MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 09:38

HunterRank
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 11. 6. 2008 16:40

Joooo presiel som hooo pocuj hned ako som si pozrel tvoje video som ho siel dat a 2x ma zabil a potom uz som si myslel ze uz ho fakt nedam 10 min. dokonca a prt objective clear az taka radost ale velmi mi pomohlo ta vec co som do neho hodil a potom mi ukazovalo kde je lebo pred tym som o tom nevedel a bossov som hladal po celej mape to bolo o nicom.... teraz som akurat robil jeden quest v 3* musel som spravit 10 special mashsrooms a nasiel som 7 a tie posledne 3 som nemohol ani za nic najist skoda :( pocuj cosi sa ta spytam zajtra by mi mala prist karta MS pro duo gaming 8G a chcem si to prehodit to save co mam v MHF2 myslis ze mi to nepojde ako ked si to skusal ty ? lebo jak mi to nepojde tak mna asi ....

// a ozaj ked som ho zabil ako spravil som urgent quest nedalo mi HR2 stale som HR1
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 17:01

HR1 O_o kua tak to mam cely guide zle :/

Pojde to prehodit...To davas save zo svojej hry na svoju hru...

//Na to aby sa ti otvoril HR1-HR2 urgent blangonga(potom budes HR2) staci iba:

Blango Slaying Tactics

The Lurking Desert Giant

Gypceros: Venomous Terror

A Killing from Mushrooms

Tieto 4questy..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 11. 6. 2008 17:28

Ako davam save zo svojej hry na svoju ako to myslis

// z tych 4 questoch mam 1 a ten s tymy mashrumss som nespravil lebo tam neni tolko hub kurnik
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 17:48

Skus zabit tie male prasiatka co tam pobehuju a vykuchaj ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 11. 6. 2008 19:52

Heh mal si znovu pravdu zas to bolo v tych prascoch :D pocuj este mi porad co mam zbierat po slovensky v 3*** queste 4. vola sa The Subtterranean glutton

// v deserta je ktory monster : DAIMIO HERMITAUR
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 12. 6. 2008 11:14

V tom queste mas najst 3 Khezu Whelps,tak,ze ich po jednom dorucis(uberaju zivot tak rychlo)A najdes ich v Zamrznutej kozi,Khusala Daora :D prides k nej a zacnes kopat...Je to v tajnej aree :D http://www.youtube.com/watch?v=mH8AQeXIfh4 pozri kam ide on a ty len pokracuj hore a na pravo je zmrznuty drak.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 12. 6. 2008 12:43

staci ked napises cislo v ktorom je ten drak vobec neviem kde je...
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 12. 6. 2008 12:59

V 8cke...Pozeraj sa kam ide na tom videu.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 12. 6. 2008 13:31

Mam to diki moc
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 6. 2008 15:59

Tak už ho mám, stál 400 kč a nebral bych ho, kdyby MGS nemělo spoždění, ale co nadělám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 6. 2008 16:27

Dobra volba ;) Kludne sa pytaj ak ti nieco nebude jasne :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 02:39

Nove video: Yamatsukami by KILLaMH http://www.youtube.com/watch?v=jYqljc4Jg2c enjoy :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 6. 2008 09:16

Má to nejaký príbeh, nebo to je takové MMO? Zatím jsem nic nepostrehl. Jinak grafika skvelá. Provar je ze kdyz dostanu quest, je tam jenom jméno potvory, jak vypadá se dozvím az kdyz vykostím celou mapu (alespon ze startu kdy jsou cílová monstra vlastne strejný jako ty okolní.
Jo a jeste, mám kydlit vsechno co se hýbe (samozrejme i vykuchávat) nebo je lepsí jít rovnou za cílem?
Ty knihy co jsou na zacátku na prodej- mám je koupit?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 6. 2008 13:08

V queste su len mena,no...Ked nevies co mas lovit,zistis to tak,ze sa ti postava nalaka,ked vojdes do oblasti,kde je boss.Tak isto pouzivaj Psychoserum,ktore ked vypijes na par sekund uvidis,kde je na mape a nemusis hladat...

Pribeh?Toto je RPG=zivot a ako vies vynalozit s prostriedkami a aky dobry si,to nezaklada na nejakom stupidnom vymyslenom hernom pribehu.Nato bud prides,alebo to vzdas...Uvidime :)

Knihy...No ak mi povies ake konkretne kua,tak ti poradim,o stranku naspat som to rozoberal,naco su...

No a zo zaciatku killuj vsetko co sa hybe :D s kazdym monstrom sa ti otvoria nove zbrane/brnenie/gemy na schopnosti/moznost kombinovat.Doluj,hladaj,killuj...Vsetko 90% sa ti zide,tak to odkladaj.

Tu najdes guidy na vsetko: http://skiesofcrimson.com/guides

Tu mas zbrane,ako upgradovat,aby mali vysledny efekt a co k tomu potrebujes: http://skiesofcrimson.com/weaponsmith/greatsword

Kazdy monster je weak na iny element,napr. Tigarex na thunder,elder dragons na dragon element...Vyberaj podla ostrosti zbrani,tj.cervena=jedna rana a je tupy :D oranzova=jeden a pol a je tupy,zlta=tak 3 rany a je tupy,zelena=aj 15 ran a si v zltej,modra=to uz maju nadupane zbrane,biela=bozsky sharpness :D to presekne aj skalu...

Cize aby si to chapal,kazda zbran ma dajme tomu 5 stupnou ostrosti,cepel pod zivotom ti svieti na bielo(ak mas bielu ostrost)Ked sa zatupy,spadne do modrej,potom do zelenej atd.Cize ak mas zbran stale ostru,robis najviac damage...Potom su skilly,ktore ti udrzuje sharp sword =tupy sa 2x pomalsie,sharpness+1=ze ti odomkne na zbrani dalsiu ostrost,sharpening inc.=ze brusis zbran iba jednym tahom(nie troma),atd
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků