PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 10. 2014 09:23

FPS.. jakmile se objeví na scéně víc protivníků, je to nehratelný.. ale někdy je hra pomalá až hrůza a to se na scéně nemusí vůbec nic dít. Navíc je to tak vyblitě rozplizlý, že se na to člověku prostě ani nechce dívat.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 10. 2014 14:16

jen k foliím, já je používám od samého začátku. Funkčnost to neničí a vzhledme k tomu, že to pořád tahám v batohu a někdy není čas ji hodit do obalu, tak se mi folie bohatě vyplácí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 11. 2014 11:09

Na Store je Duke Nukem 3D Megaton edition, bohužel nejde koupit :( sakra.....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 8. 11. 2014 12:07

Nehrál někdo Shinobido 2, je to od stejného studia co Technu. Nevíte jak moc si jsou hry podobné případně jestli dosahují stejných kvalit ? :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 11. 2014 15:02

Kámoš to hrál a říkal, že nic moc.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 10. 11. 2014 22:11

Tak jsem dohrál Resistance: Burning skies. Taková pohodová koridorová střílečka, grafika průměrná, fajn zbraně, perfektní ovládaní, hlavně házení granátů výborně vyřešeno. Za tři stovky dobrá zábava. Nevím jak to někdo může hodnotit jako totální katastrofu...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 11. 2014 19:17

Protože od toho lidi čekali Resistance jako na velké konzoli.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 11. 11. 2014 23:59

Asi máš pravdu. Já sem od toho čekal zábavnou střílečku a tu jsem v podstatě dostal, ale je možné, že až zahraju na Vitě Killzone budu mluvit jinak.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 11. 2014 15:25

Já střílečky na konzolích nemám rád, ale Killzone jsem projel už několikrát. Ale raději nečekej moc, abys pak nebyl zklamaný.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 16. 11. 2014 15:33

Ja mel PS Vitu ,dohral jsem Killzone ktery byl pecka graficky ale pribehove nic moc .Resistance byl dobry ,urcite zabavi . Ale je fakt ze si ted radsi zahraju treba Far Cry 2 na svem novem handheldu :-) Sice starsi hra ale porad pecka i po graficke strance.
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 4. 12. 2014 16:07

Tak nevím je to fejk? Kéž by ne :)

Resident Evil 5: Gold Edition is available on the PlayStation Now for your PSVITA!
December 3, 2014

The critically-acclaimed chapter of the Resident Evil franchise returns with more content than ever before in Resident Evil 5: Gold Edition. Included is the original best-selling game and all downloadable content, including new playable episodes that take you even deeper into Resident Evil lore. From the ashes of old conflicts, a new terror arises. The Umbrella Corporation and its crop of lethal viruses have been destroyed and contained. But a new, more dangerous threat has emerged. Years after surviving the events in Raccoon City, Chris Redfield has been fighting the scourge of bio-organic weapons all over the world. Now a member of the Bio-terrorism Security Assessment Alliance (BSAA), Chris is sent to Africa to investigate a biological agent that is transforming the populace into aggressive and disturbing creatures. Joined by another local BSAA agent, Sheva Alomar, the two must work together to solve the truth behind the disturbing turn of events. Featuring a revolutionary new co-op mode of gameplay, Resident Evil 5 will let players experience fear together as terror moves out of the shadows and into the light of day.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2014 20:09

Překlep. O tom bych něco věděl.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2014 08:56

Nic jsem nenašel. Překlep.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 12. 2014 15:54

No počkej, podle toho popisu, pouze přidali RE5 do služby PS now, která v Evropě zatím neběží, takže neřekl bych, že je to překlep. V USA už PS Now funguje a přidali tu hru do knihovny třeba.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 12. 2014 08:09

Jedine tak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků