PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 3. 2006 23:52

Paar píše:pokud si dobre pamatuju, ani "velke" GTA na PS2 neni moc svizne...

Nikdy jsem jakoukoliv nesviznost velkych GTA na PS2 nezaznamenal. Maximalne tak doskakovani objektu, to ale zpusobeno spis bordelem v mechanice nez grafickou kartou :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 6. 3. 2006 07:24

Dark_one píše:
Paar píše:pokud si dobre pamatuju, ani "velke" GTA na PS2 neni moc svizne...

Nikdy jsem jakoukoliv nesviznost velkych GTA na PS2 nezaznamenal. Maximalne tak doskakovani objektu, to ale zpusobeno spis bordelem v mechanice nez grafickou kartou :)
GTASA se obcas na ps2 trhalo, to vim z vlastni zkusenosti(nic sileneho, ale poznat to bylo)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 6. 3. 2006 15:23

Peter S. Kenedy píše:Já nevím že vás to pořád baví se tady o tom hádat že je lepší PSP nebo NDS...každý má svoje a tím to hasne :-) no ale zas na druhou stranu by potom nevznikla tato diskuze :-)//quote]
Souhlas...A hlavně se tu omílá pořád to srejný dokola... :x
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 6. 3. 2006 15:28

Tuuurek píše:
Peter S. Kenedy píše:Já nevím že vás to pořád baví se tady o tom hádat že je lepší PSP nebo NDS...každý má svoje a tím to hasne :-) no ale zas na druhou stranu by potom nevznikla tato diskuze :-)//quote]Souhlas...A hlavně se tu omílá pořád to srejný dokola... :x:/quote]
Taky souhlasim, ja uz bych ale zase chtel nejaky novy handheld, preci jenom psp a ds jsem probrali vic nez dostatecne :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 6. 3. 2006 15:30

:D Svatá pravda....Chtělo by to hádky na nový téma....Tohle už začíná bejt trochu nuda...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 16:05

->Tuuurek: tak si zaloz thread latentni homosexualita a pis tam.
Pripada mi trochu bezpredmetne stezovat si, ze te nebavi diskutovat na tema PSP vs NDS UVNITR diskuse PSP vs NDS...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 16:18

Tak jsem vystrachal, ze na PSP byly ohlaseny dva kousky, ktere rozhodne stoji za to:
Novy Mortal Kombat: Unchained a port Magna Carta.
Obrázek
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 16:27

beat: No, já posuzuji hry hlavně podle hratelnosti, ale když se ta hra kvůli pomalýmu běhu nedá hrát, tak jaksi neni moc co posuzovat.
Jinak 25 fps JE málo. Když jsem zapnul poprvý GTA: SA na PC, tak tam je defeaultně nastavenej frame limiter na 25 fps, no to byl hnus, velebnosti! Hrozně pomalý, fakt nehratelný. Stačilo vypnout a krása. Prostě každej hráč je jinej, pro mě je 25 fps málo, tečka.
SindyDog: To víte , mám pořešený nejen mediální *****
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 3. 2006 16:46

DS je lepší než PSP, protože ho vlastním. Žádný jiný důvod není relevantní :-) O tom se můžeme přít, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat, opičáci.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 17:06

tak toto je opravdu neprůstřelný argument :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2006 17:35

mr_wawra píše:Když jsem zapnul poprvý GTA: SA na PC, tak tam je defeaultně nastavenej frame limiter na 25 fps, no to byl hnus, velebnosti!t/quote]

Ty jsi fakt komik. 25 fps je "hnus velebnosti"? V tom případě nechoď do kina, nedívej se na televizi, DVD apod.
Tebe bych chtěl fakt jednou potkat.
Takže ještě jednou. 25fps je plynulé.
Aspoň už chápu, že opravdu existují lidé:"tobě jede Quake jenom 78fps? Ty seš ale socka.."

:( :(

Někdy bych si chtěl přečíst inteligentní argumenty.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 17:45

Nechci vám odporovat pane klaun, ale mám dojem, že mezi hraním a pasivním sledováním je poněkud rozdíl.
Takže ještě jednou: 25fps je pro mě málo.
Možná že takoví lidé existují, jenže mě stačí 31+ fps...
Přijeď do Práglu a sen se může stát skutečností.

Inteligentní argument? Matematiku zatím ještě tak geniálně neovládám, abych ti tady napsal rovnice, proč je to pro mě neplynulý, ale vycházím ze svých vlastních zkušeností, že jakmile mi hra jede pod 30 fps, nepovažuji ji za plynulou a ne moc dobře hratelnou.

Možná to bude tím, že na PC většinu her ovládáš myší, jejíž pohyblivost při hraní je vyšší než u analogovejch páček na konzolích, tudíž je na PC hry potřeba větší plynulost, aby to PC stíhal všechno počítat, když rychle hejbeš myší
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2006 17:57

mr_wawra píše:tudíž je na PC hry potřeba větší plynulost, aby to PC stíhal všechno počítat, když rychle hejbeš myšíh/quote]


Dobrej joke :D :wink: Tak na tohle nemám argumenty..

Není žádný rozdíl mezi pasivním díváním na televizi, nebo aktivním hraním. Když se dívám na televizi tak tam prostě vidím plynulý pohyb.

Ale jinak jseš dobrej. Nejdříve si zjišťovat framerate, abys mohl posléze posoudit, bude-li se ti ta hra líbit, to je docela zajímavá procedura :) Někdy to musím také vyzkoušet :wink:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 18:01

se ti nedivim že nemáš argumenty, když nevidíš zásadní rozdíl mezi sledovánim TV a hraním.
Víš, ono jaksi hra která není plynulá se nedá moc hrát, tudíž i kdyby byla sebelepší, je to prd platný, ale nedivim se, že to nechápeš
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 6. 3. 2006 18:08

Kdesi jsem videl stranku, uz nevim kde, no prote tam byly tri ctverce ktere se tocily, jeden 25fps, druhy 45fps a treti 60fps,
rozdil byl znatelny a 25fps neni v pripade her zadna slava, ten omezovac v gta je jenom kvuli spatnemu nacitani textur, ma se zapnout kdyz vjedete do oblasti a az potom se ukazou textury(nejvice to delalo ve vice city)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků