PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2012 12:17

Ahoj, mám dotaz ohledně Playstation Network...zaregistroval jsem si účet pro ČR. Je nějaký rozdíl třeba pro UK? Jde mi hlavně o nabídku DEMO verzí a celých her.
Děkuji
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 2. 2012 12:20

No hlavně jestli budeš platit kartou, tak tu ti to veme jen takovou určenou pro trh, kde máš PSN. Francouzskou kartu mi to na českym PSN nebere..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2012 14:56

Mě jde o to, jestli je na jiném Store větší nabídka DEMO her apod.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 2. 2012 15:00

Ne, v současnosti je nabídka všude stejná.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2012 15:04

A jak to, že na youtube hrajou lidi DEMO Killzone? :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 2. 2012 15:32

To je fake remote play.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2012 16:12

Docela by mě zajímalo, proč to umí tak málo věcí. Remote play žádný. Připojení BT věcí žádné. Využití PSV jako gamepadu pro PS3 žádné. Crossgame chat jen někdy. To je jak s tím vlkem, který vždy slibuje :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 25. 2. 2012 17:40

Lo!Zza píše:Je fajn ze vyvoj Macu sledujes VELMI dlouho a zaroven o tom vis VELKY kulovy. ;)
No tak hlavně že ty víš o Macu všechno. To je velmi důležité...
Hlavně na co jsou MacBooky - asi na praní prádla.

-------------------------
PS VITA, Starter Pack, 16GB karta, F1 2011 - no, když to člověk nasčítá, není to zas tak lidová cena jak se na první pohled může zdát, když člověk vidí reklamu na VITU.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 2. 2012 17:41

Jak málo věcí?!?! Prostě občas nechápu, co by lidi ještě chtěli. Mohli by jim dát zlaté hodinky s vodotryskem, ale oni by jen ohrnuli nos a zeptali se jestli to má ještě GPS... twe :/

Které BT věci by jsi chtěl připojit? Tak maximálně sluchátka a to by jsi si mohl zkusit laskavě sám.
Remote play - co kurwa chceš? Nečekáš snad, že od day one ti půjdou remote hrát všechny hry a to včetně všech zpětně co vyšly že ne?
To samé jako gamepad = stejný případ jako s remote. Krom toho si laskavě uvědom, že PSV nemá shodný počet ovládacích prvků a musí se simulovat přes obrazovku nebo zadní dotykovou plochu. Takže by ti to bylo stejně na dvě věci. Sony tohle nikdy nepropagovala jako to hlavní, jen bylo zmíněno, že jde o jednu z možností využití.
Cross game chat podle mé zkušenosti funguje vždy s výjimkou Uncharted, protože to z neznámého důvodu vypíná online. Jakákoliv hra, co běží s online podporou, nebo ho prostě jenom nevypíná, tak tam bude logicky fungovat cross game chat - protože k němu jak jistě správně chápeš, musíš být připojen!

Já nikdy neviděl mluvícího vlka - kromě pohádek, ale na ty nevěřím.

EDIT// Ale musím říct, že ten Content Manager Assistant for PlayStation® pro spojení PSV a PC je opět pěkná srágora a jenom to opruzuje. Chce to Widle Media Player a nějaké podobné kraviny co zase já nechci ve svém soustruhu, takže na to laskavě prdím. Jakoby tam nemohli nechat klasické file soubory, ale ne, oni to musí jet přes nějaký obskurní a nepotřebný program, přitom jediné co doopravdy potřebuji je copy&paste :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2012 17:51

Podívej se na věci kolem a podívej se na cenu Vity. Že půjde hrát hry, to jsem docela čekal a beru to jako samozřejmost. U PSP šlo omluvit plno věcí, ale tady už ne.

Chci připojit klávesnici. A vlastně také DS3. To prý umělo i PSP GO.

Jak všechny? Nejde žádná, kromě PS1 her a nějakých PSN blbostí.

Chci si ovládat PS3 pomocí PSV. No a? Prostě si to chci zkusit. Když mohli vydat Move, který je doteď úplně k ničemu, tak proč bych si nemohl jezdit v menu s PSV? Jen tak.

Ano, zrovna u Uncharted to nejde. To pak nevypadá úplně nejlépe.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 2. 2012 18:01

Tady vidíš, jak moc prd víš - na co sakra klávesnici? Logicky vzato - jde o handheld a dotykovou obrazovkou přece! Přemýšlej! K čemu DS3? Máš přece v ruce handheld! Že něco umělo PSP Go, které je jen jakýsi obskurní experiment, to bych nebral v úvahu.
Ano, všechny. Chat třeba ve Wipeout jede. PS1 hry naopak na PSV NEJDOU VŮBEC!
PS3 pomocí PSV ovládat jde. Říká se tomu remote play a stačí si spárovat konzole. Nevím kam koukáš, ale jde to. Je to v manuálu a v optionu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 2. 2012 18:02

beat píše:
Lo!Zza píše:Je fajn ze vyvoj Macu sledujes VELMI dlouho a zaroven o tom vis VELKY kulovy. ;)
No tak hlavně že ty víš o Macu všechno. To je velmi důležité...

Jak vis ze o nich vim vsechno? Nic takoveho jsem netvrdil. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2012 18:07

Kdyby to nic neumělo a bylo na tom jen logo Sony, tak je to ok, co? :D

PS1 jedou přes remote. Ovládat PS3 jde pouze přes remote a displej máš lokálně. Třeba ho nechci mít lokálně, protože přes BT je to příšerně pomalé. To jde také?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 2. 2012 18:16

WUT? Za co mě máš?

Mě prostě uniká co tím vlastně myslíš. Remote hraní PSX her, šlo myslím i u PSP, ale jde jen o zbytečné šťavení baterky. Lepší je si počkat na aktualizaci FW a pak si PSX hru zahrát rovnou na PSV.

PS3 by měla jít ovládat remote i vzdáleně přes internet, ale mě se to nikdy nepovedlo ani u PSP, takže osobně nevím. Jo a ani lokálně to nejde přes BT, ale přes Wi-Fi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2012 18:21

Sony zase vydalo dost ořezanou verzi za normální peníze a tobě to nevadí. Že to dodělají časem? Proč ne, ale takový přístup se mi nelíbí.

Myslím tím to, že nic nefunguje. Jediné, kdy jde remote využít, jsou PS1 hry. Což je samozřejmě k ničemu.

Chci sedět u telky a mít v ruce PSV a ovládat si PS3. Třeba. Neříkám, že to musí jít hned, ale problém v tom žádný být nemůže a na PSV budu mít třeba nějaký speciální info. Něco jako u WiiU.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků