Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 4. 10. 2010 10:20

Ty vole, PC, to jsou hlody ... Si dejte se Satterem někde sraz, si budete rozumět ...

3DS není drahé, jen reflektuje situaci na trhu - tu cenu si můžou diktovat. 3DS je konzole s obrovskou podporou herních vývojářů a tak si na ní i něco zahraješ a ne to GTA za 250 (které IMHO bylo rok před tím na DS :) ;)). 3DS nabídne spoustu multimediálních funkcí, které Ti k nečemu budou a není to jen módní doplněk. Pokud se Ti to nelíbí, tak táhni. Díky.
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 13:35

Neboli "je drahý" :D Že není konkurence tu cenu rozhodně neomlouvá. iPhone sice možná stojí někde v USA 99 dolarů, ale u nás teda ne - u nás nová 3G verze od 10 tisíc... Výborná to cena za handheld, jen co je pravda...

iPod Touch od 5 tisíc, to už je slušnější, nicméně je to asi jako srovnávat konzoli a PC, přičemž iPod je v tomhle případě spíš PC - exkluzivky jsou, ale zdaleka to není taková výhra jako u Nintenda.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 14:20

Ano, na dé esku jenže za 1000Kč, dneska stojí 600Kč a oproti tomu je 250Kč sranda. Nemluvě o tom že se nemusíte otravovat s cartridgemi a - konečně je to i o stylu. 3DS nebo pé es péčko jsou pořád jen hračka-iPhone/Pod Touch je komunikátor/přehrávač který má hry jako bonus... Velmi příjemný bonus. Samozřejmě je to i o sympatiich, já prostě Nintendo nenávidím, nevím proč, asi protože je takové rozjuchané až infantilní, je fakt že třeba PSP ve mě žádné negativní emoce nevzbuzuje, i když bych si ho dneska už taky nekoupil... Prostě řeknu to na rovinu - nechce se mi vyhazovat tisícovky za vcelku zbytečný HW... iPhone když už jsem to nakousnul je takové vše v jednom - internet, komunikace, zábava, hudba a hry. Plus samozřejmě je to sklo, kov a plast, potažmo sklo a hliník... Dé esko bude zase jen plastová ošklivá krabička. Stejně na tom poběží zase jen macho feminina Metroid, travestitka Zelda (holka co vypadá jako kluk...hodně blbá kombinace) a uslintanej instalatér Mário. Ano viděl jsem video ze snake eatera, to bylo velice pěkné ale pořád to není ono, i když to vypadá slušně... Ale jak uznáte kupovat si handheld kvůli jedné hře, která zřejmě bude dobrá je hloupost a krom toho je ironii že jde o hru původem z konkurenční platformy konkurenční značky...
Naposledy upravil PC dne 4. 10. 2010 14:33, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 14:28

iPhone je taky hračka, jen si to nechcete přiznat ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 14:35

SCobro já znám ale pár hodně úspěšných a bohatých lidí, vrcholových managerů kteří jáFouna používají... Ano, není to BlackBerry (které je synonymem pro korporátní telefon-aspoň v USA a Kanadě) ale rozhodně to je komunikátor a protože ho tihle lidé používají tak jim asi stačí i na práci... (Ostatně pracovní funkce v sobě má...)
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Coft 4. 10. 2010 14:54

Asi máš trochu pokřivený informace, hlavní hrdina série Zelda je kluk jménem Link! U Metroida to je naopak dobrý, řekni mi kolik her je kde máš v super ultra zbroji ženskou?
A to že nesnášíš Nintendo tě docela omezuje, jsou doby kdy jsem říkal jak je Nintendo nej, ale je jenom můj favorit, ale toleruji i Sony a mrkvosoft. Bohužel když ty jsi schopnej hrát jenom na kompu, kde klikneš na myši, stiskneš tlačítko na klávesnici a hotovo není po zkušenosti s takovýma konzolama hraní.

A já zapoměl že ty jsi všechny konzole měl a nebavily tě. Vzpomínám si jak jsi kritizoval Wii, ale on by ti ten pohyb možná udělal dobře a možná by sis už našel ženskou a nemusel psát příspěvky typu : " Zadeček :-P " nebo drby, co si přečteš támhle v blesku. Uvědom si to.

Pokud to nechceš akceptovat jako konzoli, tak je mi to jedno, ale nemusíš nám vnucovat svůj názor.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2010 15:13

PC píše: Prostě řeknu to na rovinu - nechce se mi vyhazovat tisícovky za vcelku zbytečný HW...

Tuhle tvoji hlasku si normalne vytisknu a povesim na zed. :D

Ze se s nim vubec rozcilujete, dostal 3G, zahral si GTA, videl video na youtube na Rage ci co to bylo a uz ma celou oblast HH v malicku. :D At si hraje neovladatelne porty na IP. Co na tom ze herni prozitek je na bode mrazu, hlavne ze je ma za hubicku. :D :D

A s tou Zeldou to fakt zabil. :D
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 15:16

PC: Ty jsi prostě debil :-) K těmhle kecům není co dodat jinýho. DSko je sice plastový, ale designově je na tom dost podobně jako iPhone - taky placatej kvádr s oblými rohy.

Ty hry jsi v životě nehrál a kritizuješ je... Ještě si vzpomínám, jak jsi kritizoval Apple za předražené zboží a teď je to pro tebe modla největší. Doporučuju si tedy takovéhle komentáře odpustit.

Kvůli jedné hře? A to říkáš po tom, co jsi nedokázal jmenovat žádnou slušnou větší hru pro iPhone než GTA: CTW (která ještě k tomu není exkluzivní)?

Já zase znám dost úspěšných a bohatých lidí, co smartphone vůbec nemají. Proč? Protože ho prostě nepotřebují - stačí jim obyčejný telefon a notebook (nebo netbook). On i ten obyčejný telefon umí kalendář a základní poznámky. Naopka, v mém okolí mají smartphone v podstatě jen lidi jako ty - nejsou ani bohatí ani úspěšní a jejich mentalita je na takové úrovni, že ani nikdy nebudou, ale rádi si se v té roli představují a smartphone mají jen na machrování.

Čímž pochopitelně nechci říct, že každý, kdo má iPhone nebo smartphone, patří do téhle skupiny. Ty druhé ale handheld ani hry na iPhonu nezajímají - obvykle ho mají hlavně kvůli navigaci nebo synchronizaci s outlookem - ti ho ovšem často fasují jako služební a používají ho prakticky jen z donucení (dostal jsem ho, tak ho teda budu používat).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 10. 2010 15:36

Bych chtěl vidět manažera, kterýmu by stačil funkčně iPhone, když mně by nestačil (ok, teď, když už se tam postupně ve čtvrtý verzi a s x-tým fw ty základní věci dostaly, tak by stačil, ale třeba před rokem? :-D No to ani náhodou).

Jinak toto je tedy stránka plná sra*ek, ale nemám sílu na to reagovat. Chtělo by to se sejít nad pivem a PCho našima argumentama rozdupat, až by odešel domů s pláčem :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 16:04

Však on neví, o čem mluví, protože nikdy žádnýho skutečnýho manažera neviděl :-) Ale divil by ses, co manažerům stačí za funkce na mobilu - oni prostě na kraviny typu ICQ a web nemají čas (natož na hry), stačí jim telefon, smsky a synchronizace kalendáře a emailu...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 17:11

Samozřejmě že znám pár špičkových managerů. Sice asi jen tři ale to snad stačí a všichni maj iPhone.
Telefon, SMSky a synchronizaci kalendáře a mailu umí iPhone dokonale...

Já už dávno cvičím... I bez Wiička...

ICQ ani Facebook nepoužívám. Akorát mail-net-sms a volání...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Coft 4. 10. 2010 17:30

Takže za úspěch bych měl vděčit iPhonu?
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 10. 2010 19:12

SCobra píše:Však on neví, o čem mluví, protože nikdy žádnýho skutečnýho manažera neviděl :-) Ale divil by ses, co manažerům stačí za funkce na mobilu - oni prostě na kraviny typu ICQ a web nemají čas (natož na hry), stačí jim telefon, smsky a synchronizace kalendáře a emailu...

Játelefon jde synchronizovat s Outlookem? Jsem nadmíru překvapen. Uměly to všechny verze?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 19:42

S Outloockem nevím... To bude vědět PC ;-) Nemluvil jsem o iPhonu.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Logan007 4. 10. 2010 20:41

A teď PCmu praskne hlava, protože já znám spoustu manažerů,který používaj telefon naprosto obyčejný, případně nějaký Android, který zvládá vše a mají DSko a hrajou na něm! :D Jsou to lidi, kteří vydělávají měšíčně víc, než ty za svůj dosavadní život. A víš co? Pro ně je ta možnost vytáhnout se v kavárničce na Stodolní s DSkem taky o stylu ;) A věř mi PC, že 3DS, ačkoliv se všem tady může zdát drahé (ale doopravdy zase tak drahé není), půjde na dračku a Nintendo si bude nádherně plnit kapsy, zatímco ty budeš brečet někde v koutku, slintat u svého iPhonu nad nějakou holkou a pomalu, ale jistě umírat na blbost ... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka