Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vortexcz 2. 4. 2011 04:34

Tak jsem si po několika letech vzpomněl na tohle fórum a chtěl jsem vědět, kolik tu je 3DS majitelů. Moc se vás tu ale nesešlo jak tak koukám. Z jiných fór ale mám asi 10 záznamů ve friend listu. Doufám, že to není celkový počet majitelů z celého bývalého československa? :)
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 4. 2011 10:31

Myslím že většinu majitelů 3DS (a asi všech handheldů od Nintenda) ještě rodiče na internet nepouštějí, takže tady to nebude reprezentativní vzorek.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortexcz 2. 4. 2011 11:56

I fakt, že nintendo je u nás out kvůli "dětské" grafice vlajkových her sem vzal v potaz přestože cílová skupina 3DS je podle mě trochu jinde než u klasického DSka. Odhaduju tak 14 let a výš. Ale asi mi nedošlo, že ne každý má doma, i přes převahu ADSL a výceúčelových modem-routerů, bezdrátovou síť. :)
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanesek 2. 4. 2011 12:04

No jak se to vezme, myslím, že velká většina 3DS majitelů prostě nemá potřebu ani čas brouzdat po fórech a diskutovat, ze svého okolí třeba neznám nikoho kdo by to dělal. Mě je třeba hooodně přes 20 a mám 3DS, nicméně do friendlistu si ty 14-leté dávat nebudu, to už by bylo i na kriminál :-)) . Jinak např. na gamehousu tvrdili, že na 3ds bylo několikanásobně víc předobjednávek než na DS...
New 3DS XL
johanesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 4. 2011 12:56

Mican píše:Myslím že většinu majitelů 3DS (a asi všech handheldů od Nintenda) ještě rodiče na internet nepouštějí, takže tady to nebude reprezentativní vzorek.

Tomu moc nevěřím :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortexcz 2. 4. 2011 15:04

johanesek píše:No jak se to vezme, myslím, že velká většina 3DS majitelů prostě nemá potřebu ani čas brouzdat po fórech a diskutovat, ze svého okolí třeba neznám nikoho kdo by to dělal. Mě je třeba hooodně přes 20 a mám 3DS, nicméně do friendlistu si ty 14-leté dávat nebudu, to už by bylo i na kriminál :-)) . Jinak např. na gamehousu tvrdili, že na 3ds bylo několikanásobně víc předobjednávek než na DS...

No, nevím, co je tak hříšného na tom mít někoho 14ti letého ve friend listu pokud s ním jenom hraješ? Mě je taky hooodně přes 20 a problém s tím nemám. :)
Já třeba, když má vyjít nějaká nová konzole, kterou plánuju pořídit, už půl roku dopředu sonduju diskuzní i jiné weby a sleduju, kolik asi tak lidí a jaká skupina si ji pořídí. Nevim, možná sem magor. :D
Je škoda, že žádná oficiální statistika prodeje neexistuje. Docela by mě zajímalo jak si vede.
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 5. 4. 2011 22:48

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... efund.html

:hm

mno, je to anglickej Blesk, takže... :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 6. 4. 2011 17:35

Nojo... Když má někdo blbý oči a z 3D ho bolí hlava, asi by si ho měl tím šoupátkem vypnout. Proto tam taky je.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 8. 4. 2011 20:48

A vám se to někomu stává?
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vortexcz 9. 4. 2011 14:07

Mě ne. Ani sem neměl takový ten počáteční šok jak se všude popisuje. Tj prudká, několikahodinová bolest očí a hlavy a záchvaty závratí. Celé mě to přijde jako obr fáma, protože nikdo, koho znám s tímhle problém nemá.
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 9. 4. 2011 21:00

On je to hlavně nezvyk a když se na to někdo podívá poprvé v životě a ještě si 3D efekt vyhulí naplno, nějaké závratě mít může. Já mám 3D nastavené dost decentně (odhaduju na 2/5) a problém fakt nemám.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 10. 4. 2011 11:05

Tohle se mi líbí...

Tohle čtu všude:"slyším, jak z toho lidi bolí hlava...ale mě se to nestává" :mrgreen:
Druhým dechem se dodává..."'3D televize'? Ach, z toho mě bolí hlava...a bolí všechny které znám"

Prostě když něco udělá Nintendo, je to dokonalé..když někdo jiný, je to na nic :mrgreen: Ale to je jedno.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2011 11:40

beat: Takhle spojené to čtu poprvé od tebe.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 4. 2011 11:42

beat píše:Prostě když něco udělá Nintendo, je to dokonalé..když někdo jiný, je to na nic :mrgreen:

:tleskani Citim z toho jistou podobnost.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2011 12:38

beat: Jestli to nebude náhodou tím, že každá z těch technologií je naprosto jiná... Zatímco u 3D televize "obraz" bliká (brýle zakrývají střídavě oči), u 3DS nic nebliká. Jenže to bys nesměl být ty, abys zase nevycházel jen z toho, co se ti hodí...

Pochopitelně nelze vyloučit, že z 3DS některé citlivější (nebo méně inteligentní - hrajou na tom hodiny a pak se diví) jedince bolí hlava. Ale od toho je tam právě to posouvátko. U televize to bude právě naopak - většinu lidí z toho bude bolet hlava (nebo jim bude špatně od žaludku) i po krátkém používání - je to jako koukat na blikající CRT monitor a ještě málo kdo umí nastavit správnou intenzitu 3D efektu (když to zrovna jde - třeba u Killzone 3 dema se mi ji nijak dokonale vyladit nepovedlo).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků