Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 10. 2010 20:52

Kdybych měl peníze, radši si koupím 3DS než cokoliv od apple ;-) Byť je to apple, prostě Nintendo je nintendo.. A mobilní telefon? G502 a stačí mi to :) Nemám nic proti PSP a dalším handheldům a konzolím. Je to bohužel jen o penězích.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 21:18

Já už dávno nebrečím v koutku...

Jistě že Nintendo půjde na hračku. V Japonsku si ho koupí každý Japonec aspoň 2x, každá Japonka 3x a každé Japoně 5x... Japonci na něj budou stát fronty, až vyjde nová verze tak taky... Ano, Japonci si s Appláky nezadaj. Teda se skalními Appláky. Já bych nestál frontu na nic, nemám fronty rád. Je v nich nuda...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2010 21:40

PC - to uz neni ani vtipny co tu pises za bludy. :nenapadne

Ano, Apple je kvalitni a mirne predrazena znacka, ktera je tim znama. Na druhou stranu jesou ty vyrobky kvalitni a spolehlive. Bohuzel dnes kupuji lidi Apply spise jako modni doplnek nez aby nejak potrebovaly funkce. Ano, ja sam mam iPhone a iPod a ano, za nic bych je nevymenil, protoze jsem si na ne zvykl a IP mi prijde na brouzdani netem pohdlnejsi nez takove HTC.

Ale co tu pises, je kravina - hlavne proto ze kazda z tech firem cili na ruzne druhy zakazniku. Appple na technofily, perfekcionisty a prachace. Nintendo na lidi co se chteji bavit a chteji si hrat.
Nintendo ma v supliku herni klasiky (ktere stejne ani neznas), Apple nema vubec nic.
Takze to ze si myslis ze Apple rozbije trh s HH je hodne naivni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 22:11

Samozřejmě že znám exkluzivky od Nintenda.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 4. 10. 2010 22:38

Tak to me pobavilo. PC ty si vazne debil . Ale co ti tu mame vycitat? Ty proste slintas nad vecma , ktery si ty sam nemuzes doprat ( ,,umely holky,, špičkovou technologii ) , ale neuvedomujes si , ze za tim velkym pozlatkem muze byt šeď s velkym Š ! Komu tyhle nazory cpes? Hazet spinu na nintendo? Kdybys aspon nakej dil maria či zeldy hral cvrkal by sis do kalhot , ale to ty nepochopis a proto nas budes spamit temahle zbytecnyma blabolama. Iphone je pičovina a ty tvoji manazeri, manazeri , kteri se vyskytuji kolem me v ramci pojistoven kde delam ( a to nejsou zadny socky v tehle branzi se tocej velky penize) pouzivaj OBYCEJNY telefony , protoze potrebuji volat a ne hrat 3D snejka a GTA za dvestepade...


DSko: Je HH , ktery ma vsechno co konzole muze mit. DSko bude jednou kultovni konzole, tech mraky her co na to vyslo je nespočet a tech kvalitnich je opravdu mnoho z kazdeho zanru. Copak si slepej jak PSP dostalo na *****? A ty si budes naivne myslet, ze jabko ovladne HH trh.. Jabko je marketingova snuška hovadin pro lidi jako si ty a pro ty co nevi co s penezma. South park , simpsonovi, futurama vsechny tyhle serialy parodovali apple a silenstvi kolem nej a hadej v čem meli vsichni stejnou myslenku? ...

Az vyjde DS3 , tak si nintendo podrzi prehrsel exkluzivitek a vyvojari budou chrlit jednu hru za druhou. Jestli vyjde nejake PSP2 , bude stale hrat druhe housle a apple si pujde vlastni cestou--- TJ jako Zynga na facebooku .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 23:53

Umělý holky ? Špičkovou technologii ? Nechápu !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 5. 10. 2010 00:27

PC píše:Já bych nestál frontu na nic, nemám fronty rád. Je v nich nuda...
Ve frontě použij iPhone a zahraj si GTA. Přesně na to je iPhone stavěný :-P

Mě tahle diskuse fakt baví. A hlavně mě baví jedna věc - teď budu OT. Samsung vždy dělal mobily z plastu, a vždy byly považovány za naprostou špičku ve zpracování. Pak onehdá přišel Apple, a najednou se ze Samsunga stal plastový křáp, přitom se Samsung ve zpracování nijak nezhoršil. Tohle prostě nikdy nepochopím....

Ad Nintendo..nemám tu firmu rád. Dělá hry, které nejsou pro mne. Ale respektuju jí. A ty, PC, bys jí měl respektovat taky. Apple v herním průmyslu neznamená VŮBEC nic. Nintendo hernímu průmyslu vpodstatě vládne. A nenadělá s tím nic ani to, že je DS z plastu a Apple sklokovovej.
Naposledy upravil beat dne 5. 10. 2010 11:09, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 00:29

Důvod proč nemám rád Nintendo je prozaický. Ikonografie Nintenda. Každá platforma, každá konzole měla svoje kmenové tituly... Ale jen Nintendo je dosud nedokázalo - zaříznout. Nintendo se za ta dlouhá léta nikam neposunulo. Ano, budete mi oponovat že nemám pravdu, ale já vám dokáži že mám. Pro Nintendo je synonymum Mário. Mária znají už generace a generace hráčů. I já ho znám ,asi od roku 1988, takže v době kdy někteří ještě ani nebyli na světě či kakali do plínek. A to je ten problém. Stejně jako vyrostete ze Šmoulů (ne opravdu se nedívám ne reprízy, krupičné kaše a Čtyřlístku) vyrostete i z Nintenda. To vždy cílilo na dětské (a asijské) publikum. Nintendo je opravdu synonymem pro infantilně vypadající hru. Může být těžká a spousta lidí při ní rozmlátí vzteky konzoli ale vypadá infantilně. Nintendo je rovněž synonymem pro nekonečné herní série. Metroid, Mario a Zelda tu jsou už desítky a desítky let. Bylo by normální je pohřbít a nechat vyrůst novou značku. Ale to Nintendo nechce, ono chce Metroida, Maria a Zeldu. Mění se jen grafické zpracování ale to je vše.

Více radši za bílého dne...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 10. 2010 04:27

beat: díky ... ;)

PC: počkej, ale ty podle Tebe přežité série se prodávají po milionech ... ;) a ano, i Nintendo se svými partnery přichází s novými IP (např. Professor Layton a další). To jen Tvůj omezený mozek to není schopen vidět. A napiš mi zde 10 exkluzivních titulů pro iPhone a 10 titulů, které stojí za to si zahrát, protože jsou v něčem výjimečné ... Já Ti zde můžu vypsat takto desítky titulů na DS a kupodivu i na PSP ... Tak se předveď :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 5. 10. 2010 05:56

PC: nemám na to náladu se tu s tebou bavit o něčem o čem ty se nechceš bavit ale vnucovat nám názor. tvoje omezenost nezná hranic
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 08:59

Ne, ze Nintendo cche Maria, Zeldy a Metroidy. Hraci chteji Maria, Zeldy a Metroidy. Jinak by si jne nekupovali. A hracmi myslim HRACI, jakozto vetsina lidi na foru, krome tebe. Ty ses jen konzument, co si neco koupi a po chvili to odhodi do kouta (Dukaz? Battle.net mi hlasi, ze jsi byl online snad pred dvema mesici. A to ani nevim jestli toho SC2 mas dohraneho), popripade se podiva na grafiku a jak mu to slape a az potom to hodi do kouta.

Nintendo samozrejme krome klasik chrli i dalsi napady. Napriklad zmineny Profesor Layton, nebo uspesne serie Animal Crossing, Ace Attoney ci Trauma Centre. Plus jeste dalsi mala RPG jako Dragon Quest, Drawn To Life, nejruznejsi FF a dale a dale.

Vadi ti infantilni grafika a GTA na IP vyzdvihujes do nebes. Je to jednodusse styl - zpusob jak N dovedlo diky slabemu HW navodit atmosferu, treba i infantilni grafikou. Lepsi kreslena Zelda (nebo Link?) nez dalsi zapadla, fotorealisticka strilecka kterych tu je plno.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 09:03

PC píše:Samozřejmě že znám exkluzivky od Nintenda.
LOL, když jsi napsal tohle:
PC píše: Stejně na tom poběží zase jen macho feminina Metroid, travestitka Zelda (holka co vypadá jako kluk...hodně blbá kombinace) a uslintanej instalatér Mário.

tak ty hry určitě NEZNÁŠ :mrgreen:

Jinak bych mohl napsat to, co tady udělali už Coft, Logan a i beat. Ale nebudu to opakovat. Nintendo má celou řadu partnerů, kteří mu dělají nová IP (Professor Layton je vynikající).

Zelda není infaltilní, Metroid už vůbec ne. Vše toto je výmyslem tvého značně omezeného mozku. Zrovna ten Metroid :mrgreen: Hrál jsi vůbec nějaký díl té série? Já hrál Super Metroid a Metroid Fusion (bohužel ne Prime sérii, kteréžto hry jsou FPS) - ty hry jsou už na staré platformy (SNES, potažmo GBA), ale mají ULTRABRUTÁLNÍ atmosféru, kdy Samus je SAMA na nějaké planetě/lodi (ve Fusion je jejím společníkem mluvící počítač). Musím říct, že málokterá plošinovka je takhle atmosférická. Ta zoufalost a samota v nepřátelském prostředí je cejtit. Navíc tam potřebuješ brain, jinak zkysneš už na prvním bossovi :mrgreen: Ale jo, ty vlastně americký konzument...jo, takže nobrain. Chápu :-]

Lo!Zza píše:Ne, ze Nintendo cche Maria, Zeldy a Metroidy. Hraci chteji Maria, Zeldy a Metroidy. Jinak by si jne nekupovali. A hracmi myslim HRACI, jakozto vetsina lidi na foru, krome tebe. Ty ses jen konzument, co si neco koupi a po chvili to odhodi do kouta (Dukaz? Battle.net mi hlasi, ze jsi byl online snad pred dvema mesici. A to ani nevim jestli toho SC2 mas dohraneho), popripade se podiva na grafiku a jak mu to slape a az potom to hodi do kouta.

Nintendo samozrejme krome klasik chrli i dalsi napady. Napriklad zmineny Profesor Layton, nebo uspesne serie Animal Crossing, Ace Attoney ci Trauma Centre. Plus jeste dalsi mala RPG jako Dragon Quest, Drawn To Life, nejruznejsi FF a dale a dale.

Vadi ti infantilni grafika a GTA na IP vyzdvihujes do nebes. Je to jednodusse styl - zpusob jak N dovedlo diky slabemu HW navodit atmosferu, treba i infantilni grafikou. Lepsi kreslena Zelda (nebo Link?) nez dalsi zapadla, fotorealisticka strilecka kterych tu je plno.
+1 Stylizovaná grafika, když se pěkně udělá, dokáže zázraky.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 10. 2010 10:01

PC: Na PC taky stále vycházejí série, které mají dlouholetou historii... Třeba Need for Speed, a nikdo nechce, aby se zařezávaly. A když jsme u toho zařezávání, napadá mě ten tvůj vysněný Duke Nukem Forever, který by zrovna zaříznout zasloužil...

Apple hernímu světu nikdy nic nepřinesl a ani nepřinese, protože nevyrábí vlastní hry. Jen se veze na tom, co už vytvořil někdo jiný, především Nintendo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 13:19

Odpověď přesunuta sem: viewtopic.php?f=520&t=1124101
Naposledy upravil PC dne 5. 10. 2010 13:34, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 10. 2010 13:27

Proč by někdo sakra chtěl hrát inkognito? Ty se za hraní stydíš? Leda na nějaký poradě, ale to je výsada právě těch pseudomanažerů s iPhonem... (Já bych se taky styděl, kdybych musel hrát na mobilu :D )

A ten tvůj odstaveček o 3D na 3DS ukazuje, že vůůůůbec nevíš, o čem mluvíš. Takže radši drž hubu a jdi šoupat nohama do jiných témat.

Napsat dvě tři stránky A4 o něčem, o čem nic nevíš a ještě navíc nic neříct... Měl bys jít do politiky...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků