PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 11. 2013 14:57

...a proč by to jako provázat nešlo? Už teď to částečně funguje. Remote play, second screen, cross buy...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2013 15:01

Protože je to k ničemu? Remote play je omezený ovládáním, second screen je nesmysl jako u WiiU a cross buy mi je k ničemu také. Je to herní konzole, takže tam potřebuješ hry a ne tam přidávat Facebook, nahrávání hraní a prodávat mega bundly zbytečného HW :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 11. 2013 15:16

Aha. Tobě se to zrovna nehodí = je to nesmysl. Chápu. No, to už je ale jenom tvůj problém chlapče. Jen bych dodal, že cross buy se velmi hodí mě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 11. 2013 15:23

Ertefol píše:U hráčů, kteří chtějí i handheld možná jo. Ale dokupovat periferii za pět litrů... nevím, nevím, podle mě je to moc.

Sony potvrdila bundle PS4 a PS VITA a cena by mohla být kolem 12 - 13 000 což by bylo moc pěkné, takže žádných 5000 navíc. Uvidíme jakou cenu v sony vymyslí.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 11. 2013 16:01

Pořád jsou to peníze navíc. Ono co není u konzole v základu, to nikdo moc žhavě podporovat nebude.

Stačí se podívat třeba na Nintendo a na Balance Board - idea zajímavá, Wii Fit k tomu zábavný, ale taky je to první a poslední hra. Nikdo si totiž nechtěl umenšovat potenciální trh tím, že by to vázal na "nepovinnou" výbavu. Přitom tolik skvělých věcí kolik by k tomu šlo udělat - plošinovka ovládaná běháním apod.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2013 16:12

Jenže Balance Board vyžaduje ještě jednu zásadní věc... Fyzickou aktivitu ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 11. 2013 16:27

good point ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2013 16:57

N.Marko píše:Aha. Tobě se to zrovna nehodí = je to nesmysl. Chápu. No, to už je ale jenom tvůj problém chlapče. Jen bych dodal, že cross buy se velmi hodí mě.

A kvůli cross buy si to stejně nikdo nekoupí, takže budeš jediný :D Pro hráče jsou podstatné hry a nějaký bundle to nezlepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2013 13:11

Pokud to nevíš - cross buy jsou hry a je to prostě jen další důvod pro koupi. Ne jediný, ne nejdůležitější, ale další. Ty sám jsi si Vitu koupil ne? Tak co tu meleš za kraviny, že si ji nikdo nekoupí? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 13:13

U kolika her to bude? A k čemu ti bude hra bez krabičky? Prostě Sony tápe a měla by celou herní divizi zavřít :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2013 13:17

Nevím, asi dost.

Lidí co si kupují digitálně je stále víc, takže to smysl má. Že se to nelíbí tobě je každému buřt.

Sony tápe... hmmm. Já mám spíš pocit, že poprvé po dlouhých letech to co dělá má dobře promyšlené. Hlavně ve srovnání s Microsoftem a Nintendem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 13:24

Jak dost? Proč bys vydával dvě hry za cenu jedné? To může vymyslet jen Sony :D

Mně to nevadí, ať se Sony zaměřuje třeba na matky samoživitelky, když ji hráči nezajímají.

Mně přijde, že všichni jsou tak špatní, že Sony najednou vypadá docela normálně. Takže stačí, aby MS nebo N trochu přidali a Sony končí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2013 13:44

A tobě vadí, když ti Sony dá něco zdarma/levněji? Nejsi náhodou poškozený?

Vidíš, matky samoživitelky - zajímavá cílová skupina.

Což myslím docela svědčí o stavu celé herní branže.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 11. 2013 14:04

tdjohn píše:A k čemu ti bude hra bez krabičky?

Ehm, k tomu stejnymu k cemu mi je hra s krabickou - ke hrani :?:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 11. 2013 18:12

Co to je HC hráč ? Když hraju 21 let (od roku 1992 asi,možná i déle !) jsem HC hráč ? Nebo HC hráč je takový hráč který má všechno ? Já si nepřipadám jako nehardcore, jen kvůli tomu že nemám vitu.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků