PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xb0x 19. 9. 2012 12:14

a co jineho je vetrilo nebo teamspeak nez crossgame chat? pripadne voice chat ve hre mezi lidma.. pripadne jako ma xbox i mezi hrama?

na VTcko sem chodil nekdy kolem roku 2000..uz. Jasny na konzolach je raid neznamej pojem, ale co DCUO a Dust tam to bude taky potreba.. v FF14 raidy jsou.. a jak rikam klasickej chat je o nicem, nez nekomu v raidu napises co dela spatne uz jste vsichni mrtvi.

a jinak ano na xboxu crossgame chat facha.. resime ze na PS3 ne :-D a vubec.. ma Wii nejakou online funkcionalitu socializaci ala HOme? jsou k necemu ty miiverse nebo je to jen grupa avataru? je tam misto kde pokecat s lidma?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 9. 2012 12:27

No však říkám - voicechat v multiplayerovkách na PS3 normálně funguje a normálně se využívá.

VTčko se poprvé objevilo v roce 2002...

V raidu žádný cross chat nepotřebuješ.

Mluvil jsi o zaostalých konzolistech u nás, ne jen o PS3...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 19. 9. 2012 12:58

A taky si řikal, že každej HC hráč crosschat používá.

Meleš páty přes devatý a ty tvoje "argumenty" nemaj žádnou spojitost.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod srato 19. 9. 2012 19:18

v roce 2000 frcel co si pamatuju Roger Wilco, Ventrilo ani nahodou :)
Take mam z tehle diskuze pocit, ze placas co te napadne jen aby si pouzil "argumenty"
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 9. 2012 19:47

Jenže vzhledem k tomu, jak to v ČR vypadalo s vysokorychlostním připojením v té době, nemyslím, že by to u nás bylo nějak aktuální :) Na Dial-Up nebo ISDN se toho asi moc nenakecalo...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 9. 2012 09:28

Možná blbá otázka, ale proč mají konzolové a multiplatformní hry na začátku obrazovku s "Press any key"?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 21. 9. 2012 09:40

aby programatori dostali vice zaplaceno (plati je od poctu radku kodu)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 21. 9. 2012 10:06

:D To jo, to zkusim v praci navrhnout :)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 21. 9. 2012 11:53

Press Any Key je ještě v pohodě.
Ale proč mají "Press Start", to nechápu. A už jsem myslím narazil na hru, která nereagovala na nic jiného než na ten Start :-D

Asi nějaké přiblížení k automatům "Insert Coin".
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 9. 2012 12:03

"Press any key" je PC alternativa pro "Press Start" ;-) Zajímavý to bylo u testovacího Darksiders 2 pro xbox, kde hra psala Press Start, ale reagovala jen na tlačítko A :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 9. 2012 10:28

Ktera XIII-2 DLC jsou pribehova (questy, dialogy atd.), pokud vubec nejaka? Jestli dobre chapu, tak ta drazsi "Sazh" a "Lightning", ale radeji bych, kdyby se ozval nekdo, kdo to skutecne hral.
Zatim jsem hral jen demo, ale asi koupim nejpozdeji na Vanoce plnou a ted je na Marketplace nejaka sleva na DLC prave pro XIII-2. Koukam, ze je to vesmes oblecky pro hlavni postavy, zbrane a nove potvory / postavy pouzitelne na pozici monstra (mozna to popisuju spatne, protoze jsem hral jen demo).

@SCobra: nektere hry to tak maji
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 26. 9. 2012 11:05

No DLC jsem k tomu DLC nekupoval :), ale koukal jsem na vsechno na youtube. Nevim cemu rikas pribehovy DLC, jako nejaky diablogy jsou u Sazh a Snow DLC, jinak jedna se asi o nedulezitejch 20 vet, jestli za to chces platit je to tvoje volba, na youtube se da vsechno zkouknout, ze by jsi prisel o nejakej herni /questovej/ zazitek tak s toho se neboj - sazh dlc ma nejaky karty a snow dlc ma jednoho bosse v arene.

Lightning DLC ma souboj s Caiusem, wow no super behem hry ti ten souboj ho prefiltrujou 5x a tady ti ho jeste strci jednou do placenyho DLC, jinak pribeh trochu after ending, zase tak 20 vet, nic dulezityho, co by pribeh kamkoliv pohlo.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 9. 2012 12:43

SPY: to si to muzu zkouknout na youtube cele :D
ta hra stoji tri stovky, takze par korun za nejake osperkovani dokazu prekousnout - nic zasadniho necekam, jen bych nechtel, aby to bylo proste jen boss v arene a nic vic

tak musi si neco nechat do Lightning Returns, ne? :))
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 26. 9. 2012 13:01

No jak jak pises nechci aby to byl jen boss v arene, no jednou je to boss v arene, jednou je to boss ten samej boss ve stejnak znamy lokaci - valhalla a jednou dostanes karty do kasina ... k tomu kratkej animak na uvod a na konec

Pro me osobne jsou vsechny tyhle dlc, prave to proste jen

Lightning Returns se ma odehravat nekdy v neurcity budoucnosti, a pokud to chapu dobre tak s timhle titulem zrovna moc spolecnyho mit nebude, no uvidime
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 9. 2012 13:32

SPY: jeste o tom popremyslim, mozna radeji vezmu ty svitici plavky :D
ted koukam, ze mi prisel postou slevovy kupon, takze se vejdu pod tri stovky za holou hru ... a to se vyplati
uzivatel_cz
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka