Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vortexcz 13. 5. 2011 23:57

portapro píše:
Vortexcz píše:Asi neví, že má na straně zašoupnutý stylus. :)

To samozřejmě vím,jen mi přijde,že když kreslím po displeji v tom chatu,tak ten stylus vynechává,i ikdyž jedu po displeji
Co je na 3DS tak skvělého? Grafika je ještě horší než na iPhone,hry stojí 3x víc než na iPhone ne li víc..ne že bych měl iPhone nějak rád,ale jen nechápu k čemu to 3DS je

Ono to je trošku i tím, že ten slavný chat, který je tam mimochodem úplně k ničemu, není na kreslení. Zkus si flipnote, který je přímo na to kreslení a teprve uvidíš. Já s tím třeba žádné problémy nemám a nakreslil jsem v tom pár primitivních animací.

iPhone VS 3DS... Mícháte jablka a hrušky. Copak jsem jediný, kdo si myslí, že iPhone je telefon a 3DS herní konzole?

Přežvejkavky... hahaha. Podívej se, jak vypadaly ty hry (zelda, mario) před dvaceti lety a jak vypadají teď. Chci říct, že se posunuly hodně vpřed a i když mají jádro stejné tak jsou rozhodně vyspělejší než nějaký remake pro telefon navlečený do "lepší" grafiky.
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 5. 2011 00:58

Tak jiste, ze nevypadaly stejne to v tom prispevku nikde ani netvrdim, ale co se poslednich let tyce je to furte stejny styl. Ja to vidim jako nezazivne, bezpribehove skakacky. Nintendisti to vidi nejspis jinak, ale ja si proste nemuzu pomoct.

Remaky, jaky remaky? Na (3)DS mas remaky taky FF3/FF4/Tales of The Abyss/MGS3 ... vadi vam to snad? Nebo co? Her aktualnich je spousta tam i tam.


Proc nemichat? Chci zarizeni na obcasny internet, filmy, hudbu a hry (které chci opravdu hrát) do kapsy, jestli to nekdo nazval mobil nebo konzole je mi fuk. A uz uplne je mi fuk jestli za tim stoji ten nebo tam ten ... Zajima me jen forma a obsah pripadne cena(hw/sw).
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod portapro 14. 5. 2011 07:00

A vubec to nemusí byt iPhone,co treba xperia play? Je to volající konzole,na které si rozhodně zahraju lip jak na 3DS..no nic zkusím ho,ale předem asi vím,že budu zklaman
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 5. 2011 09:33

Telefon je telefon a handheld (herní konzole) je handheld. Lidi sice očividně mate, že mají spoustu funkcí podobných, ale jsou to dvě různá zařízení pro dvě různé cílové skupiny.

SPY píše:Chci zarizeni na obcasny internet, filmy, hudbu a hry (které chci opravdu hrát) do kapsy, jestli to nekdo nazval mobil nebo konzole je mi fuk.

Nemůže ti to být fuk, protože se musíš rozhodnout, jestli chceš tahat dvě zařízení a nebo jen jedno. Když jen jedno, nemůžeš koupit handheld...
Naposledy upravil SCobra dne 14. 5. 2011 15:08, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 5. 2011 14:30

Proc bych se musel rozhodovat? Handheld neni neco co musim mit u sebe 24h/denne a bral bych ho jen v momentech kdy ho opravdu potrebuji. Kdyz mam jet nekde treba autobusem 5 hodin tak si ho vezmu, kdyz jdu na konzultaci ke zkousce kde je 2 hodiny fronta tak si ho vezmu nebo si jen hrat treba ja nevim v posteli. Ale nemusim si ho brat s sebou kdyz jdu treba nakoupit nebo se psem nebo jakoukoliv akci kde na hry/internet/filmy neni cas.

Tim nerikam, ze mit vsecko v jedne krabicce neni vyhoda, nicmene to alespon pro me neni nikterak limituji.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 5. 2011 14:41

SPY píše:Proc bych se musel rozhodovat?
Protože to stojí prachy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 5. 2011 14:47

To reakce na to, ze se musim rozhodnout jestli chci tahat 2 nebo jen 1 zarizeni.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 5. 2011 14:54

Jestli jsi tak prachatý, že si můžeš dovolit obojí - tahej si obojí. Já to sebou tahám. Ale ten telefon rozhodně není high-end a hrát na founu je zvěrstvo (Xperia ještě nevím), takže handheld vede.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 5. 2011 15:11

Tak ještě jednou... Když jen jedno, nemůžeš koupit handheld ;-) To, co jsi popsal znamená, že ti nevadí tahat dvě jednoúčelová zařízení a tedy není důvod nahrazovat handheld iPhonem...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 5. 2011 20:21

Nintendo má problémy s odbytem 3DS !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2011 22:47

A může za to Apple!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 5. 2011 23:37

V Japonsku? Tam kde se poslední měsíce PSP prodává bezmála dvakrát lépe? Nemyslím. Hádal bych to spíš na cenu a fakt, že 3D Japoncům asi nějak neimponovalo.

Ale zatím je ještě času dost. Takže klid.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 17. 5. 2011 14:50

PC píše:Nintendo má problémy s odbytem 3DS !
"Neprodává se pode očekávání" a "má problémy s odbytem" bych nepovažoval za synonymum.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 5. 2011 16:12

Ze se 3DS neprodava zrovna dobre se vi uz dele, staci jen sledovat kazdy tyden prodeje, nektere to ale koukam trklo az vcera :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 17. 5. 2011 16:22

beat píše:
PC píše:Nintendo má problémy s odbytem 3DS !
"Neprodává se podle očekávání" a "má problémy s odbytem" bych nepovažoval za synonyma.


sega: 3DS se prodává dobře...akorát někteří očekávali jiná čísla :-)
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků