PSN ID (seznam na 1. straně)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xb0x 17. 2. 2010 00:38

Hm proc se ta karticka neaktualizuje? vubec to neukazuje moje trofeje.. Neexistuje nejakej funkcnejsi system? nejlepe jako u Xka kde kliknu a i vidim podrobne info o cloveku? hruza tohle :(

tak sem to primo na PSN webu aktualizoval a uz ukazuje trofeje z Warhawk a LBP..ale neukazuje to vubec trofeje z Demons Souls...
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 2. 2010 01:33

Musíš synchronizovat trofeje přímo v PS3 a pak na té stránce :-) je to debilně řešené to je fakt
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 17. 2. 2010 06:51

jak se syncuji v PS3 trofeje?

super, nechal jsem si znovu vygenerovat karticku a uz funguje :-D navic je tam dost detailni info:
http://ps3trophycard.com/profile/rodierczuk - doporucuji pouzit :-D za 4$/rok automaticke denni updaty ;)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 2. 2010 10:09

V PS3 máš přímo položku trophies, stačí na ni kliknout a projede ti prvně synchronizace tak to je ono
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 2. 2010 22:18

najdi na ikonu trophy a trojuholnik.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 28. 2. 2010 14:56

Taky si rad pridam kazdyho!

PSN ID- rolandassassin

2 platinum
36 zlato
166 stribro
600+ bronz
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 2. 2010 15:54

dve platiny? z coho ta druha?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 3. 2010 17:40

spajza X píše:Ten PlayFire sa updatuje automaticky, len neviem v akych intervaloch .

Obrázek



nechcete zmenit CELY prvy post na tieto PlayFire ?? pretoze sa JEDINE updatuju automaticky !
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 1. 3. 2010 18:24

No nevim, ale ja tam vidim napsane toto:

To update your card, visit http://eu.playstation.com, log in to your account, and press the red "Refresh my PSN Account details" link. This works for all territories, including US PSN IDs. Your Playfire card will update within an hour from doing this.

...takze to asi plne automaticke nebude :-(
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 13. 7. 2010 18:46

Obrázek
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 7. 2010 13:52

Hodil jsem se do prvního postu.
Jinak kdo chce taky přidat, ať mi posílá sz, budu to aktualizovat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majoran 17. 7. 2010 20:24

tak ak bude mat niekto naladu tak si ma moze tiez pridat. nech nemam ten friend list taky prazdny :) nick : majoranko
majoran
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 8. 2010 15:34

Ne ze by to bylo nejak dulezite, ale mel bych dva dotazy. Kdyz se podivate na nejakou trophy/achievement stranku je tam vzdy seznam vsech (na danem portalu) registrovanych hracu, ktery jde jeste dejme tomu filtrovat dle jednotlive Zeme, proste-> http://www.ps3trophycard.com atd. Ma neco podobneho i ofiko PS stranka viz. ty nase PSN ID karty na prvni strance?

Dalsi vec co ten Playfire? Dneska jsem ho zkousel a asi jste si take vsimli, ze se da do karticky na pozadi vlozit libovolny obrazek, coz je opravdu zajimave. Jak se presne updatuje poznam az po case. Stejnak je to ostuda, na X360 toto funguje uz od zacatku uplne bez problemu viz. mygamercard.net (i bez synchronizace v konzoli, proste staci byt online) a my se tady s tim saskujem uz od prvni stranky a jeste hur, nic jsme zatim nevyresili :-) To jsou vazne vsechny automaticke karty za poplatek? Divne.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 8. 2010 19:16

A co chceš vědět o Playfire? :-) Používám ho sice hlavně jako databázi mojí sbírky her, ale občas si sednu a updatuju si i databázi trofejí. Že se kartička neupdatuje automaticky mi ani nevadí, stejně těch trofejí udělám najednou jen pár.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 8. 2010 20:26

No puvodne jsme na nej chteli tak nejak prejit nebo proste nekam, kde by se to updatovalo automaticky, zde jdou alespon kdyz uz nic jineho upravovat ty karty pouzitim vlastniho obrazku, jinak ano na Playfire co jsem koukal je toho fakt dost nejen toto.
Naposledy upravil sega.maniac dne 6. 8. 2010 20:31, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků