PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 1. 2011 14:12

Ano, tohle jsou jediný 3 hry, který graficky překonávají 7 let staré PSP. Ale ve všech ostatních aspektech stejně nemají šanci.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod sir jarousek 28. 1. 2011 16:59

Hlavně bych řekl, že má PSP 2 jednu ohromnou výhodu - tlačítka. Mě teda hraní velkých her na iPhonu nebavilo, protože se mi špatně ovládaly a půlku obrazovky jsem neviděl přes ruce.
sir jarousek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2011 17:55

uzivatel_cz píše:Lo!Zza: na mobilu neni potreba pocitat pi a u her ten rozdil tak propastny neni

Sice nemusis pocitat pi, ale tech vypoctu je tam porad jeste dost.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 28. 1. 2011 18:21

Jak znám Sony tak PSP 2 nebo jak se to bude jmenovat vydaj - a hry stejně nebudou, jako nebyly u PS-3 (což byl důvod proč jsem se ji zbavil.) Tahle slavná firma v poslední době všechno "koní"...

A krom toho dé esko se začne prodávat za pár týdnů ne ? Takže ZASE nechávají konkurenci volný prostor a ZASE se z toho budou hrabat... Když vyšlo PSP první generace hrozně sem si ho chtěl koupit protože všude bylo prezentováno s diskem na kterém bylo Gran Tourismo Portable. Ano, nakonec vyšlo ale asi za pět let, to samý platí u pé es trojky, nalákali na demo Gran Tourisma, tehdy to bylo wow, včera sem to hrál a... už to prostě žádnej zázrak ze kterýho by mi spadla čelist není, aspoň ne po stránce grafiky. Jasně, Sony svoje pecky jednou vydá, ale pokaždý ji to stojí hrooozně moc času, a za tu dobu vám uplyne záruka na zařízení...asi tak...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2011 18:23

Kdyz Sony vyda PSP2 jeste pred vanoci, tak ten naskok 3DS pekne snizi, to se neboj.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 28. 1. 2011 19:27

PC: Ale jdi ty...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 1. 2011 19:31

PC ty jsi ale idiot, víš o tom že jo?

Killzone
Call of Duty
LittleBigPlanet
Uncharted
Resistance
WipEout
Monster Hunter Portable 3
Hot Shots Golf
Gravity Daze
Reality Fighters
Smart As
Broken
Little Deviants
Dynasty Warriors

tohle jsou hry co oznámili nyní, o kolik se se mnou vsadíš, že do vánoc ještě nějaké přibudou?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 28. 1. 2011 22:16

No jo ale třeba mě se z té nabídky nelíbí nic. Když se řekne Playstation tak se mi automaticky vybaví God of War, ale hlavně Metal Gear a Gran Tourismo a ty tam nejsou...

Takže bych si asi něco koupil, ale jak se říká jen abych na tom měl co hrát. Mě se pé es péčko dvojka líbí a Sonce jsem dycky fandil ale zdá se mi že v poslední době se mi ne a ne trefit do noty nabídkou her, no a kvůli pouhým třem kusům si nebudu za tisíce kupovat hardware, byť velmi sotisfikovaný. Jo kdyby v tom byl telefon a umělo to volat jako normální mobil tak by to byla výhoda a třebas by se dal ten nedostatek her nějak přežít...

Ale zase to beru ze svého pohledu poněkud tradičního hráče... Pardón !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2011 22:22

GOW a MGS mas na PSP.
PC píše:Gran Tourismo

Tohle asi nenajdes nikde.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 28. 1. 2011 22:30

Gran Turismo....

Jo na PSP 1... ale nemyslíš že by to byl hit dát nové díly i na novou konzoli ? Ta má jednu nevýhodu o které se moc nepíše-baterka prý bude nevyměnitelná, což je škoda...

Nebo nějaký pěkný RPGéčko ale ne japonský...

Uvidím, třeba si pé es pé dva pořídím, na rozdíl od Nintenda k němu nemám větších výhrad je to takový techno fetiš a já mám techno fetiše docela rád...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2011 22:53

Proc myslis ze nove dily na PSP2 nebudou?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 1. 2011 23:03

PC... ehm, jak psal Lo!Zza, máš ten dojem, že tyhle hitový IP na PSP2 nebudou. Dobrý vtip. Ohledně GT, to si asi počkáme, ale MGS, nějaký ten derivát GOW atd. to nebude problém. A jestli se ti počáteční nabídky (znovu upozorňuji že to je osm měsíců do budoucna) nelíbí, tak máš holt smůlu, nebo jenom hledáš ty svoje obvyklé výmluvy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod lance 29. 1. 2011 00:02

PC: ty si strašný mimoň :D
Killzone - super hra
Call of Duty - jedna z tých lepších FPS, v dobrom kabáte a grafike to môže byť super
LittleBigPlanet - : )
Uncharted - vúbec ne špatná hra
Resistance - nie je práve táto hra od SONY (možno sa mýlim), jedna z naj FPS
WipEout - tiež ťahový koň, geniálna zábava
Monster Hunter Portable 3 - Capcom klasika, jedna z tých titulov, čo idú na odbyt ako rohlíky
Dynasty Warriors - obstojná hra
-mne sa do vkusu docela trafili, nechápem čo čakáš, to je launch a ver, že hier bude jak šafránu, nevem asi sedíš celý deň za PC, ale mne to trvá kým prejdem dajme tomu 8 hier...napr. na PSP nemám šancu prejsť všetky must have killer tituly, to by som musel byť nerd, je toho mrte:
Midnight Club seria, GTAčka, Final Fantasy CC, FF Agito (bude), Duken (bude), Metal Gear, God of War, Tekken, Kingdom Hearts, Lord of Arcana, Monster Hunter, Loco Roco, Patapon, Jax and dexter, Star Wars, Syphon Fitler - mrte multik, Gran Turismo a veľa RPG hlavne tých japonských (pohľad zhora), veľa zaujímavých hier i klasických, mrte inýc hier, je toho vážne veľa
-SONY je dobrá firma, nič nekazí, tento boj bude podľa mňa riadne vyrovnaný s 3DS, Nintendo je tiež geniálna firma, sám neviem do čoho ešte pôjdem
-nepáči sa mi, že sa všade ohánaš grafikou, asi si ešte nehral Hru s H
-Gran Turismo je na tom graficky z pomedzi iných titulov skoro najlepšie a stále mi padne sánka
-mne pripadáš jak niekto kto si hru nevie vychutnať, nemáš poňatia o dobrých hrách, úplný casual hráč, ktorý slintá čo vidí
-japonské RPG sú jedny z naj ak nepočítam Fallout alebo Baldursgate, Diablo (dá sa polemizovať o RPG), Icewindale,..a pod
-herná konzola má od mobilu ďaleko a poviem ti to je to posledné čo ma trápi a herné konzoly si ľudia kupujú na hrania, ja v nich vidím potenciál, väčšiu variabilitu hier aj keď veľa je toho už aj na PC ale napr. Final Fantasy, Mario, Zelda, Metroid, Tekken, Gran Turismo a všetky ostatné? Taktiež kebyže mám každé 2 roky tuniť PC alebo každý rok, alebo každý mesiac lebo EA sa dohodne s Nvidiou nech naprogramuje tak hru, že ju človek ledva spustí, tak si za tie peniaze kúpim jednu konzolu, do ktorje už nerýpem a môžem sa uhrať k smrti, jeden ***** PC na ktorý hodím Linux a môžem robiť veci na ktoré je počítač a furt mám ešte polovicu mnení : )
lance
First Blood

Odeslat příspěvekod beat 29. 1. 2011 01:14

PC: Proboha, takhle velkou "krávu" používat místo telefonu? Jsi asi upad, ne? (a BT HF tomu nepomůže, stejně bys někde tu kraxnu muset tahat).
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 29. 1. 2011 09:11

Špatně jsem se vyjádřil - mě jsem na mysli to že tyhle tituly nebudou v tzv. launchi....
PC
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka