PS Vita vs Tablet - test - NFS: Most Wanted 2012 / 2005

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wietter 24. 3. 2015 22:34

Ahoj, pro ty kdo by si rádi koupili nějaké přenosné zařízení,na kterém si zahrajete kvalitní hry (nemyslím tedy nějaký černobílý tetris na konzoli od číny). Jediné co mě napadlo je buďto PS Vita (dříve jsem měl PSP a bylo super) ,ale v současné době lze už dobré hry hrat i na tabletu.
Vybral jsem si Windows tablet Toshiba Encore 8 + ovladac Ipega 9023.

Tady je moje herni srovnani mezi PS Vitou a Windows tabletem Toshiba Encore 8
Co byste si vybrali? :-)

wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hanis90 25. 3. 2015 00:05

Vypada to super ale osobne bych volil ps vita:), jako prenosne herni zarizeni mi prijde vhodnejsi:).
hanis90
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 3. 2015 00:53

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 25. 3. 2015 16:17

Tak urcite s tou prenositelnosti tabletu je to trosku horsi :-) Neni to uz zarizeni ktere je vylozene kapesni. Ale hrani na tom ma svoje kouzlo ,hlavne treba starsi FPSka, z tech lepsich muzu i uvest napr Crysis 1 ,samozrejmne ale na nizke detaily, ale zase na takovou placku celkem pokrok. S vydrzim baterie je na tom taky velice dobre :)
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hanis90 25. 3. 2015 22:15

je fakt, ze na tabletu si zahrajes mnohem vice her:), takze zalezi jake hry vlastne preferujes. U techto dvou zarizeni mi prijdou hry hodne rozdilne. Takze jako vzdy jsou rozhodujici hry:)
hanis90
First Blood

Odeslat příspěvekod rejca 27. 3. 2015 08:10

Na Vitě a 3DS se mi líbí, že člověk koupí dražší hru a hraje, žádné mikrotransakce, free to play a další nesmysly.

Navíc hry to jsou dlouhé a kvalitní. Takže já raději New 3DS a k tomu dražší ale kvalitní hry a zobrazení v 3D (opravdu to funguje a hrám to dodává další rozměr).
rejca
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků