Jakou hrou pro děti na Nintendo switch lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xcmaniax 30. 11. 2020 10:00

Dobrý den, kluci (7,5 a 6 let) dostanou k Vánocům konzoli Nintendo Switch lite. Prosím o doporučení jaké cca 3 hry koupit do začátku v krabicové verzi? Zatím hrají jen na půjčeném mobilu Pokémony a závody aut na TV. Děkuji
xcmaniax
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 11. 2020 11:37

Maria, Zeldu a Crash Bandicoota? Filtr nejlepších her na Switch: https://www.databaze-her.cz/hry/?platfo ... -hodnoceni

Na Switch na rozdíl od minulých Nintendích konzolí vyšlo mnohem víc mature her, takže vzhledem k věku kluků to chce trochu vybírat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 11. 2020 13:29

Grid autosport! Závodníky je potřeba začít vychovávat brzy.

-- 30. 11. 2020 13:30 --



-- 30. 11. 2020 13:31 --

LOL, ta hra asi nevyšla v krabici? Tak Nintendo...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 11. 2020 14:56

Tak tohle jsem přesně schválně malým klukům nedoporučil :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 30. 11. 2020 15:14

Díky za příspěvky. Vidím to na Mario Kart 8 deluxe a něco k tomu. Buď Crash Bandicoot, Pokemon Shield, a Minecraft. Tu Zeldu asi později, pochopil jsem ale že je top.
xcmaniax
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 11. 2020 17:03

Sasakr píše:Tak tohle jsem přesně schválně malým klukům nedoporučil :-D

Proč ne? Nejlepší hra na Switch :D A jediná šance, jak si to zajet v 60 FPS na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků