PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 17:15

Rozjel jsem Mass effect a zatím to vypadá skvěle. Mám problém s tím, že ME2 mám na PS3. To by nebyl až takový problém, ale jde o to, že tam je i pár přídavků. Jsou tyto přídavky už i na Xbox (v ceně)? Existuje nějaká kompletní edice pro Xbox? Pak mě také překvapilo, že některé podstatné přídavky nejsou pro ČR. To je pravda? Kdyby měl někdo nějaké info, budu rád.

Wikipedie: "Lair of the Shadow Broker" and "Arrival" are not compatible with Polish, Czech or Hungarian versions of Mass Effect 2."

Co to jako je? Česká verze ME2 znamená co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 12. 6. 2012 18:09

To omezeni se snad vztahuje jen na lokalizovanou PC verzi, protoze pridavky lokalizovane nebyly.
Cesky live nemam, takze k tomu se vyjadrovat nemuzu, ale mam pocit, ze prave pridavky pro ME2 byly jeden z duvodu, proc jsem kdysi nezmigroval ucet do CR - nebyly.
Jinak BioWare/EA as z Ultimate edici uz vyrostly, pro DA2 take zadna neni.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 18:15

To by dávalo smysl. Právě nevím, jaký Live mám. Založil jsem to, ale moc jsem si nebyl jistý, co je jazyk a co země. Nebo se to dělá automaticky? Vlatně ceny mám v korunách, ale vše ostatní v angličtině, tak je to asi dobře.

Přijde mi škoda mít hodně přídavků na PS3 verzi a koupit verzi bez přídavků. Ten export uložených pozic by moc problém nebyl, protože na PS3 si na začátku člověk udělá vlastní postavu podle rozhodování v jedničce. Něco dalšího stojí za import?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 12. 6. 2012 18:22

To zni jako cesky LIVE, ja mam vsude libry.
Jsou to spis drobnosti jako nektere postavy, ktere treba na PS3 vubec nejsou, nebo odkazy na nektere questy a tak. Je to sice prijemne, ale zase to neni nic vylozene zasadniho, bez ceho by se to nedalo hrat.
V tomhle ohledu jsem zvedavy na tu WiiU verzi, tam neni ani ME2 :))
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 18:33

To by šlo, tak ještě uvidím, až to dohraju. Třeba mezitím něco nového oznámí. U trojky čekám na vylepšený konec. WiiU by ho už mohla mít, ale je fakt, že to asi bude docela drsné :D Mně přišla i ta dvojka dost o ničem, když jsem na začátku potkával staré parťáky, které jsem nikdy neviděl.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 19:16

Mass Effect vyjde v Ultimate edici pro všechny platformy, takže já si počkám :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 19:20

Wow. A který? A kdy přibližně? Ta jednička stála pár korun a jsou k ní věci z limitované edice, takže mě to na chvíli zabaví.

-- 12. 6. 2012 19:21 --

A ty jsi také ME ještě nehrál?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 19:31

Všechny tři díly se všemi DLC v jednom balení.

Hrál jsem jedničku a dvojku bez DLC :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 19:33

Na PS3? To by bylo docela velké oznámení. Nebo na PS3 bude jiná edice? A bude to ještě letos?

Aha, to máš nejlepší za sebou.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 19:35

Na všechny platformy pravděpodobně. Letos už asi ne, spíš příští rok.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 19:37

Jestli příští rok, tak to by docela šlo. I když mi to stejně přijde trochu jako scifi :D Je to ale už pozdě, takže jen tak do sbírky, když to bude mít hezkou krabičku. Teď mi stačí, když vyjde 3 s koncem a tím nějakým DLC, které stejně musíš koupit :D Bych Bioware ty DLC zakázal.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 19:40

Mám to z poměrně důvěryhodného zdroje, takže doufejme :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 19:43

Jestli to vyjde za nějakou dobu, tak se tomu dá věřit. Problém je v tom, že už dnes hraju ME až pět let po vyjití, proto to asi nebude zase tak atraktivní záležitost.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2012 21:50

Po krátkých zkušenostech s Xbox 360 můžu říct, že na ovladač jsem si nejen zvyknul, ale i mi přijde už lepší. Ta jeho velikost je dost příjemná a těžko se budu vracet zpátky :D I přes levný dojem z celé konzole není vůbec špatná a celkově se dá doporučit. Větrák je tam sice obyčejný (asi levný), ale zase se točí skoro pořád stejně, takže je tam snad jen jedna úroveň hluku a je ta je srovnatelná s konkurencí (PS3). Exkluzivity vypadají velice dobře, ale graficky na PS3 nemají. Ne že by to až tolik vadilo, protože co není v grafice, to je většinou v AI a to za to rozhodně stojí.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 14. 6. 2012 23:41

Microsoft nebude ani na Gamescomu, ani na TGS.
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka