PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 11. 2005 19:35

K těm NFSMW jsem to jen konstatoval jelikož tady někdo psal že je škoda že nebudou mít tuning...už hraju plnou verzi a je to fakt nářez...je tam zaveden trochu i příběh a pěkné FMW sekvence...tohle se EA povedlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 24. 11. 2005 19:36

to opravdu kazdy ktery ma ocividne vice sympatii k PSP je "vedle jak ta jedle"? Nebo to plati jen pro ty co nehazou spinu na kazdy PSP titul? Hanim ja snad nejake NDS hry? Tvrdim ze Tamagoci nestoji za nic? Opravdu prekvapivy nazor v diskuzi PSP vs NDS.
Samozrejme jestli jsi tak narocny ze napises o hre ze bude "pouze" jako Warrior Within (ktery napriklad na Bonuswebu dostal 89%) s necim navic ze to proste nebude stat za to tak k tomu fakt nemuzu rict nic jineho nez "zaslepenost" Promin
Naposledy upravil srato dne 24. 11. 2005 19:39, celkově upraveno 1
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 11. 2005 19:37

Tak serie NFS byla vzdy velmi nadprumerna, teoreticky se tam nenajde zadny "slyby" titul, ani me neudivuje, ze je Most Wanted kvalitni...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod srato 24. 11. 2005 19:40

Paar píše:Tak serie NFS byla vzdy velmi nadprumerna, teoreticky se tam nenajde zadny "slyby" titul, ani me neudivuje, ze je Most Wanted kvalitni...

Zrovna NFS:MW na PSP podle meho nazoru nestoji za nic. Je neuveritelne nudny a repetitivni
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 11. 2005 19:41

**** píše:to opravdu kazdy ktery ma ocividne vice sympatii k PSP je "vedle jak ta jedle"? Nebo to plati jen pro ty co nehazou spinu na kazdy PSP titul? Hanim ja snad nejake NDS hry? Tvrdim ze Tamagoci nestoji za nic? Opravdu prekvapivy nazor v diskuzi PSP vs NDS.

Vedle jak ta jedle jsem napsal proto, protoze jsi na me zautocil ve smyslu, ze odsuzuju PSP. v jistem smyslu ho odsuzuji, ale v tomto pripade jsem se jen pozastavil na jednou hrou. nepochybuju, ze na PSP vyhazeji a vyjdou kvalitni tituly, ale "porty" neuznavam. stejne jako se mi nelibi RE na NDS.
me pripada, ze ty jsi tak posedly PSP, ze nesneses zadny jiny nazor nez kladny. doufam ze se mylim...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod srato 24. 11. 2005 19:44

Paar píše:
**** píše:to opravdu kazdy ktery ma ocividne vice sympatii k PSP je "vedle jak ta jedle"? Nebo to plati jen pro ty co nehazou spinu na kazdy PSP titul? Hanim ja snad nejake NDS hry? Tvrdim ze Tamagoci nestoji za nic? Opravdu prekvapivy nazor v diskuzi PSP vs NDS.

Vedle jak ta jedle jsem napsal proto, protoze jsi na me zautocil ve smyslu, ze odsuzuju PSP. v jistem smyslu ho odsuzuji, ale v tomto pripade jsem se jen pozastavil na jednou hrou. nepochybuju, ze na PSP vyhazeji a vyjdou kvalitni tituly, ale "porty" neuznavam. stejne jako se mi nelibi RE na NDS.
me pripada, ze ty jsi tak posedly PSP, ze nesneses zadny jiny nazor nez kladny. doufam ze se mylim...

Tak to jsem z tveho prispevku opravdu nepochopil. Mne naopak klony na handheldu nevadi obzvlaste pokud jsou to dobre hry. A ted se pomalu dostavame k tomu ze ne pouze inovativni tituly jsou skvele hry :)
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 11. 2005 19:47

**** píše:Tak to jsem z tveho prispevku opravdu nepochopil. Mne naopak klony na handheldu nevadi obzvlaste pokud jsou to dobre hry. A ted se pomalu dostavame k tomu ze ne pouze inovativni tituly jsou skvele hry :)

pouha inovace nestaci, to je jasne. ale ted je otazka, zda spatny titul muze byt inovativni..?

co se tyce warrior within, zamlouva se mi. ostane planuju si jeho koupi na gamecube. stejne jako sands of time a v budoucnu treti dil, pokud bude dobry (o coz se nebojim). jen kupovat si teoreticky stejnou hru jen proto, abych si ji mohl zahrat jinde nez doma pred TV, to neni pro me.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod srato 24. 11. 2005 19:50

jo tak, tak uz ti rozumim. Ja jsem zase asi jiny pripad, hry ktere jsem rad hral na PC a ted po nejake dobe vyjdou na handheld (lhostejno jaky) mam rad protoze PSP pouzivam jen na vyplneni volneho casu (popripade prostoju v praci :)) a nocnich a tyhlety vypalovacky ktere mne bavily mne budou bavit zas a znova.
Jo a asi jsem tu jediny kdo ma rad spotovni hry :)
A odpoved na otazku zda spatny titul muze byt inovativni? Dle meho nazoru rozhodne nemusi byt zabavny (a o to treba mne jde) jako napriklad Black an White - tim neupiram nazor lidem kterym se libil
Naposledy upravil srato dne 24. 11. 2005 19:54, celkově upraveno 1
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 11. 2005 19:53

to rozhodne nejsi...

rad bych, aby me stare klasiky nekdo predelal na nejakou konzoli, at uz rucni ci stolni. ono dnes poustet stare hry na novych pocitacich je strasne...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod srato 24. 11. 2005 19:56

Paar píše:to rozhodne nejsi...

rad bych, aby me stare klasiky nekdo predelal na nejakou konzoli, at uz rucni ci stolni. ono dnes poustet stare hry na novych pocitacich je strasne...

No tak to by bylo boziii - takovy Nether Earth. Ale obavam se ze tam je spise problem s autorstvim :( Ale doufat muzeme na vsech platformach
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 11. 2005 20:01

ja osobne nejvice touzim po portech her

Albion
Little Big Adventure
Little Big Adventure 2
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Standa 24. 11. 2005 20:45

Peter S. Kenedy píše:K těm NFSMW jsem to jen konstatoval jelikož tady někdo psal že je škoda že nebudou mít tuning...už hraju plnou verzi a je to fakt nářez...je tam zaveden trochu i příběh a pěkné FMW sekvence...tohle se EA povedloe/quote]
jj, taky jsem si to tak do ctvrtky hry rikal :mrgreen:

Nejhorsi dil cele serie, alespon ten tuzing tam mohli nechat, NFS1 melo zhruba stejnou fyziku jako tohle :D
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 11. 2005 21:05

Však jsem psal že ten tuning tam je...tak nechápu proč to tady pořád píšeš??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Standa 24. 11. 2005 21:13

Peter S. Kenedy píše:Však jsem psal že ten tuning tam je...tak nechápu proč to tady pořád píšeš??
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 24. 11. 2005 21:28

->Standa: PSP verze je takova mensi po vsech smerech. Je tam min modu, horsi grafika (prekvapive), az na intro zadne filmecky. Ale i tak me to STRASNE chytlo, hraju to porad, podle me nejlepsi auta na PSP, i kdyz na svoje "vetsi" kolegy nema.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka