PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 9. 2013 22:20

podařilo se mi sebrat všechny Intel v killzone. Spokojenost. Začínám se poohlížet po něčem jiném na hraní (pokud možno novém samozřejmě).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 10. 2013 15:41

Demo WRC 4 je online presne jak bylo slibeno 8-) , pak hned skocim na X360/PS3 verze.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 17. 10. 2013 14:48

No, technické zpracování nic moc :D
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 10. 2013 15:30

Druhy zavod uz vypada lepe, chce si to trosku ponastavit obraz, zvednout gammu apod. oproti PS3 je to cele takove zasedle.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 17. 10. 2013 16:46

To nemyslím. Myslím zpracování lesků na autě, provázanost polygonů při uvolněných dílech po nehodě a spoustu podobných blbinek :D
Jinak vizuálně to nevypadá nijak extra tragicky :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2013 17:00

No, vzhledem k tomu, jak vypadal první a druhý díl o této firmy, tak progres jako kráva. Ještě jeden, nebo dva kousky a bude to lepší než Gran Turismo :)

Jinak druhá etapa lepší.

Štve mě, že nejde přemapovat nastavení ovládání. To by měla mít každá hra a přijde mi totálně dementní tam uzamknout jen jedno schéma - které mě zrovna moc nevyhovuje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 10. 2013 17:19

No resim ciste Vita verzi, stolni to je jina liga, tam je vcelku slusny vizual uz od tretiho dilu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod nox111 25. 10. 2013 15:32

Hrate uz niekto Batman: Arkham Origins Blackgate?Mozete sa podelit o nejake dojmy?
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 21. 11. 2013 19:33

Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 19:53

Nuda, jsem asi moc konzervativní na ty jejich novinky. Ale třeba za to nemůžou, mně i ten nový Mario přijde dost o ničem a ten má hodnocení skoro jako RDR :D Pro nehráče asi ale fajn.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 21. 11. 2013 20:13

Tak v pátek by měl být trial.. Asi zkusím.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 11. 2013 22:16

Já to chvíli hrál ale strašně mě to nebavilo.. :-l Každopádně si pořád říkám, že když po sto letech vyjde podobná hra na Vitě, že bych po tom měl hned skočit.. takže to stejně nakonec asi koupím :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 22:21

:D To jo, také to tak mám, ale už mám těch blbostí dost, takže snad odolám. Počkám si jen na Minecraft, to je stejně nejlepší hra, něco jako GTA, jen to na Vitu asi jen tak nevyjde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod muftu 21. 11. 2013 22:54

Mne sa skratka pri tej hre tak hnusi ten vizual a k tomu to prezentovane ovladanie, kde ma zas budu nutit cmarat prstom po vite z predu aj zozadu...
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 22:57

Přesně :D
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka