PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 9. 2014 16:23

Já jsem utopil svou Vitu. Dělejte si poznámky: Voda a baterie nejdou dobře dohromady děti. :(
No nic, objednal jsem novou (starý model).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 8. 9. 2014 19:09

Jak se ti jí povedlo utopit, to jsi hrál ve vaně?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 9. 2014 22:54

Ne. Kecal jsem přes Skype a spadla mi do dřezu, zrovna jsem myl nádobí. Prostě kravina. Myslel jsem, že ji mám ve stabilní poloze. Ve vaně hraje Jezek :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 9. 9. 2014 06:07

Tak to jo. No, upřímnou soustrast.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 9. 2014 10:36

Dík. Přežil jsem už horší :) je to jenom věc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2014 10:38

A všechny save v háji... Ale jak říkáš, je to jenom věc, spotřební zboží.
Proč jsi nechtěl tu novou?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 9. 2014 10:47

Mě jednou spadlo do vany psp.. :D Sice z něho vylítlo pár jisker ale zachránil jsem ho.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 9. 9. 2014 11:32

Panove nevíte nekde o neke fajn cene vity? Koukal jsem, ze amoled verze se da za 3500 sehnat nová. Je mi asi jedno jakej model.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 9. 2014 13:10

jezek píše:A všechny save v háji... Ale jak říkáš, je to jenom věc, spotřební zboží.
Proč jsi nechtěl tu novou?

Ona ještě chvíli jela/blba, takže jsem zálohoval :)
Nelíbí se mi. Výdrž baterie je sice fajn, ale kvalita displeje je u staré verze přeci jenom lepší a když hraješ maximálně 3 hodinky v kuse, tak je to buřt.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2014 14:42

Takže stejný problém. Taky se mi nelíbí.

Hele lidi, jak je to s paměťovkama? Jde mi o to, že když mám plnou paměťovku, ale ctěl bych nainstalovat jinou hru, můžu vytáhnout stávající kartu a dát tam novou? Jako že bych měl 2-3 paměťovky a šachoval s nima?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejv0806 9. 9. 2014 15:13

Pametovky muzes bez problemu prehazovat, pouze budes muset Vitu pokazde restartovat...
dejv0806
First Blood

Odeslat příspěvekod real.Medojed 9. 9. 2014 15:43

Nevim jestli se to v tomhle vláknu už neprobíralo, ale nedávno vyšlo Dont starve na vitu a musim říct, že je to parádička. Vřele doporučuju všem.
real.Medojed
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2014 18:09

dejv0806 píše:Pametovky muzes bez problemu prehazovat, pouze budes muset Vitu pokazde restartovat...

To mi nevadí, spíše mně štve, že se tady prostě neprodávají větší karty. Máte někdo zkušenosti s koupí přes ebay? Jde mi o to, jestli to celní úřad daní.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejv0806 9. 9. 2014 21:25

Hele, mrkni se sem: http://console-forum.net/tema/165433-na ... ost1404466

jinak s nakupem na Ebay by nemel byt problem, staci napsat prodejci, at uvede nizkou cenu na baleni nebo neco ve smyslu, ze je to maketa...
dejv0806
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2014 07:38

No tohle už nefunguje. Několikrát mi už přišel balíček s označením "gift" a cena 2 libry a stejně jsem musel dokazovat, že to stálo málo, popřípadě doplatit daň.

Za odkaz díky!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků