Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 17. 11. 2011 09:23

.soul: tak až budeš prodávat, se ozvy :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 17. 11. 2011 20:37

Dám vědět :)
sega.maniac: Na handheldech mě hrát nikdy moc nebavilo, vždycky jsem dohrál pár pecek a pak už jen ležel ladem... Doma hraju na PC/PS3 a na cesty mi stačí casual hry na telefonu/ipadu...

Jinak dneska mi z thehutu poslali Rabbids, co jsem si objednal 15.10 :D Sice psali despatched within a month, ale doufal jsem teda v rychlejší naskladnění :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 11. 2011 13:25

Rabbids 3D jsou fajn, ale casem omrzi. U me jsou favoriti na nejdele trvajici hratelnost Shinobi 3D a Sonic Generations a pak samo Mario Kart 7 i od SM3DLand jsem cekal asi trochu vice.

Vcera jak bylo volno jsem dohral ty 3DS Needy a pak jsme jeli s bratrem na Zlicin do obchodniho centra, na Nokii n9 si zkusili NFS Shift a na iPhonu 4S Real Racing 2 a jako vazne huste vzhledem k te cene :-) nebyla to primo verze pro 4S s tema lepsima texturama, ale jen ctyrkova cili si ji zahrajete i na soucasnem iPodu Touch za 4700Kc (jsou stejne). Jednicku uz jsem hral drive, ani zde mi okoli neprislo az tak pekne takove sterilni jak uz je u mobilu zvykem, ale ty auta a silnice vypadaji vazne jak Forza 2 z X360. A to se navic ted na podzim pro tablety a chytre telefony chystaji nVidia Tegra 3 procesory 8-) jenz s prehledem zobrazi hry podobne tem z PS3/Xka. Myslim ze Nintendo by melo zvazit ceny svych novinek za 1299Kc (ofiko) min. u third party titulu to je prasarna.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 18. 11. 2011 13:52

No ceny her mi přijdou hodně mimo dnes. Když si vemu kolik stojí novinky třeba na pc. Takovej skyrim za litr a srovnám to s novinkama na 3ds, tak se mi chce skoro brečet. Za fakt pecky jsem ještě ochotnej ty prachy vysolit, ale celkově si pak koupím jenom pár her, protože přece nedám za sbírku na 3ds desítky tisíc korun.

jinak jaký jsou ty needy? Dřív sem nad nima uvažoval, ale nechtělo se mi čekat, tak sem vzal rr.

ps: hrajete někdo street fightera? Já sem asi d**il, ale nedážu vyvolat ty složitější speciální útoky. Kdy útok je posán jako třeba dvě půl otočky křížem a třikrát pěst. Fakt zaboha nevim co mám dělat :-(
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2011 14:40

Tak jsme taky slevnili marioland 3D na 949, to uz se da, ted jeste pockat do vanoc
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod boonno 18. 11. 2011 15:13

to je "vcelku dobrá cena", ale proč to nemáte na stránkách?
Jinak prodáváte vůbec hry na 3ds, protože ste předražení jako prase v tomhle;)
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2011 16:12

Na stránkách to máme http://www.xzone.cz/nahledwii.php3?idg=344 tak z hutu by tě ten mario vyšela na nějakých 930, takže ta cena je myslím super. Bohužel u ostatních titulů tak skvělá cena není, ale to je taky dáno conquestem. Ono obecně xzone nikdy moc Nintendo hry neprodával, třeba hry na NDS nikdy nenabízel, až ted s příchodem 3DS začal prodávat i 3DS hry. Ale nediv se, když u nás se obecně nintendo hry vůbec dobře neprodávají. Je to prodělečné by se dalo říct.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 11. 2011 16:13

boonno: Ti pak o nfs neco napisu..

PSK: A za kolik jste ho meli predtim, jsem se nekoukal. Mario Kart zatim v nabidce nemate, ty bych za tolik bral.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 18. 11. 2011 16:18

psk: sem myslel, že je to dobrá cena na to kolik 3ds hry stojí obecně.

jinak já to hledal přes seznam 3ds her a tam to nevidím viz.
http://www.xzone.cz/nintendo3ds.php3
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 11. 2011 16:28

To hledej vzdy normalne pres vyhledavac, najde to vse. Jinak musite tam nechavat ty zrusene 3DS hry v nabidce abych se zas znova nas.... :-))

Mate take na Xzone garanci ohledne predobjednavek, ze hru pak prodate za tolik jako bylo uvedeno v dobe objednani? Asi ne ze :-) Tech 1099Kc za Residenta zni dobre. Driv jsem do Xzone chodil hodne.
Naposledy upravil sega.maniac dne 18. 11. 2011 18:05, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 11. 2011 17:53

boonno píše:jinak jaký jsou ty needy? Dřív sem nad nima uvažoval, ale nechtělo se mi čekat, tak sem vzal rr.

RR jsou nej. zavody pro system, to se neboj ze bys udelal chybu. Ty NFS by nebyly spatne kdyby staly polovinu, obecne bych ceny third party titulu videl tak na 600Kc nebo 800Kc CR, 600Kc z UK :-) U her jako Mario Kart 7, ktery mate pred vydanim za 999 plus pouzdro bych to neresil, to je fajn, za exkluzivni Resident Evil bych vyplaznul kdyby na to prislo i 2K, ale davat treba v rozmezi 1000-1100 korun za F1 2011 ci Ace Combat co ted maji vyjit, to uz je vazne moc, take proto si je nekoupim. Uvidime jak si Nintendo dale povede, ale uz ted se third party tituly moc neprodavaji, coz je problem.

Ale k te hre, 3D efekt je fajn, titul se nese v takovem komiksovem NDS stylu, cili se moc nepodoba klasickym PSPlike zavodum ci treba Hot Pursuit 2 z Gamecube, jak jsme tuhle zminovali, mne se takove pojeti zavodu ale libi, dost se tam pouziva i stylusu :-) Hlavni mod dohrajete za neco pres 3 hodiny a pak zbyvaji jeste challenge zavody, ktere kdyz dojedete tak pak uz mate k dispozici jen ten online MP. Grafika misty ujde jinak takovy prumer, mobily tomu davaji uz docela na frak i kdyz se samo nejedna o vrchol 3DS, treba Asphalty 3D ac nejsou celkove nic extra, ukazuji misty textury ze jeden az nechape, tedy se urcite do budoucna mame na co tesit, pokud se nekdo uraci HW pristroje vyuzit. Celkove me ale hra bavila, to zase musim uznat, kazdopadne za ty penize jdete radeji do F1 nebo si kupte neco jineho.

PSK: Si mi nahodil docela zajimavou myslenku a to ze prodejnost systemu nemusi vubec nic znamenat, kor v CR. NDS je nejprodavanejsi system planety, pokoril uz i legendarni PS2 a hry pro nej si nektere obchody ani neobtezuji dat do nabidky :-)) Proste u nas se to neprodava.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2011 21:28

Taky nechapu proc tam jeste nemame mariokart v nabidce, v pondeli se na to poptam. Ono se o tu 3DS sekci obecne moc nestara, proto jsou tam i chyby, ale budeme mit od noveho roku nove stranky, tak se to snad zlepsi.

Sego, tu garanci nemame, nektere ceny jsou predbeznym odhadem a tezko by je pak xzone dotoval, nebo by jsi chtel mit naopak garanci vyssi ceny, kdyby ji distributor pred vydanim snizil? :D
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vortexcz 18. 11. 2011 23:02

Já se nedivím, že nikdo hry od nintenda kupovat nechce. Když vidí někdo ty místní ceny, tak se nikomu nechce ani koupit konzoli. Já když kdysi viděl cenu Mario a Sonic na olympiádě, tak jsem málem spadl pod stůl. 1900kč bylo fakt dost i na novinku.
V dnešní době už je to ale oproti dřívějšku celkem pohoda. Nové hry kolem 1000kč mě začínají odrazovat od nákupů za libry a to je dobře.
Wii: 3932 4600 2379 4393
3DS: 1160 - 9706 - 8468

Hoříš nudou a ztratils holku?
Zapni Wii či PS trojku.
Vortexcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 11. 2011 01:07

Vortexi, tim to tak uplne nebude. V CR proste nintendo neni oblibene ani moc zname, kazdy zna maximalne playstation nebo xbox, nintendo se tu nikdy nechytlo a i kdyby novinky staly 500 kc tak se nechytne
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 11. 2011 14:19

Cars 2 za 799 link, takhle by u nas mohly startovat novinky a to neni prvni pripad, Shinobi byl k dostani take levneji (tyden stara hra). Nebo v UK treba BlazBlue: Continuum Shift II, The Adventures Of Tintin ci Puzzler Mind Gym 3D hned od launchu v prepoctu 735Kc namisto cca. 920 korun. A to mame libru skoro u 31Kc za kus, jinak by to bylo mene :-l A treba BlazBlue: CS II pro PSP startovalo rovnou za necele 4 stovky.

Stve me ten Nano Assault, zatim ani zminka o EU verzi a popravde nato, ze ma hra v US vychazet (dle traileru) jiz tento mesic, tak jeste nema ani upresnene datum a to je 19teho. Bude urcite odklad, kolikaty uz? U 3DS her jsem si vsiml takoveho zajimaveho jevu, bud ji zrusi uplne nebo najednou z niceho nic nevyjde a nebo jen v urcitem regionu, coz je nam v CR k nicemu :-l

Naposledy upravil sega.maniac dne 19. 11. 2011 14:35, celkově upraveno 3
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka