PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 24. 11. 2013 18:47

HC hráč je hráč, který nehraje pouze Wii Sport, Kinect blbosti a Angry Birds.

:mrgreen:
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 18:50

Nebo Uncharted :D Těžko říct. Muselo by se nejdřív začít s tím, co je myšleno tím hraním. Třeba kdo nehraje GTA, tak automaticky je maximálně casual :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 25. 11. 2013 02:17

Ha a mě zrovna GTA přijde jako jedna z nejvíc vyhypovanejch mainstream her pro pubescenty :-)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 25. 11. 2013 07:23

nevím, proč tolik hejtujete Uncharted, já se u něj dobře bavil, neříkám, že je to nejlepší hra, co kdy vyšla, ale byla zábavná a bezproblému jsem došel na konec..

jasně, GTA je hra pro pubescenty, ale kromě jich taky pro kohokoliv jinýho ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 26. 11. 2013 00:00

motorstorm RC - proc sou tam takove kravske kamery, proc tam proste nemuze bejt jedna normalni zavodni. U vsech tech kamer tam ma clovek u vetsiny trati problem videt kam vlastne jede.

Doufam ze udelaj normalni motorstorm se vsim vsudy na vitu.

-- 26. 11. 2013 00:02 --

Ertefol píše:Pořád jsou to peníze navíc. Ono co není u konzole v základu, to nikdo moc žhavě podporovat nebude.

Stačí se podívat třeba na Nintendo a na Balance Board - idea zajímavá, Wii Fit k tomu zábavný, ale taky je to první a poslední hra. Nikdo si totiž nechtěl umenšovat potenciální trh tím, že by to vázal na "nepovinnou" výbavu. Přitom tolik skvělých věcí kolik by k tomu šlo udělat - plošinovka ovládaná běháním apod.


Kec. mrkni sem http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ga ... ance_Board
je to nejvic podporovane udelatko ze vsech co kdy na wii bylo.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 00:26

Cru4l píše:Ha a mě zrovna GTA přijde jako jedna z nejvíc vyhypovanejch mainstream her pro pubescenty :-)

To je zajímavé. On tam žádný hype není potřeba, když každá hra ze série je obvykle jedna z nejlepších her vůbec. I kdybys tomu neudělal žádnou reklamu, stejně to v prodejích překoná většinu her. S reklamou je to během měsíce nejprodávanější hra na PS3 :D Ale jako hra je to velmi dobré. Vlastně nejlepší, ale to ti řeknou i recenze. Dvě nejlépe hodnocené hry na PS3/X360.

Pilf4r píše:nevím, proč tolik hejtujete Uncharted, já se u něj dobře bavil, neříkám, že je to nejlepší hra, co kdy vyšla, ale byla zábavná a bezproblému jsem došel na konec..

jasně, GTA je hra pro pubescenty, ale kromě jich taky pro kohokoliv jinýho ;-)

Mně ta hra přijde moc tupá. Nikdo jiná snad tak tupé hry nedělá. Jak se vždy PC hráči smáli tomu, že konzolisti mají jedno tlačítko na všechno, tak to přesně Uncharted vystihuje. Je trochu smutné, že to dnes tak dobře hodnocená hra. Akci má Uncharted jako také dobrou, ale všechno kolem je tak strašné, že to prostě teď už ani nedokážu dohrát. 4 bude mít pravděpodobně autopilota a vždy se jednou za čas bude muset zmáčknout křížek a když to nestihneš, tak dostaneš ještě tři šance.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 11. 2013 10:11

Ertefol píše:Podle mě nic - koupit si konzoli za nějakou desítku a k tomu handheld za pět litrů... To moc lidí neudělá, možná pár HC hráčů, ale ti dávno netvoří hlavní skupinu.

Tak znám HC hráče, zaměřené na Nintendo, kteří si koupí úplně všechno, co vydají a ani nemají čas na tom hrát. Proč by to nemohlo fungovat i u Sony?
Navíc cílová skupina nejsme my, ale Asie a to je váš hlavní problém. Když si vezmete, kolik toho vychází na Vitu v Japonsku a jsou to všechno věci, které se v tamném regionu hrajou, tak proč by si měli dělat nějaké starosti s Evropou?

A uvažování tdjohna opravdu nechápu. Mám hru, je špatná, protože je drahá. Dám ti k tomu druhou verzi zdarma, je to na ***** protože je to zdarma. Hele, jak nakupuješ normální věci? Třeba potraviny. Bych Tě chtěl mít fakt doma :D

Mimochodem: http://www.cgnexus.eu/oznameni-persony- ... a-ps-vitu/
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 11. 2013 14:53

jezek: Uvažování tdjohna pochopit nejde..
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2013 16:24

Uvažování tdjohna nechápe ani tdjohn sám - a to je to smutné. Nejhorší je, že on si pravidelně sám sobě protiřečí, ale vůbec mu to nevadí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 21:00

Pokud na mě budeš házet svoje problémy, tak je tím nevyřešíš. Neprotiřečím si, ale jen ty to tak vidíš a myslím, že už jsme to i jednou řešili :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2013 22:44

A nevyřešili, protože jsi si téměř okamžitě, plynule a bez jakéhokoliv zaváhání protiřečil tak, aby ti to vyhovovalo. To tvoje "mám svůj názor, s fakty mne neobtěžujte" známe. Nic nového.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2013 12:46

Stop, nechtěl jsem rozpoutat nějaký flame ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 29. 11. 2013 13:30

Nevideli jste nejakej vyprodej na Vitu (konzoli) kde je bezproblemovy doruceni?
Naposledy upravil SPY dne 29. 11. 2013 13:52, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 11. 2013 13:45

Já ne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 12. 2013 15:33

Pred par dny jsem si sahnul do Vity Flower a malem ji sel prodat, takovou PSP mazaninu jsem uz dlouho nevidel. Fakt k nepochopeni jak ty hry v posledni dobe vypadaji.. Zlaty port WRC, na ktery kazdy nadava.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků