PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2013 15:26

Něco jsem zaslechl, že Minecraft bude. No, nakonec proč ne. Má jít o konzolový kód, nikoliv ten z mobilů.

Jinak jsem koukal po novém updatu jde dělat panoramatické fotografie. Není to perfektní, ale docela sranda.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 11. 2013 16:31

Minecraft na vitě koupím hned jak to půjde, to je přesně ta ideální hra na 20 minut před spaním.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2013 16:36

Minecraft? Fakt? Ten bych teda rozhodně na 20 minut před spaním nezapínal... Mohlo by se stát, že nepůjdeš spát vůbec :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2013 20:35

Si pamatuju, jak jsem nedávno šel z výpravy a zapadnul někam do díry a objevil se v neosvětlené jeskyni. Batoh plný věcí a jen slyšíš zvuky. Naštěstí mě kamarád vytáhl, ale před spaním bych to asi nechtěl zažít :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2013 10:11

On ještě někdo v úspěch Vity věří ? Vždyť je to propadák. Handheldový trh je na pokraji smrti a mele z posledního. Možná ještě v Japonsku (ale to je kapitola sama pro sebe) ale v západním prostoru handeldy na hlavu poráží smartphony a tablety. Říkal jsem to v době kdy šla Vita do prodeje a vy jste se mi smáli. A vidíte - měl jsem pravdu.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2013 10:19

No nevím, 3DS s více než 30 miliony (po zhruba 10 milionech v každém regionu) prodaných kusů mi nepřijde jako "handheldový trh na pokraji smrti"...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 11. 2013 11:09

Jenom Vita je na pokraji smrti :) 3DS se naštěstí daří dobře, nechápu trend hraní na smartphonech... Hraje se na tom blbě...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2013 11:20

Otázka je, co s ní udělají ve spojení s PS4...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 11. 2013 11:38

Podle mě nic - koupit si konzoli za nějakou desítku a k tomu handheld za pět litrů... To moc lidí neudělá, možná pár HC hráčů, ale ti dávno netvoří hlavní skupinu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 11. 2013 12:03

To možná ne (záleží jak definuješ HC hráče), ale pokud by se Sony povedlo udělat z Vity casual záležitost...

Každopádně hry vycházejí, takže já nic neřeším.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2013 12:37

Ertefol: Však to tak spousta lidí má :) Někteří mají třeba Wii U a 3DS nebo PS3 a 3DS nebo jinou takovou kombinaci... Pokud by Sony nabídla zajímavé funkce pro Remote Play, určitě by prodeje Vity zvýšili.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 11. 2013 12:47

U hráčů, kteří chtějí i handheld možná jo. Ale dokupovat periferii za pět litrů... nevím, nevím, podle mě je to moc.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 11. 2013 13:13

já to ale nemyslel jako periférii - to fakt nemá smysl (i když RockBand... No nic). Spíš bych to viděl jako vzájemně provázané produkty.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2013 13:15

Přesně tak :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2013 14:38

Vzájemně to nijak provázat nejde. Jediná šance je začít vydávat hry. To se ale asi Sony nelíbí, tak na to jde jinak :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka