PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 14:47

Peter S. Kenedy píše:Jenže já chci na handheldech nový zážitek a ne jen kopii PS2 a ikdyž doma PS2 nemam tak PSP bych si asi ani tak nekoupil...p/quote]

Chces nove zazitky? Zkus treba sex, ten je celkem fajn :-)
Ja mam handheld pro zabavu, ne pro "nove zazitky".
O terminu novy zazitek by se dalo navic dlouze diskutovat :mrgreen:
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 4. 3. 2006 14:47

beat: Potrefena husa se vzdycky ozve, kdo rikal ze tim myslim tebe? Pokud vim tak tam zadna citace ci jakykoliv naznak urcite osoby nebyla..nebudeme to resit, pokud mas zajem to resit tak pm ;)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 4. 3. 2006 15:04

Standa píše:pokud mas zajem to resit tak pm ;)


Nikdy si nezapamatuju, jestli je pm odpoledne nebo ráno :wink: :P
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2006 15:08

Já jsem vybral FF jelikož jsem ho nikdy nehrál a PES proto že mě hodně baví už na PC a PSP nemám a jak víš že to bude jen taková znouzecnost???Ty o tom tolik víš???Pokud vím tak hodně informací k tomu ještě není....a s tím sexem jsi mě docela naštval...tvoje argumenty jsou takové jako by přišel lupič do banky s vodní pistolkou a jeho argument naval prachy by neměl žádný význam
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 15:32

Peter S. Kenedy píše:Já jsem vybral FF jelikož jsem ho nikdy nehrál a PES proto že mě hodně baví už na PC a PSP nemám a jak víš že to bude jen taková znouzecnost???Ty o tom tolik víš???Pokud vím tak hodně informací k tomu ještě není....a s tím sexem jsi mě docela naštval...tvoje argumenty jsou takové jako by přišel lupič do banky s vodní pistolkou a jeho argument naval prachy by neměl žádný význam /quote]

Znouzectnost to bude, protoze bude vypadat hnusne :D
A s tim sexem si to tak neber. Ten smajlik tam byl jako znameni jiste nadsazky :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 15:39

Se divim, ze se jeste neozval Paar...snad mu neodpojili net :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Parkpoom 4. 3. 2006 18:45

Dark_one: nebo mu nekdo pujcil PSP a zjistil jak vypada Hra za zrcadlem :)
Parkpoom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 18:52

padnul argumenet že je PSP přenosný a tim se to tak liší od PS2 a proto je to tak úžasný.
Já osobně bych od přístroje v ceně několika tisíc korun očekával něco víc, než jen možnost hrát ty samé hry jako na PS2 ve vlaku...
Do vlaku se výborně hodí kniha / časák, uteče to taky rychle a aspoň se člověk nějak obohatí, což se o přežvejkanejch hrách z PS2 říct nedá
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lordmark007 4. 3. 2006 18:57

Parkpoom mas Sz.... :wink:
AAO 4Ever
Lordmark007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2006 19:11

mr_wawra píše:Já osobně bych od přístroje v ceně několika tisíc korun očekával něco víc, než jen možnost hrát ty samé hry jako na PS2 ve vlaku...
Do vlaku se výborně hodí kniha / časák, uteče to taky rychle a aspoň se člověk nějak obohatí, což se o přežvejkanejch hrách z PS2 říct nedák/quote]

myslim, te tu vlastne popiras smysl existence platformy handheldu a to je v diskuzi jeden vs druhy handheld pomerne zbytecne
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lordmark007 4. 3. 2006 19:18

Taky nemam ps2 :)
AAO 4Ever
Lordmark007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 19:49

->mr_wawra: uz jsem myslim psal, ze psat o PSP hrach jako o "přežvejkanejch hrách z PS2" neni na miste.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2006 19:53

Dark_one píše:->mr_wawra: uz jsem myslim psal, ze psat o PSP hrach jako o "přežvejkanejch hrách z PS2" neni na miste.t/quote]

ja myslim, ze nepise pouze o PSP hrach, ale ze to je bojovnik za cetbu a jine druhy vzdelavani misto nic neprinasejiciho hrani her :)
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lordmark007 4. 3. 2006 19:57

Mne hry prinasi radost :wink:
AAO 4Ever
Lordmark007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 20:18

****: tak nějak bych chtěl od handheldu i nějaké další výhody, než jenom to, že si to můžu kamkoliv nosit. Třeba dobré a originální hry.
Nerikam ze hry nic nemohou prinest, to je hloupost, jenze jako treba v TV narazis na ptakoviny jako Rodinna pouta a zaroven na kvalitni porady jako treba Monty Python's Flying Circus, tak to same je to u her. Holt chci kvalitu, to je cely. Ja vim, ze je hrozne jednoduchy vsechno konzumne prijimat a nepremyslet nad tim, ale kdyz tu kvalitu najdes, je to radost na druhou :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků