Karta pro PSP 3004

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod timmynovak 24. 12. 2009 10:33

ahoj, jsem novým majitelem psp 3004 a zjistil jsem, že tam není žádná paměťovka, nemůžu tedy ani stáhnout hry z pspstore ani provést update systému. Dá se to nějak dočasně obejít, třeba připojením k pc? jsou svátky akrtu koupím až za cca týden:) Ani mne nenapadlo, že psp nebude mít žádnou interní storage.
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2009 12:26

Ne, nedá se to obejít. Stejného nemilého překvapení jsem se nadál i já když jsem PSP před lety kupoval.
Ve zkratce- není karta = nedá se na tom nic hrát (tedy pokud ti nevadí že nepůjde ukládat pozice.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 24. 12. 2009 14:00

To už se ani nepřibaluje ta 32 Mb karta?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2009 14:51

Pokud vím, tak se nikdy nepřibalovala (pokud to nebyla nějaká akce nebo tak podobně), alespoň já jsem měl své bílé FATko naprosto holé a i USB kabel jsem si musel kupovat extra. Sranda byla když jsem ve vlaku rozbalil to PSP (musel jsem si pro něj dojet do vedlejšího města, u nás se neprodává žádná složitější elektronika než lampové rádio), dal do něj hru a zjistil, že bez karty která tam samozřejmě nebyla je veškerý progres k ničemu. V ten okamžik se vlak rozjel a nebylo cesty zpět. Ihned jsem volal svému Dvornímu Prodejci (TM), že takhle by to jako nešlo, protože bez savů nemá smysl hrát MGS Ac!d. Samozřejmě to nemohl napoprvé pochopit a uklidňoval mne, že si pro kartu můžu zajet v pondělí- načež jsem ho tedy poslal s tímhle názorem někam. Po příjezdu do mého rodiště jsem oběhnul všechny obchody které myjí byť i jenom stopovou možnost, že by prodávali nějakou elektroniku (obchody s mobilama a podobně). Samozřejmě že na mě koukali jako z jara, protože o kartě takového formátu nikdy neslyšeli. Naštěstí mám známého který se z toho druhého města vracel ze školy, takže mi koupil gigovou kartu- tenkrát za neskutečný peníz 1600 korun :/
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 24. 12. 2009 15:30

Já měl přibalenou tu 32mb kartu. Téhdy to ještě bylo ve value packu. A pak si koupil za 2,5 tisíce 2gb kartu.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod timmynovak 25. 12. 2009 18:31

díky za odpovědi. ale je to docela podraz od sony:)
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gaessaekki 25. 12. 2009 21:52

Vies co je podraz od sony, to ze v baleni nieje mini usb kabel. Neviem o kolko to zraza ich naklady ale vela to urcite nebude. Aj tie najlacnejsie fotaky maju v skatuly mini usb kabel a sony to nedodava. Ani by to nebol pre mna taky problem keby som vedel najst aspon jeden z tych milion kablov co mam z tejto drobnej elektroniky.
WiiU,Wii,Xbox 360, NGC,3DS XL, PSP 3000, Gameboy Micro
gaessaekki
Killing Spree

Odeslat příspěvekod timmynovak 25. 12. 2009 23:04

to vidim jinak, usb kabel neni bezpodminecne nutny pro hrani, karta vlastne jo. kabelu mam spousta, kartu ani jednu. myslim, ze takto je na tom vetsina lidi.
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 7. 2. 2010 16:39

Chci se zeptat jestli půjde tato karta: http://www.alza.cz/sony-memory-stick-pr ... 122777.htm do PSP 3004

A měl bych ještě dotaz, kolik přibližně zabere místa jeden průměrný Save?
vaclavbarak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 2. 2010 17:57

Půjde bez problémů.
Save je v naprosté většině v kilobitech, v tomhle směru žádný strach. Někdy ale hra podporuje instalaci, save replaye, save fotografií a podobně- ty uš žerou víc, ale i tak by to mělo stačit. Demíčka jsou maximálně do 250Mega. Pokud ale budeš kupovat hry na Store, tak to bude už trochu málo, některé mají i Giga.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 7. 2. 2010 20:34

Děkuji za info.

Co se týče PSP jesem úplný nováček. Jak funguje nakupování her přes Store? To je něco jako e-shop s hrama pro PSP?
vaclavbarak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 2. 2010 05:38

Vlastně ano, jen ti to nabídne okamžitý download do PSP/PS3 nebo PC. Jen to chce udělat si account a mít platební kartu.
N.Marko
Godlike