PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 9. 2011 19:22

Pořád ale máš grafiku z PS2, takže bys ji nějak musel dát do PSV a o to nikdo nestojí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 23. 9. 2011 19:36

Nesmysl ... emulace PS2? A tu DVD mechaniku do batohu nebo kam?
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 9. 2011 19:38

Doma nahrat kabelem do PSV a jedeme. Stejne jako PSX hry na PSP.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 23. 9. 2011 19:43

To je jen pro CFW, ne?

Uz vidim jak si pousti Sony dobrovolne do Vity tuny piratskejch PS2 her pres kabel.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 9. 2011 20:03

Šak oficiálně by byli na store a neoficiálně by tam lítaly přes kabel :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 10. 2011 13:54

Jak bude vypadat krabička PS Vity? http://blog.eu.playstation.com/2011/10/ ... unch-apps/
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 10. 2011 11:03

Přes 3G si do Vity budete moct stáhnout pouze 20 MB dat http://uk.gamespot.com/news/6339649/ps- ... -confirmed
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 10. 2011 08:23

Oficiální datum vydání PS VITA pro Evropu je 22.2.2012...hehe na moje jmeniny :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 10. 2011 10:28

To docela jde. Tak nějak se trefili do mého odhadovaného okna.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 27. 10. 2011 09:33

Jsem velice zvědavej jak se vita nakonec prosadí. Na handheld má až neskutečnej výkon a graficky ty hry vypadají skoro až neskutečně na to, že jsou pro přenosnou konzoli. Myslím, že s vitou má sony velkou šanci položit nintendo na lopatky. Snad se navíc poučili z psp a budou na vitu vycházet i ve větší míře hry ušitý pro přenosnou konzoli. Přece jenom nevím jestli se dá na porty z ps3 nalákat dost lidí. Ale docela jim fandím a i když mám 3ds, tak když na vitu budou vycházet dobrý hry, tak bude mít 3ds sestřičku;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2011 09:43

Nintendo se položilo samo a ani nemusí Vita vyjít. Zase je dobré, že ten výkon by mohl stačit třeba na deset let. PS3 byla poměrně slabá při vyjití a 7 let udělá určitě. U HH by to mohlo být klidně více. I na PSP vypadají dnes některé hry skvěle.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 27. 10. 2011 21:48

To co tady říkáte je absolutní blbost...nintendo se nepoložilo,nintendo je jediný kdo dokáže handheldy ne jenom slibovat,ale i prodávat,takovou absolutní nechuť,kterou vidím od Sony uz od PSP kdy se na něho vykašlali a teď při představení vity,kdy člověk kdyz se dozví o produktu v únoru a dostane se k němu v únoru dalšího roku,to je otřesný
V době,kdy každej hraje na iphonu,kterej dokáže podávat několikrát lepší grafiku se vám na PSP každej vykašle,a tohle není chyba applu,ale Sony
V době kdy Apple pachtil blbý ipody představily neslýchaný produkt,který kdyby prezentovali i jako mp4 přehrávač s vysunovacimi tlačítky jako PSP go,tak tady dneska žádnej apple není..oni prostě neuměli využit ten zlatem důl co pod sebou měli,a teď se to snazi dohnat dalším,ale to tady mělo být už dávno
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 22:05

K te prvni vete, tak samozrejme.. Na to ze se Nintendo s 3DS polozilo samo ani nereaguju :-) Momentalne opet dava pres 225K tydne, minule to bylo mene - maly pokles pod 190K, tak jsem rad ze uz zase frci. A to budou Vanoce, kazdopadne az vyjde Vita bude se take jednat ohledne prodeju o pekny narez.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 30. 10. 2011 16:33

Já nevím co si mám o té vitě myslet,ze začátku jsem se těšil,teď mi přijde,že to stojí za prd,tak se asi vrátím k 3DS,protože když se dívám na ty doposud představený hry,nenajdu ani jednu,která by využívala potenciál té grafiky,spíš mám pocit,že takovou grafiku by 3DS zvládlo taky
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2011 16:51

portapro píše:Já nevím co si mám o té vitě myslet,ze začátku jsem se těšil,teď mi přijde,že to stojí za prd,tak se asi vrátím k 3DS,protože když se dívám na ty doposud představený hry,nenajdu ani jednu,která by využívala potenciál té grafiky,spíš mám pocit,že takovou grafiku by 3DS zvládlo taky

...... ehm? A co doma, všichni zdravý?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ani náhodou chlapče, ani náhodou. Držel jsem obojí v ruce a 3DS ať si říká kdo chce co chce, na tuhle grafiku prostě nemělo, nemá a mít nikdy nebude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka