PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2012 21:08

V reálu to také bude mít jen třetinu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 4. 6. 2012 21:11

Byl to jak Assassins Creed spojený s free flow bojovým systémem, co má Batman, jen teda se střelnou zbraní. :) A hlavně to vyjde i na PS3.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 6. 2012 23:30

Vždyť skoro to samý už šlo i v Coniction tak proč by to BlackList neměl mít? :) Já se na SC vážně moc těším, Conviction mně strašně bavil a tomuhle celkem věřím :) Dost se mi líbila ta fíčura s distrakcí stráže hlasovým povelem.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 5. 6. 2012 13:19

Sony už byla o něco málo lepší, ale žádná sláva to taky nebyla. Jediné co mě fakt zaujalo bylo The Last of Us a Beyond (protože Ellen Page :D ). Nepochopitelné bylo, že ty interaktivní knížky dostaly tolik času, tím úplně zkazili dojem. A překvapilo mě, že se vykašlali na Vitu. Na to, že to nikdo nekupuje toho moc nepředvedli. Asi už to tež vzdali.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 6. 2012 14:10

Tak pod tohle bych se podepsal, mám naprosto stejné dojmy.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2012 17:12

Protože tu už mám docela pěknou sbírku Xbox 360 her, tak mě překvapilo, že i když je to součástí Platinum hits, tak to má většinou všechny přídavky a ještě docela hezkou krabičku i disk. Je to běžné? Na PS3 jsem u platinových edicí zvyklý na ošklivé krabičky, ošklivé disky a ještě skoro vždy dost oholenou edici, maximálně s patchem. Konkrétně jde jen o přídavky, vzhled je zřejmý :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 5. 6. 2012 17:32

Ani jednu tiskovku jsem nevidel, ale jak tak koukam na zpravy, tak nejaky sileny zazrak to nebyl ani u Microsoft a (pro mne trochu prekvapive) ani u Sony. Ukazaly se uz ohlasene hry, nic moc nove se neoznamovalo a obe firmy se dost enovaly nehernim ficuram, ktere pujdou pouzit i na novem HW.
Tak nam tahle generace asi konci, ale pokud se da sledovat 3rd party novinky, tak nejake herni sucho asi vylozene nehrozi (byt i tady nektere hry maji v platformach stale TBA).
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 6. 2012 21:51

Konečně jsem vyzkoušel Forza 4 a musím říct, že mě mile překvapila. Grafika je dobrá, ale na GT5 to celkově nemá. Jenže krásný model poškození F4, lepší okolí tratě a celkově celé ladění mi přijde hratelnější. Také žádné problémy s tím, jestli je půlka aut premium a nebo ne. Na ranní rozbřesk na Nordschleife v GT5 asi žádná hra na konzolích ještě mít dlouho nebude, ale grafika není jen o tom.

AI mi přišla o dost lepší, protože když jsem jel vedle někoho, tak respektoval, že mě nemůže jen tak vytlačit se silnice. Celkově se tam ostatní chovali jako by mě viděli a to jsem dlouho nezažil. Pocit z rychlosti mi přišel o moc lepší, protože to celé bylo snad dvojnásobně rychlé.

Jsou to první dojmy po pár hodinách hraní, ale je vidět, že i na Xboxu jsou kvalitní auta. Jen je škoda, že nejdou hrát na volantu :D Jaké rozdíly jste viděli vy?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 04:27

"dvojnásobně rychlé"
ehm, takže 120 fps že? Kde se to všechno v tom Xboxu bere, to by mě zajímalo... ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 6. 2012 08:40

Haters gonna hate.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 09:14

Nejde o FPS, ale že při stejné rychlosti jedeš ve Forze rychleji. Nebo ti to tak nepřišlo? Dobré zvuky a rychlé menu také není k zahození.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2012 09:26

tdjohn: Přesně stejný pocity mám z Forzy i já :) Hlavně ti soupeři dělají hodně, resp. v GT5 mě strašně štvou - reagují na mě jen když jsem před nimi, jinak se chovají, jako bych na trati ani nebyl.

Proč by to nešlo hrát na volantu? :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 10:07

Hrát by to asi šlo, kdyby byl nějaký dobrý volant k dispozici. Ten MS už snad neexistuje a nějaký Forza 4 volant je za 6000,- a kvalita prý nic moc. Chtěl bych něco levnějšího jen na Forzu.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2012 10:11

Však máš G25 ne? Ta ve Forze nefunguje?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 10:39

Ahaaa, ty o tom nevíš. To byl totiž hlavní důvod, proč jsem počkal až na PS3, i když Xbox vypadal skvěle v době vydání. Xbox nepodporuje skoro žádné běžné volanty. Pořídil bych třeba nějaký MS only, ale on ani už není, tak nevím :D Každopádně i na tom ovladači se to hraje skvěle.

Jen nevím, proč mi to přišlo rychlejší/živější. Tobě také? Možná jsem měl jen rychlé auto, ale jelo sotva 200.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka