PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 29. 1. 2011 11:05

Ale to se neví, vždyť launch je až v prosinci, to se může ledacos změnit. Jinak gratuluju Sony, pěkný handheld :) tady ovšem bude rozhodovat cena, pokud bude NGP stát stejně jako 3DS tak to bude mít Nintendo těžké.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 29. 1. 2011 11:31

No já bych nintendo zase tak nepodceňoval.Když před lety vyšlo psp a nds, tak měli taky všichni jasno, jak sony nintendo převálcuje atd. Zase se řešil výkon a kdo ví co. No a jak to nakonec dopadlo všichni víme;) takže pozor na to;) v inovacích je zatím nintendo stále jednička a jestli bude vývoj her na 3ds zase o hodně levnější jak na psp2, tak opět můžeme být svědky velkého vítězství nintenda. A nebo se sony dostatečně poučilo a nintendo unsnulo na vavřínech a třeba to velké vítězství sony;) kdo ví, ale dělat závěry jen podle technických specifikací je mírně řečeno nerozumné dokud si na obou zařízení nezahrajeme ;)
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 29. 1. 2011 11:52

A telefonní modul tam dát mohli když to má x-věcí včetně GPSky a digi kompasu či programu pro rozšířenou realitu :) Hlavně dost brutus je ten zadní dotykáč, to je dost zajímavá novinka, uvidíme jak moc použitelná... I když na otáčení kamery během hry to může být dobrá věc...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2011 11:57

Ale na co telefonní modul, když se s tím stejně nedá telefonovat? iPad by taky mohl mít telefonní modul? Mohl, ale na co...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod portapro 29. 1. 2011 12:06

Kdyby to udelali vysuvny jako PSP go,tak by se s tím dalo telefonovat ,5" není moc,treba do dualbootu Android,ale to by zase stalo 13 tisíc a to nikdo nechce
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2011 13:58

5" je ale obrazovka ne? :-) Přístroj jako takovej má přes 18 cm na šířku... S tím se opravdu telefonovat nedá :-) A hmotnost taky není na stálé nošení někde v kapse.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 1. 2011 16:45

N.Marko: velka cast tech znacek byla i na PSP
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2011 16:58

uzivatel_cz píše:N.Marko: velka cast tech znacek byla i na PSP

Já vím. A?

No jinak mě fakt rozesmívá to neustálé poukazování na originalitu her nintendo konzolí. Nic proti, ale já to vidím asi takhle:Když je nějaká hra série na Playstationu, tak to je stále nemlich to samé. Ale na Nintendu to je POKAŽDÉ inovativní novinka. Ehm.

EDIT// Nechtěl jsem ti dát srdíčko, jen jsem kliknul na ikonku a ono to nebylo "citovat", ale poděkovat. Z nějakého důvodu tu ikonku u tvých příspěvků už pár dní nevidím :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 1. 2011 17:32

N.Marko: ono je to casto pravda, protoze jednotlive dily velkych serii jako Mario nebo Zelda se od sebe casto dost lisi, zvlast na handheldech
v pripade NGP se ale dokonce ukazuji hry, ktere jsou primo porty z PS3

nicmene mne slo spis o to, ze NDS a iPhone se prodavay "o fous" lepe nez PSP s danymi znackami ... ted maji ty same znacky vysvihnout NGP pred 3DS a iPhone?
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2011 17:36

No, Killzone i Rezistance na PSP byli hodně jiné hry než na PS3. Wipeouti, Tekken a tak podobně - tady něco dělat jinak by bylo proti zdravému rozumu.

Já myslím, že tentokrát to snad už vyjde. Spousta těch sérií je lépe zajetých, takže lidi na ně slyší a samotné PSP má už nějaké jméno. To byl veliký problém u jedničky, kde Nintendo mělo jméno a Sony byla outsider. Jak to ale doopravdy dopadne, ukáže čas.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 1. 2011 18:00

N.Marko: to urcite, jeste to ani neni na trhu
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 29. 1. 2011 18:27

Jaké inovace vlastně Nintendo v handheldech dělá?
DS: touchscreen - běžná záležitost.
3DS: 3D displej - běžná záležitost.

Takže jaké inovace?
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 1. 2011 18:29

beat - to myslis doufam ironicky
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 29. 1. 2011 18:47

3d dispej je běžná záležitost? :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2011 19:09

V tomhle je nintendo vždy tak trochu vepředu.

Ale myslel jsem to ve hrách.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka