MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:00

aj som si myslem ale dokym sa k tomu dostanem...:D a daj este nejake zaciatocne rady.......a co hovoris na luk???no a to prasa ci co to je som nemozem zabit asi 2 dni uz som skusal vsetko a j nejake james bondovske veci napr....dal som tu paralizovaciu pascu a na to 2 velke vybusne sudy a ked sa chytil hodil som tam bombu a .....nic vsetko zatial prezil asi to neviem este moc ovladat lebo sa moc neviem uhybat... :-S
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:12

No k devil slicer si zachvilku a na true devil slicer ti bude chybat akurat thunderbud juice a ten zozenes len na jedinom nieste(potom ti poviem :D ) a myslim ze uz v 5* od starej babky mozes mat True devil slicer...Co je za chvilku ^^

Bullfango ked polozis 3xShock trap a ku kazdej 2xLBB+(large bomb+)a k nim SBB(small bomb)nemoze na tak nizkom leveli prezit,mozno aj po dvoch pazcach padne...LBB+ spravis LBB+Scaterrfish(ryba,da sa kupit u starej)

Inak zacni sa vyjadrovat zkratkami atd.ako raw(ataku)LBB atd...nech v tom neni zmetok :)

Luky v poho,len na tak malom HR su na nic...Pockaj si ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:15

a ako spravim shock trap alebo vyrobim??lebo ked zacne mysia tak mi da len jednu a mam to dat vstko dokopy???
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:17

Trap tool+Genprey fang=shock trap.Trap tool kupis a genprey fang tiez kupis od starej.Jednu si sprav a zober zo sebou 2x trap tool a par genprey fang...A mas 3x shock trap.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:22

a preco si mam zobrat zo sebou neoplati sa spravit si ich este v meste???a sorry skratky z hry este neovladam :D
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:26

Mozes mat len jednu rovnaku zo sebou,preto ak polozis,musis zas spravit dalsiu.Jedine 2 pazce co mozes mat prisebe su Shock Trap a Pitfall Trap(Trap tool+net)=do tej sa monster prepadne,ale funguje len na vacsie monstra,co Bullfango rozhodne neni ^^ Ten je velky ako noha,normalneho monstra :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:27

aha a potom ked tam tie veci do kopy a dam ich tam skape??ci ho musim este dorazit???
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:30

No uvidis nie :D ale musis byt rychli...No a ked Bullfango zacne zdrhat z arey,tak je weak a staci mu uz malinko aby skapal.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:33

mno to sa mi stalo vcera ale len raz a potom ked som siel zanim tak na cakal v dalsej arene tak ma tam dorazil....ale dnes to skusim
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:38

:D

No on vzdy caka,tak ked vojdes do arey tak zdrhaj a jeto ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:40

mno ano to som si myslel :P ale ja mam tu vec neviem ci to akoze strach ze sa boji ci co a stamina sa mmi hned minie a ako mam odpalit tie vybusne sufy ked budem mat ten dlhy mec??
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:45

Strach :D :D :D

Ale ano je to panicky beh,preto ked utekas a monster je v aree,musis byt tvarou k nemu potom ti nebude uberat tolko.BDW tak sa hlada neviditelny CHAMELEON,ze kde je (ale to sa naucime neskor ^^ )

Hod do ni kamen,paintball,nozik,boomerang cokolvek alebo odpal so SBB ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 09:47

jo jo skusim to a piatok ked budem na nete a poviem co a ako zatial diki:D
a su dobre tie dve dyky ci co to je???pekne komba robi ale ci to je ucinne spytam sa teba sefe 8-P :tleskani
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 10:23

Myslis Dualy?No su,ale zase na HR1 nic moc :D a pokial nevies miesat Mega juice(co nevies,lebo nemas power extrakt)Tak su ti nanic,lebo uberaju staminu...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 10:35

a co je HR1????:D :D :D
Dragon King
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka