Handheld z 5 až 10 palcoveho tabletu

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wietter 26. 8. 2014 20:37

IPEGA 9023 - gamepad pro tablety od 5 - 10 palcu

Obrázek

http://youtu.be/0K9SA1SSqyE
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2014 13:44

Jo tak tohle už smysl docela má.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 27. 8. 2014 15:51

IPEGA PG 9023 - gaming: Need For Speed: Most Wanted, NHL 09

http://youtu.be/ZaKMyxLsonM
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2014 17:25

Tak ještě ukázat nastavení a FPS.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 27. 8. 2014 19:30

Co mas konkretne na mysli?

Staci zapnout na tabletu bluetooth a na gamepadu stisknout "x" a zaroven "home" .Dale pak pouzivam aplikaci JoyToKey k premapovani u nekterych her. Pouzivam Windows Tablet.

Zde jeste ukazka Soldier of Fortune 2: Double Helix:

http://youtu.be/iY1cPpFSTm8
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod One_Z 28. 8. 2014 07:41

Stále nechápu smysl tohoto snažení. Podobné ovladače vydalo docela dost výrobců a žádný se neuchytil a to byly určené především pro hry kde se počítalo s dotykovým ovládáním.O nahrazení klávesnice a myši se snaží steam machine controller. Ovšem PROČ se snažit namontovat na přenosné zřízení kde jde o PŘENOSNOST další hovadiny které jdou přímo proti základu těchto zařízení a tou je ona PŘENOSNOST ???
One_Z
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2014 08:16

Jako notebooky má spousta lidí na stole a nikam je nepřenáší, tak i tablet můžou mít na stole a nikam ho nenosit ;-) Sice mi to taky nedává logiku, ale budiž.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod One_Z 28. 8. 2014 09:29

Jeden z těch co má tablet pouze na doma jsem i já :-) . Nemusím zvedat zadek z pohovky a 99% věcí co bych dělal na PC zvládnu pohodlně i z tabletu. Přesto že ho používám doma tak mi vadí i hmotnost ipadu air, přeci jen 1/2 hmotnost by byla mnohem pohodlnější. Pro opravdu nechápu další navyšování hmotnosti zařízení - nízká hmotnost a kompaktnost spolu s dalšími faktory je rozhodně ku prospěchu pohodlí a nevidím jediný důvod proč se pohodlí vzdávat.
One_Z
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 8. 2014 16:06

Mně se to docela líbí. Furt je to něco, co neváží ve srovnání s notebookem skoro nic a člověk nepotřebuje stůl, aby si zahrál.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 3. 3. 2015 23:04

prave hraji Tomb Raider: Underworld a je to uzasny zazitek ,pro vyznavace handheldu. Po prechodu z PS Vita je tohle presne co jsem si predstavoval ke hrani her. Fakt doporucuji poridit si Windows tablet nejlepe 8 mi palcovy a znacka Toshiba Encore - ten je nejvykonnejsi mezi 8 palocovymi ,baterie vydrzi tak 4h pri hrani. Dnesk uz ae da sehnat za 4500 Kc.
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod wietter 8. 4. 2015 12:21

Hrani FPS na Windows Tablet ? No problem! Zamerovani pomoci dotykoveho displeje


FlatOut 1


Ke hraní pouzivam tablet Toshiba Encore 8 s Intel Atom Z3740 + herni ovladac Ipega 9023
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 4. 2015 19:47

Proč bych zaměřoval displejem místo páčky?

Jinak měj k tomu zapnutý nějaký počítadlo FPS, ať máme pojem, jestli to jede na 15 nebo 60 FPS. Z videa se to nepozná.

-- 8. 4. 2015 20:49 --

Aha, koukám, že už jsem to tu výše psal...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 9. 4. 2015 21:19

Mrknu se po nejakym tom pocitadlu FPS.

Hry jsou urcene pro PC a nebyly by moc dobre hratelne kdybych zameroval packou. Ta presnost a rychlost je mnohem lepsi pres ten displej.

tady mam i video se srovnanim:
(v case od 2:00 je dobre videt ten rozdil v rychlosti pohybu, rychlost pohybu pres packu by sla nastavit i na rychlejsi ale pak by byla vetsi nepresnost zamerit treba urcitou cast tela protivnika)
wietter
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků