MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 6. 2008 18:52

Tak zatím teda delám poctive ty první mise od té babky co neco varí (asi je séfová vesnice), takze brutální nedostatek prakticky vseho a pritom se mi zdá, ze jsem hned ze startu zavalený vecma co jsou mozná k necemu, ale nevím jak, kdy a jestli vubec :-) Chce to trochu pomalejsí zacátek myslím (pro me).
K príbehu: já jsem ten tip hráce co kupríkladu v GTA dohraje vsechny príbehové mise, ale sanitky/ hasicu/ taxíku a pod. se prakticky nedotkne. Takze pokud hra není extréme zajímavá, o 100% plnení statistik a vylepsování nejak nemám zájem (cest výjimkám, Deus Ex a FFVII jsem dohrál mockrát a vzdy se snazil mít vse co slo). Proste mám rád porádnou story- a cím depresivnejsí, tím lépe :-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 20:51

No ono depresivne to je zo zaciatku az az :D ale takym inym stylom,ze ti to proste nepojde...Dalsi dovod,preco to vela ludi vzda a a druha cast ludi si to zamiluje a vlastne nic ine nehra :) Lebo ako kazde poradne RPG potrebuje cas a ked uz sa vypracujes,je stale co lovit a stale nove veci,zo serie na seriu pokracujes dalej (s tym istym sejvom)Takze pokial si dorobim finalne armory,co ked som zacinal som ani len netusil,ze tak nieco cool(na defens/vzhlad/skilly)exituje a pokial dorobim zbrane,ktorymi ked pridem za tou babkou a zoberem si quest(napr ten koli ktoremu som tuto hru opustil,lebo mi to neslo)A zajebem toho hajzla troma ranami :D az taky pocit :) ...Tak tu bude dalsi monster hunter a spravi zo vsetkych tvojich super zbrani a brneni lahky priemer(ako to bolo z prechodu z MHF2 na MHP2G)No a to co zase ponuka tato seria :roll: Takze je tu furt co robit,aj preto je tato seria tak znama a oblubena hlavne u HC hracov :)

No a k tomu plneniu...Ono to ide samo,ani nevies ako a budes mat toho kopec spraveneho,no a potom na odomknutie napr. Elder Dragonov(z ktorych vykuchas nenormalne materialy)potrebujes clearnut 3* a 4* questy no a tak dalej.Takze zacnes vyhladavat guidy ako sa k tomu/ci onomu dostat a uz sa vezes :)

Ale sak co ti budem rozpravat,ved to poznas ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 14. 6. 2008 20:52

ahoojjjjjjjjjj som tu zas:D
uz som to prasa zabil ale mam problem s tym velkym lietajucim ci co to je a hlavne preto lebo skoro vsetky utoky vybrani....a aky to je je ten program aby somm fical cez net???
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 20:57

V navode o stranku naspat je link na to co potrebujes na hranie cez Kai ;)

A s cim je problem?Co lietajuce :roll: :D heheh a co robi?ci co?

//Dobry podpis ;)
Naposledy upravil spajza X dne 14. 6. 2008 21:01, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 14. 6. 2008 20:59

:D lol ako sa vola ten program???
mno ono to vyzera ako jasterica ale ma nieco ako radar okolo hlavy a flusa na mna nejake ohnive gule a strasne sa to brani a bere zivot ako svina..
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 21:03

To cudo sa vola KUT-KU lol...Tiez som s nim mal problem,teraz ho spravim za necelu minutu :D Zober si Great sword a postav sa pod neho a tasaj...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 14. 6. 2008 21:08

ahaaa a co potom ked sa nahneva a "okopne" ma???a aky je rozdiel medzi long sword a great sword???
diki :D (podpis)
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 21:15

No Great sword je mohutny tazky a moze sa nabijat az na 3Lv 1)x68% raw 2)x80%raw 3)x110%raw ceze sila(ale hento len teaz z hlavy tie cisla) Ak chces presne poviem ti...No a je samo pomaly,treba viac praxe ;) ale stoji zato.

No a Long sword mas Tachi normalne svyhas jak blanen a mensi raw a to o dost..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 6. 2008 16:45

No co zijeme ^^ ci jako? :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 18. 6. 2008 08:40

ajoj
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 18. 6. 2008 08:41

ajoj som tu a mam otazku.....cem kupit ten wolf long mec ci jak sa to vola ale chyba mi ta prva ingrediencia vyzera to ako chrobak...odkial to zozenem??
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2008 13:33

Musis mi napisat AKY chrobak,ja si to nepametam...Potom ti poradim ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod der.jar 21. 6. 2008 09:19

Cau,

docela by mne zajimalo, jak poznat ze uz je potvora zrala na odchyt. Staci to, ze zacne utikat, nebo je potreba aby sla spat? Jeste by mne zajimalo jestli lze neco delat s tema kockama co jsou po mapach (myslim ze to jsou ty co mam i v kuchyni) zabit asi nejdou (vzdy se akorat zakymaci a zmizi pod zemi), ale jestli by nesly nejak chytit. Predem diky za odpoved.
der.jar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 6. 2008 11:52

Mno poznas to v prvom momente tak,ze:ked je monster v "rage mode"=ze je rychlejsi,diluje viac damage,oklo huby ma dym atd.Tak ked vyde z tohto rage modu a je zas v normale a ty sa ho len dotknes a je zase v rage,je tesne pred smrtou ready for trap ;) no a potom zacne kryvkat(to je najlepsi znak)

Macky,jako tie co ta okradaju?To zabijaj :D najmut sa nedaju...Macky,ktore ti budu varit,si kupujes od tej babky pri dome...S levelovanim mozes mat viac a viac maciek,max 5 ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka