PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 13. 6. 2011 20:06

Jestli, tak budu kupovat 3G verzi a doufat, ze sony dodela funkce pro telefonovani a sms .. i kdyz neco mi rika, ze budu doufat marne
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 6. 2011 20:33

portapro píše:Sony to řeklo...PSP NGP je stejně výkonný jako PS3...ještě si pamatuju,jak se tomu diskutující pod článkem smáli,že to nedokazuje jak je PSP NGP výkonný,ale jak je PStrojka nevýkonná!
Nesmíš číst jen bulvarizované nadpisy a nekvalitní překlady ;-) Sony řeklo, že NGP bude schopné zobrazovat hry ve stejné kvalitě jako PS3. Jenže (!) na menším displeji s menším počtem pixelů (to neřekli, ale každý inteligentní člověk si to snad dokáže logicky odvodit).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2011 20:52

sega.maniac píše:http://www.jrc.cz/hra_psv_sony_playstation_vita_3g

Ja jsem na to 3G zvedav. Zalezi s jakou podporou se vytahnou.

Ani jsem nevedel ze ma mit GPS. Ale to asi bez 3G stejne nebude to prave orechove.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 14. 6. 2011 12:08

portapro: Sony prohlásilo, že Vita(NGP) bude mít "PS3 like" grafiku....
Stejně jako PSP mělo mít "PS2 like" grafiku.

A opravdu, PSP mělo grafiku někde mezi PS1 a PS2(takové GTA na PSP vypadalo opravdu skoro jako na PS2).
Takže důležité je to slůvko "like". Prostě taa grafika má připomínat grafiku PS3.

Ale ohledně portace...portace z PS3 je prý velmi jednoduchá což bylo prezentování na "portu" MGS z PS3. Otázkou je, co s portací udělá ono "ořezání" paměti ve Vita.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 6. 2011 12:56

Teda nepřijde mi, že by PSP mělo grafiku mezi PS1 a PS2. Mělo skoro jako PS2, rozhodně ne někde uprostřed mezi PS1 a PS2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 6. 2011 13:19

Jak u čeho... Pozdější hry mají lepší grafiku, jako u všech konzolí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 14. 6. 2011 14:18

Sasakr: Jasne ze nemelo beat to asi myslel tak nejak obrazne, dejme tomu 75% a vice mezi PSone a PS2. Kazdopadne ten zminovany PS2 like feeling tam je jako nikde, to bez debaty. Nejvetsi brutal je GoW: Ghost of Sparta, dejte si tohle na displayi PSP Go a sesypete se a ty bossove OMG! 8-)

SCobra: PSP je jedno z mala zarizeni u ktereho tomu tak uplne neni a nej. grafika narozdil od ostatnich systemu byla ukazana skoro hned pri launchu, hlavne zpracovani vozu v "Colin McRae 2005+" ci trate v Ridge Racerovi. Neprekonatelne. Ale i tak, par vyjimek se najde. Co se do budoucna bude kouzlit s Vitou si radeji ani nepredstavuju, nemluve o moznostech ovladani.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 6. 2011 03:25

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 6. 2011 08:01

Pro děti - pro dospělé :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 24. 6. 2011 08:28

Si zase někdo udělal srandu ne? :D PSP verze Birth by Sleep vs PS2 rendery stejných scén :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 6. 2011 17:26

Rick: Asi jo, ale řekněme, že by ta hra opravdu vyšla a autoři neudělali sprostý porty - takhle by to dopadlo. Tomu věřím :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 6. 2011 17:31

TO asi težko N.marko
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 6. 2011 17:39

Proč myslíš? 3DS zvládá grafiku tak na úrovni PS2, Víťa něco lehce pod PS3.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 24. 6. 2011 18:21

každopádně oba jsou lepší jak nějakej iPhone...z čehož vyplývá,že iPhone není konzole
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 6. 2011 18:26

N.Marko píše:Proč myslíš? 3DS zvládá grafiku tak na úrovni PS2, Víťa něco lehce pod PS3.


Ale ani Ps3 nezvlada grafiku na urovni renderu , ktere byly ve videu
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků