Prechod z PS Vita na mini tablet s Windows 8.1

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wietter 6. 7. 2014 17:06

zdarec ,jeste k tomu ovladani .Uz muzu zamerovat ve strileckach s vysokou presnosti ,nasel jsem si aplikaci ktera udela z celyho displeje jeden velky touchpad. Hraju ted Soldier of Fortune 2 a Unreal 2 a fakt parada ,s tou analogovou packou to bylo narocny jak neco. Proste ted pravou rukou ovladam ,analog. packu ,d-pad ,a L1, L2 a pravou jezdim palcem po displeji.
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 7. 2014 18:03

Kolik máš těch pravejch rukou?!

Nicméně to jako celá váha toho "zařízení" je v jedný ruce a druhou si to ještě tlačíš k zemi patláním po displeji? No nezní to moc komfortně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 7. 2014 18:04

To už můžu v tramvaji jezdit s Virtual Boyem :D :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 6. 7. 2014 19:42

drzim to jak normalni tablet na kterem hry ovladas palcema a druhou ruku drzim gamepad

video (nesmejte se ze me pak zabili na videu ,malo jsem se soustredil kdyz jsem to natacel):
Unreal2: https://www.youtube.com/watch?v=4XnNStOUz00
Soldier of Fortune 2: https://www.youtube.com/watch?v=WSzXXz1f_RM


,ale jinak uz si vyrabim dalsi specialne upraveny gamepad kde v levem hornim rohu bude d-pad a pod tabletem druha polovina ,takza ta tloustka bude jen o 1,3cm vetsi nez jak to mam ted o cely gamepad plus drzak, takze psp a ps vita se muze jit pak totalne zahrabat :P a kdyz uz si muzu zahrat na tom tabletu i FPSka, akorat je potreba zvolit spravnou folii pres displej po ktere prsty hladce klouzou,a tu mam takze vklidu.

.Jo a jedna se kdyztak o tento gamepad ktery budu pridelavat : https://www.youtube.com/watch?v=i1DcTzVuZGQ

zacinam to mit dobre vychytany ne ? :)
Pojdte taky nekdo do toho ne ? Muzu Vam pak treba na zakazku vyrabet ty gamepady :D
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 7. 2014 19:48

No takhle to nevypadá nejhůř.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 6. 7. 2014 20:02

cim dal vic me prekvapuje tahle vecicka ,proto jsem i zalozil tohle tema ,aby jste vedeli a treba to taky zkusili .Jsou ale vetsi silenci co si treba po domacku vyrabi ruzny herni masiny http://www.youtube.com/watch?v=-6YNtyanWEs
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 7. 2014 20:12

A hraješ na tom reálně někde "on the go" nebo sedíš vedle stolního PC a říkáš si, jak to nemáš mobilní? :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 6. 7. 2014 20:30

zatim jsem to zkousel jen v praci ,na wc nebo v aute. Dokonce se mi to vleze i do kapsy od monterek :D . O dost mobilnejsi to teprve bude az budu mit ten druhy upraveny gamepad :) takze se to pak koplet vleze do neoprenoveho pouzdra.
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 7. 2014 21:35

No a teď mi řekni, na kolik tahle sranda (jinak to nazývat nebudeme), vyjde? PS Vita koupíš za nějaké 4000, to samé 3DS. O knihovně aktuálních her se taky bavit nebudeme, na tomhle si zahraješ tak 10 a více let staré PC hry.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 7. 2014 22:16

Zase je může, co si budeme nalhávat, snadno pirátit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 7. 2014 15:14

Nebo kupovat za par babek na gogu... A knihovnu her ziska mnohonasobne vetsi jak na Vite a jeste ke vsemu levneji.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 7. 2014 17:23

Jo, to taky. Ale ono 11 let staré hry (v tomhle případě tedy berme PSP hry a třeba DS hry) koupíš dneska cca za ceny her na GOGu ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2014 17:44

A co si budeme povídat, interface 11 let staré hry tenkrát na PC a na PSX -> dnes tabletu a PSV je zatraceně veliký rozdíl to hrát nemyslíte? ;)
Osobně kdybych chtěl hrát 11 let staré hry z PC, tak mi stačí ten nový notebook co jsem si teď koupil, protože to má klavír a blíží se to způsobu ovládání jaký autoři zamýšleli mnohem více, než nějaké zflikované kombo tabletu a kdo ví čeho ještě.
Co se týče PSV, nebo 3DS, tak problém s intarface vlastně skoro neexistuje :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 7. 2014 18:30

Ale ono to přeci na nejnižší detaily a rozlišení přeci vypadá líp. A je to jen o grafice. Plus můžeš patlat po displeji. A stojí to 2x tolik. No neber to, ne? ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 7. 7. 2014 19:57

CHtěl jsem kapesni (mam skoro kapesni) herni zarizeni na graficke urovni lepsi nez PSP a na stejne nebo taky lepsi nez PS Vita a s velkym vyberem her ,a nevadi mi ze jsou nektere hry hodne starsi ,je tisic starsich her ktere jsem nehral a rad si je zahraji ,a nemusim ty hry kupovat. A nevadi mi ze musim vymyslet vlastni zpusob ovladani ,spis me to bavi si vyrobit treba specialni gamepad ,presne podle sebe jak mi to bude vyhovovat. A kdyztak muzu pouzit i ty virtualni gamepady. Dneska jsem treba dohral Max Payne 2 ,a na normalnim pc nebo notebooku by me to ani tak nebavilo jak na tom tabletu :) ,porad nejaky hluk, chlazeni vetraky ,hodne mechanickch casti, sedet u toho a hrbit se. A tedkom zacnu hrat Tomb Raider :Underworld. Lepsi nez nejaky Uncharted na PS Vite ,a jeste tu hru shanet nekde za levny penize ,a jak to dohraju tak co s tou hrou kdyz bych ji mel na karte .Jednou jsem si koupil na Vitu akorat Resistance Burning Skies ,a nic extra teda ,ani ta grafika teda ,to uz jsem hral na tabletu teda s lepsi grafikou ,treba takovy Half-Life 2 na maximalni detaily. Proste ulet na takove male placce. Ta cena je kolem 7000kc.
wietter
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků