jako svou hlavní herní platformu...
Dark_one: Knihy se nemusí číst jen v MHD, nýbrž prakticky kdekoliv.
Jinak kdybych vyhodil prachy ekvivalentní 1/2 Xboxu 360 / solidní grafárně / NDS + pár her, tak bych taky musel řikal, jak jsem happy.
Nebo to je možná daný vkusem, někomu ke štěstí stačí čumět na seriály typu Rodinná pouta, někomu hrát průměrné hry a někomu hrát úžasné hry :)
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 13:36

->mr_wawra: heh, ja myslim, ze bych dokazal byt stastny i uplne bez her. I kdyz kdo vi, jeste jsem to nezkousel :-)

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 14:04

Já jsem to taky radši ještě bez her nezkoušel, i když hokej je možná ještě lepší zábava :)
jinak neřikám že je PSP špatný, kdybych ho měl dostat nebo vyhrát, tak to beru určitě.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 14:07

->mr_wawra: a kdybys to PSP vyhral nebylo by lepsi ho prodat a koupit si hrozne moc knizek? :-)

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod beat 4. 3. 2006 14:21

Dark: Při dnešních cenách by těch knížek nebylo zas až tak mooc :D
wawra: Ono je to taky o tom, kdo má rád jaký styl her. Podle toho, co si Lordmark vybral mu více sedne PSP.
Navíc PSP je naprosto skvělé na videoklipy :wink:
Na PC už prakticky nehraju, používám ho téměř jen na internet. Na PSP můžu hrát když cestuju, ale i doma. Což s PC jaksi není možné. Nechápu, jak můžeš srovnávat PSP s PS2 nebo dokonce PC. A hrát hry ve vlaku na Noťasovi asi není to pravé ořechové. Navíc můj noťas nevydrží při hraní her tak dlouho jako PSP. Takže u mě to byla jediná volba.
Btw. Ani nevíš, jak rychle uteče 2.5 hodinová cesta vlakem při hraní Mercury :D

to all. Nenuťte nikomu hry, které se líbí zrovna vám. Proč přemlouváte Lordmarka třeba na Mariocart nebo Meteos, když je vidno, že on preferuje jiný žánr....
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Standa 4. 3. 2006 14:30

OT: Velka skoda ze phpbb nema fci "nezobrazovat prispevky vybraneho uzivatele" Zrovna ted by se mi to hodilo(a dark to neni :-) )
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2006 14:45

to Dark:tak kolik vyjímečných a skvělých her se chystá na PSP???na NDS je aspon jistota skvělých her typu animal crossing, FF, Zelda, PES, Metroid, Xenosaga....a na PSP máš jistotu Splinter, POP, GTA no a to fakt na handheldu nepotřebuji.

to wawra:V americe je předobjednávka na MP:hunters na koruny kolem 700Kč a to tam mají ještě velké platy...a třeba Metroid 2 na GC tam mají za 500 a u nás za 1899,- tak kde to spěje???My jsme chudší země takže by u nás hry měly být levnější...myslím že kdyby se tady novinky na konzole prodávaly za 800,- hned by byl větší odběr a už mě to fakt začíná štvát tady v ČR

to beat:Ty se divíš srovnávání PSP a PS2 když PSP je to samé jen v menší podobě a s podobnými hrami???A my mu nenutíme ty hry ale to je to stejné jako by si zahrál na PSP ty nejhorší hry a odhodil by ho tak by jsi mu taky řekl že si má raději zahrát třeba MGS nebo GTA nebo ridge racer nebo prostě něco lepšího
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 4. 3. 2006 15:00

Peter S. Kenedy píše:
to beat:Ty se divíš srovnávání PSP a PS2 když PSP je to samé jen v menší podobě a s podobnými hrami???A my mu nenutíme ty hry ale to je to stejné jako by si zahrál na PSP ty nejhorší hry a odhodil by ho tak by jsi mu taky řekl že si má raději zahrát třeba MGS nebo GTA nebo ridge racer nebo prostě něco lepšíhob/quote]

Jo, já se opravdu divím. PS2 je o tom, že si sednu před televizi a pařím. PSP je o tom, že je přenosné. Jenže to je pro tebe asi nepodstatný rozdíl. Ukaž mi, jak budeš hrát na PS2 ve vlaku.

Já nikdo nikoho nenutil do žádných her. Každému se líbí něco jiného. MGS mě nazajímá, Meteos taky ne. Já věřím lidem v tom, že jsou natolik modří že sami vědí, jaký styl her je baví a uspokojuje. Asi to bude tím, že už mi bude táhnout na třicítku.. takže nespadám do kategorie těch:"..ty nemáš Nike? Ty jsi socka". Každému nechávám jeho názor. A můj názor je ten, že když si někdo koupí RR a Harryho, tak je pro něj vhodnější PSP. Neříkám, že je to pravda. Ale asi na tom něco bude, když si ho plánuje koupit.

Standa: Můžeš přihodit i nějaké argumenty, proč ti vadí můj příspěvěk? Nebo jsi chtěl jen ukázat, že znáš pojem PHPbb?
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2006 15:17

Jenže já chci na handheldech nový zážitek a ne jen kopii PS2 a ikdyž doma PS2 nemam tak PSP bych si asi ani tak nekoupil...Nintendo nechce tvořit henadheldy s výkonností gamecube a se stejnými hrami...to je strategie od sony...nintendo chce být originální a daří se mu to na 100% a proto jsem přešel od Sony k bigN...a pokud chce hrát lordmark ve vlaku harryho a ridgeracera tak at si koupí PSP ale proč se teda prvně kupoval NDS??Snad jsme mu tady napsali které hry jsou na NDS opravdu pecky a pokud chtěl hry typu Harry tak to měl říct hned to by jsme radili asi jinak...my jsme ho přesvědčili že NDS je skvělý díky dotykovému displeji a skvělé hratelnosti her ale to Harry a RR na NDS neukazují v čem je jeho síla tak asi proto
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 4. 3. 2006 15:28

Proč si Lordmark koupil NDS taky nechápu...

Vidíš. A mě přesně vyhovuje to, že si můžu hrát ve vlaku hry podobné těm z PS2(který nemám).
Opravdu je každý jiný a každému vyhovuje něco jiného. A o tom právě je ten výběr. Buď PSP, nebo NDS. Na tom se jistě shodneme :)
Ještě musím zopakovat, že já bych si PSP nekoupil. Ale ani NDS.
Já PSP dostal, a jako dárek je to skvělá záležitost..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 15:43

Peter S. Kenedy píše:to Dark:tak kolik vyjímečných a skvělých her se chystá na PSP???na NDS je aspon jistota skvělých her typu animal crossing, FF, Zelda, PES, Metroid, Xenosaga....a na PSP máš jistotu Splinter, POP, GTA no a to fakt na handheldu nepotřebuji.
o/quote]

Nevim, na co je tohle reakce, ale ty proste MELES :D
Co se tyce jistoty Final Fantasy, tak na tom jsou oba handheldy stejne, tedy jedna ohlasena hra. Tedy pardon, stejne ne, Final Fantasy VII totiz bude kompletne nova hra, kdyzto Final Fantasy III bude pouhy remake. Divim se, ze nekdo jako ty se tesi na remake hry, ktera vysla na VELKOU konzoli. To ja bych na handheldu tedy "nepotreboval".
A ten PES taky neni nejlepsi priklad. Na PSP tozi vysel PES 5 se vsim vsudy, na NDS vyjde nejaka znouzectnost.

Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka