Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod X-men 29. 12. 2013 15:13

Měl bych ještě jeden dotaz.Udělal jsem si na 3ds-ku ten id network.Pak sem se chtěl přihlásit do nintenda klubu a nejde to. Já myslel že je to propojené ale ten club musí mít registraci zvlášť?
"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 12. 2013 22:20

Tak Fire Emblem mě nechutně chytlo.. :D Už se blížím deseti hodinám a je to lepší a lepší.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-men 2. 1. 2014 16:24

Mě taky moc mě baví.
"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Schmauz 15. 1. 2014 20:01

Mám čerstvě koupené tři hry pro 3DS. Uvnitř byl kód na registraci, tak jsem je registroval skrz svůj Nintendo účet (založenej přes nintendo.uk) a dostal nějáké body. Koukal jsem, že se dají sbírat a jsou za to i nějáké odměny. Chtěl bych se zeptat, zda je Nintendo posílá i do ČR. Líbí se mi ty bloky se Zeldou a Mariem :)
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 1. 2014 09:15

Bohužel neposílá. Kdysi to šlo obejít trikem s adresou, ale mám pocit, že už to odhalili a většině lidem už to nedošlo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 16. 1. 2014 09:36

Pokud máš známého v Anglii, tak to můžeš nechat poslat jemu a ten Ti to může přeposlat sem, případně existují služby, které Ti vytvoří PO Box v UK a necháš si to poslat na něj, přičemž oni Ti to pak přepošlou. Kvůli bloku je to ale drahé, tudíž šetři na ty další ceny. :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 17. 1. 2014 21:40

Čerstvě na mém stole :-)

Obrázek

Luigi's Mansion už mám rozehrané a je to paráda. Sticker Star jsem původně ani nechtěl, ale co jsem viděl nějáké gameplaye, tak se mi to hrozně zalíbilo :) V pondělí mi přijde Golden Sun: Dark Dawn a jelikož jsem fanda Star Treku, objednal jsem i Star Trek: Armed Assault. Sice to nevypadá něják úchvatně, ale aspoň to zkusím.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 17. 1. 2014 22:21

Ten Star Trek je silně průměrná hra ... Nefanoušek na ní nesáhne ani tyčí, fanoušek si jí zahraje. Golden Sun už nedosahuje kvalit GBA her, ale furt je dobré :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 5. 2. 2014 18:27

Oplati sa kupovat 2ds hlavne koli JRPG?Celkom ma zaujali novi Pokemoni a Bravely default.V hrach na DS nemam prilis prehlad a tak by ste mohli niekto napisat co stoji este za to z JRPG. Dik
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 2. 2014 14:03

Rozhodně Fire Emblem, i když to je spíš tahovka ale k žánru má blízko, pak Tales of the Abyss nebo Kingdom Hearts. Pokud ti nevadí pekelnej challenge tak Etrian Odyssey IV a "remake" původního dílu. 3x Shin Megami Tensei, z toho je jeden přímo hlavní díl série, i když na vydání v EU se zatím čeká. Já ale momentálně nejvíc čekám na oznámení EU vydání Dragon Quest VII protože to bude masakr toho nejhrubšího zrna. Prostě.. áno, áno, 3DS má kvůli JRPG hrám rozhodně cenu a myslím, že v rámci žánru je to ta nejslibnější platforma vůbec.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 9. 2. 2014 13:36

Aj ked Vita sa tiez v tomto zanri spamatava, to len aby sme boli fer.
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 2. 2014 15:20

To jo, zrovna teď jsem koupil na Store jednu - Atelier Totori (a je tam ještě Meruru). Přesto to není přesně co bych si přál.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 9. 2. 2014 20:42

Nakupujete někdo DSkový hry na Gamehouse? Je normální, že hry docházejí pravidelně rozbalené a bez fólie?
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 2. 2014 20:45

To se mi u nich teda ještě nestalo.. nezašmátral jsi omylem v jejich bazarové sekci?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schmauz 9. 2. 2014 20:54

Právě že ne. V minulosti jsem u nich kupoval nějáké DS hry a přišly rozbalené. cca měsíc zpět jsem objednal další a zase byly rozbalené. Na jedné z nich byl ještě zbytek fólie. Napsal jsem jsem jim decentně naštvaný email, protože si rád věci rozbaluju sám. Tak právě nevím, jestli to jsou jejich normální praktiky, rozbalovat hry před odesláním.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků