PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 10. 2011 17:43

Jeste vem v potaz, ze jsou to launchove tituly. Dej vyvojarum par let a predvedou ty prave orgie.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 10. 2011 19:53

Boze to jsou zase tlachy :-)) Vas vazne nekam zavrit a konzolove vzdelat. Ano Vita ma lepsi grafiku nez 3DS a to na nej nema.. na pet stranek to tu budeme vsichni analyzovat :-))

Jinak ty F1 takhle vypadat nebudou, zbyle dve hry po graficke strance ale fakt pecka.

Pripominate mi Bonusweb v letech 2005. Recenze Ridge Racera (obe verze) a citace: "A mame to potvrzene :!: NDS svym vykonem na masinku od Sony proste nestaci" :D Oba systemy uz rok k videni na vystavach vcetne zverejnenych tech. specifikaci, ale panove z Bwebu objevili Ameriku :-)

Obrázek

Obrázek

Obe verze jsem dohral a jsou super, na DSku je to hratelnosti N64like gamesa z velke casti i podobna PSX dilum, zato RR PSP uz jede na novodobe vlne. No ani nevim proc to pisu.

Zde je pak ofiko PS Vita trailer k chystanym Formulim, jenz vyjdou pristi rok (doufam ze je jeste vylepsi) http://www.youtube.com/watch?v=68eXMiyuQzU a zde F1 2011 pro 3DS http://www.youtube.com/watch?v=ERtsThVca6k

O grafiku bych se pak do budoucna nebal u zadneho z systemu link
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2011 20:31

Sega: Ty formule se v reálu podobali opravdu spíš tomu obrázku co jsem dával, než tomu videu (už taky proto, že Víťa má větší rozlišení).

Jinak všiml jsi si? Na ty 3DS formule použili podklad z Ace Combat 3 Electrosphere :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 10. 2011 20:34

Jj ten off-screen real z Vity je dobry, alespon co do grafiky vozu a silnice, okoli jsem moc nezkoumal. Trochu me zklamal Shinobido 2, jednicku mam pro PSP a ta Vita verze jen takova lepsi PS2.

Ta hudba pak videa vzdy pekne podbarvi :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2011 19:54

Takže partnerem pro 3G u Vity u nás bude Vasrfoun
http://konzolista.cz/articles/onearticl ... ce=novinky
tenhle operátor je i partnerem mého telefonu, takže v zásadě spokojenost, jen si jaksi nedovedu představit kolik za tuhle srandu budou u nás chtít (asi jako že fakt sakra hodně) a k tomu další omezení (FUP, rychlost, konektivita a podobně). Každopádně ač jsem obecně pro kdejakou pitomost, tak v tomhle případě se mi pokusného králíka hrát nechce. Mám totiž takové tušení, že budou chtít takové nejméně dvě kilča měsíčně, což je vzhledem k mému obvyklému účtu (cca šedesát korun včetně paušálu za měsíc) docela dost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 22. 11. 2011 08:59

tak třeba to bude jako u amazon kindle. Tam je cena internetu už v ceně zařízení a člověk může pak brouzdat netem zadarmo
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2011 12:58

Eeeee ne, tomu se mi zrovna u nás jaksi nechce věřit.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 22. 11. 2011 14:03

tak u kindlu to takhle funguje i u nás. Myslím, že amazon má smlouvu právě s vodafonem, ale to si nejsu jistej. Každopádně má amazon smlouvu s jedním z našich operátorů a za internet uživatel nic neplatí. Vše je již obsaženo v pořizovací ceně výrobku.
Myslim, že u vity to bude podobně. S dalšíma měsíčníma poplatkama za data by to nemělo zdaleka takovej úspěch.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 11. 2011 23:06

Dneska byl ohlasen novy MotorStorm RC pro PS Vita a PS3 prostrednictvim PSN a zahy na to i EU lauch list her od Sony.

Vsechny pecky hned pri startu, moc pekne.

http://konzolista.cz/articles/onearticl ... ce=novinky
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 11. 2011 18:46

Uncharted, Ninja Gaiden, Katamari, AC, Street Fighter X Tekken, Rayman, Wipeout a dalsi? No uz asi abych zacal pomalu setrit. :nenapadne

Nepsal tu nekdo neco o tom, ze tam nebudou dobry hry? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 11. 2011 19:19

PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 23. 11. 2011 21:15

Mě spíš zaráží jak nové hry co mají být 2012 mají PSV/PS3/Xbox ...přijde mi jako by to vývojáři brali jako další konzoli k PS3 a xboxu protože ať srovnávám hry PS3 vs PSV tak mi ta grafika přijde fakt stejná..mít tak PSV hdmi,tak to vyměním za xbox
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 23. 11. 2011 21:32

Lo!Zza > To bys mel, to bude pruvan jakej tvoje penezenka dlouho nepamatuje :D

Sakra asi tu Vitu taky koupim, mit moznost zaplatit za NG nebo AC znova plnou cenu abych to mohl hrat na prenosny platforme .. to se neodmita :lol:

Wipeout bych bral za plnou palku samozrejme taky, jen se musim nejdriv odhodlat spustit original verzi ve FULL HD co mam zdarma :lol:

Katamari samozrejme taky tutovka, pokazdy sedim na zadku kolik novinek do toho dokazou s kazdym titulem nadelat, si proste nemuzu nechat ujit verzi na Vitu :lol:

Edit: Sakra jeste koukam, ze pridali do nabidky Dungeon Hunter. Dobrej kousek. Dvojku jsem nedavno kupoval za $0.99 jsem zvedavej co bude na Vite stat jednicka :lol:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 11. 2011 21:53

Tak hlavne ze je sranda :-)

K tomu Wipeoutu, tak 2048 bude po letech konecne plnohodnotny dil a nejen HD port s par vecma navic jako u PS3 verze, coz je sakra rozdil, uz prvni video z nich me dostalo disainem novych trati. A o tom Full HD by tu slo take lecos napsat. To na co narazis se tyka spise Raymana: Origins, NG3, jenz vyjde krom obou stolnich systemu i pro Wii U, Street Fighter X Tekken ci BlazBlue Continuum Shift IIplus. I tak se ale tyto hry budou na Vite hrat krapec jinak, ale jasne chtelo by to spise uplne exkluzivity.

-- 23. 11. 2011 22:10 --

portapro píše:..protože ať srovnávám hry PS3 vs PSV tak mi ta grafika přijde fakt stejná..mít tak PSV hdmi,tak to vyměním za xbox

..pripojis k TV, upscalujes do 1920x1080 a pak jsem prijdes brecet :D Uz prvni nacancany trailer z PS Vita her ukazoval, ze portable Killzone ac vypadal skvele se Killzone3 neblizi ani zdaleka (coz je i logicke), zde pak fotky z Vita Resistance (Burning Skies) ;-)

http://www.konzolista.cz/databaze-her/h ... skies-3411 (treba obr. 7-10)

/Tak Vita NG bude predelavka Sigmy nikoli port NG3.
Naposledy upravil sega.maniac dne 24. 11. 2011 14:36, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 23. 11. 2011 22:35

No uvidíme,každopádně rozlišení ps vity je defaultní rozlišení napřed battlefield 3 na ps3,takže pokud by se vývojáři snažili a grafika byla opravdu jako ps3 tak s tímhle by problém nebyl
Jenže problém u konzolí je ten že vždycky z nich kazdej vytáhne maximum až při jejich posledním dechu,viz ps3 a psp
portapro
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka