Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod crewxson 16. 6. 2010 11:36

A bude na něm hlavně předělaná Zelda: OoT :)
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 16. 6. 2010 16:14

sega.maniac: podle mě to má lepší grafiku než PSP, ty screeny jsou takové podivné, ale tohle video MGS ikdyž ne v moc dobré kvalitě ukazuje grafiké kvality :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=xH-iVErT ... _embedded#! Mám dojem, že to vypadá líp, než Peacewalker a to jsme na začátku vývojového cyklu že, kdoví, co z toho vymáčknou za pár let.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 16. 6. 2010 17:13

Jo vypadá to líp jak psp. Jen jestli to není jak Alfred Molina na PS3. http://www.youtube.com/watch?v=W9QbYWEd7AE Není tam pořádně ukázané, jak vypadá celé prostředí a pak Snake prochází na mostu, kde není, co tak zobrazovat.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 6. 2010 17:21

Ví se předběžná cena 3DSka?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 6. 2010 17:29

Tyjo, fakt nekecali ze s rto blizi next-genu. Ta grafika je na HH uzasna. :shock: Jeste kdyby to slo napojit na TV.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 6. 2010 13:23

Proč proboha chcete pořád HH napojit na TV? Tak HH je snad od toho, že je to kapesní zařízení...velké hry si pustíš na konzoli ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 6. 2010 14:37

HAck_SG: Jj no soudil jsem z toho co bylo zatim k videni. Jinak zajimave jak se vsem najednou libi ten MGS trailer, nebylo nahodou PRESNE TOHLE to co jste na handheldech nechteli? :D viz. letita diskuze PSP vs. NDS.

Jinak samozrejme pekne, takovouhe prezentaci s durazem na tech. stranku bych cekal spise od PSP 2 a to prijde jeste ten Resident.

HAck_SG píše:Mám dojem, že to vypadá líp, než Peacewalker a to jsme na začátku vývojového cyklu že, kdoví, co z toho vymáčknou za pár let.


Tjn, ale zase treba takove PSP ukazalo nej. grafiku pri launchu nebo tesne po nem. Srovnej si Colina 2005+ a o nekolik let starsi Dirt 2 a zaplaces, za to ale samozrejme nemuze onen system, nybrz lenost vyvojaru. Jen narazim na to ze u handheldu to tak uplne neplati, min. ne tolik jako u stolnich konzoli.
Naposledy upravil sega.maniac dne 17. 6. 2010 14:41, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 6. 2010 14:41

Sego, no jo asi nechtěli, ale bohužel se to muselo někam pohnout, handheldy už prostě budou zmenšené konzole do kapsy a je třeba se s tím smířit...ale zas na druhou stranu na PSP se mi právě líbil God of War a to bylo tím, že to nebyl jen nějaký port z PS2 a hlavně tam není potřeba druhé analogové páčky, což právě některé PSP hry zabíjelo

Abych nebyl moc OT http://www.gametrailers.com/user-movie/ ... t=featured
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 6. 2010 14:44

Jen jsem cekal spise ukazky her v NDS stylu nejake trojrozmerne hricky s vyuzitim potencialu noveho 3D modelu ci Rpg apod. no dyt to znate :-)

/edit: Ty chystane tituly zni pak ale skvele: http://vgchartz.com/article/80474/ninte ... ighlights/

Po nekterych jsem patral trochu vic Ridge Racer, Dead or Alive, Kingdom Hearts, Samurai Warriors
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 6. 2010 17:20

Peter S. Kenedy píše:Proč proboha chcete pořád HH napojit na TV? Tak HH je snad od toho, že je to kapesní zařízení...velké hry si pustíš na konzoli ne?

A jak si cches treba zahrat Peace Walkera nebo Zeldy na velkych konzolich?...dyt to nemuze byt slozity, ***** tam jeden vystup pro TV navic.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 17. 6. 2010 18:33

Většina obrázků, které Nintendo poskytlo tisku jsou tady ... http://www.herniweb.cz/news/1159-e3-201 ... ry-galerie

Pokud se něco vyrojí, tak to samo nahraju ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2010 01:06

Lo!Zza píše:
Peter S. Kenedy píše:Proč proboha chcete pořád HH napojit na TV? Tak HH je snad od toho, že je to kapesní zařízení...velké hry si pustíš na konzoli ne?

A jak si cches treba zahrat Peace Walkera nebo Zeldy na velkych konzolich?...dyt to nemuze byt slozity, ***** tam jeden vystup pro TV navic.

Ty hry jsou prostě dělané pro HH, tak proč by jsi je pouštěl na TV? Spíš bych uvítal kdyby vyšel MGS PW na PS3 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 18. 6. 2010 07:06

No, tak se Nintendo zase ukázalo a fakt sem zas překvapen. Ikdyž mi přijde, že je kolem toho mnohem menší hype než kdysi kolem NDS. Ty hry, vypadají opravdu úžasně, takový zlatý střed grafiky, 3D zobrazení a dva displeje - z toho už se dá něco vykouzlit. No a co se týče designu, zase to je postaveno na retro stylu ale nepochybuju o tom, že než se dostane hh do prodejů tak se finální design změní. A hry jako STar Fox 64, Zelda Ocarina,Resident či MGS...tož doufám že něco nepomrví :)

btw. přeju hezký den
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 6. 2010 08:38

PSK: No a jelikoz nevyjde, tak bych je uvital ne konzoli s TV vystupem. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 6. 2010 09:35

O tom ze se mozna objevi HD verze casem na PSN se ale mluvilo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků