PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2012 20:17

Vsak ja ti to neberu...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 2. 2012 20:20

Uvidíme, třeba se na to Sony vykašle jako na většinu věcí poslední dobou a nebude to úplně ono.

Měl bych dotaz na vlastníky. Stačí mi nejmenší karta? Nechci snad ani hrát dema a mít tam cokoli uloženého, tak si myslím, že by ta 4 GB karta měla stačit na všechno, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 2. 2012 20:26

tdjohn píše:Uvidíme, třeba se na to Sony vykašle jako na většinu věcí poslední dobou a nebude to úplně ono.

Měl bych dotaz na vlastníky. Stačí mi nejmenší karta? Nechci snad ani hrát dema a mít tam cokoli uloženého, tak si myslím, že by ta 4 GB karta měla stačit na všechno, ne?
4G ti bude stačit asi jako 4G u Xboxu ;) ty dema mají regulérně i přes gigo. Já bych koupil klidně i 32G kartu, ale do Evropy se z nějakého vymatlaného důvodu nedodávají.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 2. 2012 20:29

Tak to je fajn, dema stejně zkoušet nechci a instalace her tam nejsou, ne? Můžu potom koupit další. Ani na PS3 už dema nezkouším, protože není kdy a hry kupuju spíše podle typu hry a výrobce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 2. 2012 22:07

Že se vám do toho chce vrazit ty nekřesťanský prachy, já bych počkal do Vánoc...ale - your choice !
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2012 22:58

Nekřesťanský prachy...říká majitel iPhone.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 23. 2. 2012 23:05

N.Marko: 32 GB mají v nabídce Gamehouse.cz za 1750,- Kč. Prý bude skladem 1.3.2012.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 2. 2012 00:00

Mr.Lister píše:N.Marko: 32 GB mají v nabídce Gamehouse.cz za 1750,- Kč. Prý bude skladem 1.3.2012.
To uz je pozde. Casem si koupim vetsi, ale az me to doopravdy zacne tlacit, tou dobou budou snad uz k dostání 64/128 Giga. Uvidíme jak zravé budou aplikace na Vitu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 24. 2. 2012 03:44

Mican píše:Ne a ne. S počítačem Vita komunikuje jenom prostřednictvím "Content Manageru", na to jsi ale z applů zvyklý. Přehrává to filmy v MP4 (x264, AVC3) až do 720p.

Predpokladam, ze bez soft titulku (srt/sub/ v MP4 kontejneru ...) nebo Sony alespon v necem svitlo a pletu se?

Dalsi vec je, ze je 720p a 720p jde taky o bitrate. Na iPadu jsem vsechny 720p musel prznit do 720p s nizsim bitrate abych to prehral. Nevim jak to teda funguje na Vite.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 2. 2012 09:39

tdjohn píše:Tak to je fajn, dema stejně zkoušet nechci a instalace her tam nejsou, ne? Můžu potom koupit další. Ani na PS3 už dema nezkouším, protože není kdy a hry kupuju spíše podle typu hry a výrobce.

Instalace her tam je ;) ikdyz je to samo par mega
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 2. 2012 10:15

Na PS3 se potom využívá souběžný přístup na BD a HDD, takže jestli to mají i tady, tak to může být hodně rychlé. Celkově mi ten HW přijde dost povedený. Už dnes bych to měl mít doma.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 24. 2. 2012 12:48

Hraje někdo F1?

Jaká jsou ta levná Vita sluchátka? Má je někdo? :-)
http://www.xzone.cz/nahledpsp.php3?idg=336
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 2. 2012 13:38

Tak máme konečně PS Vitu k vyzkoušení na všech prodejnách Xzone, tak ji zatím otukávám, více se k ní dostanu ale až v pondělí.

beate, sluchátka jsem nezkoušel, ale co se týče vzhledu, tak jsou naprosto luxusní!
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 2. 2012 14:16

beat píše:Nekřesťanský prachy...říká majitel iPhone.

Napadlo me presne to same . ))
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 2. 2012 14:19

Ale on si ten iPhone nekoupil, pokud se nepletu.
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka