PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 3. 2011 13:34

4 giga budou stačit dejme tomu tak dva roky. Za tu dobu cena těchto paměti jak známo spadne na úroveň několika korun. 8 giga bude pak stát stejně jako dnes 4.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 6. 3. 2011 14:51

No já jen myslel že textury ve vysokém rozlišení zabírají větší místo..chci vidět Uncharted na 4 nebo 8 GB..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2011 15:12

Lidi, přemejšlejte....
Kde by se vzaly textury ve vysokém rozlišení? Vy si fakt myslíte, že to hardware zvládne?
Vy si myslíte, že je to zapotřebí na 5" displeji? Tohle není 46" televize.

Je to handheld(dokonce bez TV výstupu)...to vám fakt nestačí kapacita jednovrstvého DVD?

Třeba Real Racing 2 na iPhone má 313MB...
Gran Turismo 5 na PS3 má 25GB..
GoW: Ghost od Sparta má 1 GB..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 6. 3. 2011 22:35

Ten real racing-jenže grafika iPhonu je proti PSP NGP na úrovni 10 let starýho sráče,tady tohle nebylo dobrý srovnání...to už jsi mohl napsat,že asphalt 5 na javě zabírá 10MB...absolutně neporovnatelné
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 3. 2011 21:45

NGP by mělo stát kolem 250 dolarů, takže 3DS může jít do kytek... S takovou cenou nemá šanci.

portapro: No docela se to dá srovnat. Není to naprosto ideální porovnání ale iPhone4 má retina displej, který má 4x víc bodů k zobrazení než obyč. Takže myslím, že to byl dobrý příklad.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 19. 3. 2011 12:33

Než co obyč? On porovnával NGP a iPhone coz je absolutne zcestný,proti NGP je iPhone 10 let stara sračka(v hrách)
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 3. 2011 12:44

Než normální displej, co asi :roll:
Když si vezmeš že NGP má mít rozlišení 960 × 544 pixelů ( :lol: ) a iPhone 4 má 640x960, tak porovnání krásné grafiky na iPhonu v pouhých 313MB je velice srovnatelné, když tady je některým 4GB málo.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 3. 2011 16:03

Smoke: A tu cenu jsi vyhrabal kde?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 3. 2011 18:45

Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 3. 2011 19:29

Takže stále nic ofiko. Radši počkám co na to Sny.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 4. 2011 10:19

Jo kdyby stal 250 dolaru tak si asi z fleku vemu ngp i 3ds ale kazdy asi vi ze tolik stat nebude takze jsem zase v tom zacarovanem kruhu a nevim co koupit :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 4. 2011 10:31

Asi takhle: Jestli bude stát cca 7500 kč, tak do něj jdu day one (kmenový zákazník). Jestli víc, tak se ještě uvidí podle her a dalších věcí okolo. Šetřit jsem už dávno začal, neměl by to být problém. Problém ale patrně bude jestli nám to tu vydají souběžně se zbytkem civilizovaného světa, nebo se na Evropu jak je dobrým zvykem na půl roku zase vykašlou. No uvidíme, já se docela těším.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 25. 4. 2011 10:48

No ja uz jsem se davno rozhod ze vetsinu svoji prazdninove brigady dam do jednoho s handhealdu jenze jeste nevim jestli 3DS nebo NGP.Pokud to ale bude NGP a bude stat do +- 8mi tisic tak taky urcite beru prvni den.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 7. 5. 2011 19:23

beat
Dominating

Odeslat příspěvekod portapro 8. 5. 2011 15:38

Zajímavý,sony dokáže udělat tak dobrej systém,kde si člověk může měnit tapetu,řekl bych,že i multitasking to bude umět a microsoft tohle nedokáže(windows phone)
portapro
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků