PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2012 14:28

Tak vidíš, že nemáš vůbec představu. Začal jsem tu s tím, že by bylo dobré, kdyby příští konzole přinesly 120 fps u některých her (8 ms na snímek).

Pak sem přilít SPY, který tvrdil něco o TN a špatné koupi. Něco jako ty. Pořád to ale nijak nesouviselo s původní myšlenkou. Tak jsme se dostali k input lagu monitorů. Nic zajímavého pořád.

Takže je hezké, že jsi tu něco řekl, ale za prvé je to nesmysl a za druhé to tu nikdo neřeší. Nechápu, co z toho máš :)

-- 27. 5. 2012 14:40 --

Ve skutečnosti je ten monitor poměrně levný na to, co nabízí. Takže pokud máš tip na lepší koupi, sem s ní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 5. 2012 14:50

Ježiši, už se na to vykašlete :D

Radši mi poraďte co mám pořídit na občasný letní pivkový hraní s bandou přátel :) Nejlepší by byl nějakej co-op, platforma nerozhoduje, dost jsme toho projeli minulej rok, na letos jsou favoriti Little Big Planet 2, COD MW 2-3, Resistance 3, New SMB Wii, Donkey Kong country returns, Rayman Origins, Lotr WitN... Už mně dál nic nenapadá, nějaký nápady?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 5. 2012 14:54

Myslíš co-op na jedné obrazovce? Nebo to může být i online?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 5. 2012 15:00

1 obrazovka
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 27. 5. 2012 15:01

My hrajem s bandou bud LBP2 nebo MW3, kde je skvely mod s vlnama nepratel, mezi kteryma si nakupujete lepsi zbrane, naboje, granaty, miny apod. Sem tam prijeti vrtulnik nebo boss, utocny vybuchujici psi atd atd. Pricemz jeste clovek levluje a odemyka si novy zbrane..
Jinak receno zabava na desitky hodin. :)
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 27. 5. 2012 15:02

tdjohn: Odezvu už tu řešíte asi poslední dvě strany, takže mi to nepřijde úplnej offtopic:-D.

Jinak 120Hz monitory jsou sice pořád docela drahý a uznávám, že ten BenQ nemá nejvyšší cenu ze všech, ale ono celkově se 120Hz hodí tak na 3D, jinak je to v podstatě dost jedno. Stejně tak to tvoje "nic jinýho než TN nepřipadá v úvahu" je prostě mimo a úplně stejně jako na tomhle monitoru za 9k si můžeš zahrát na monitoru za polovinu ceny a ještě s věrnějšími barvami/lepšími pozorovacími úhly. Třeba na něčem takovým nebo na milionu dalších:
http://www.czc.cz/lg-flatron-ips235p-bn ... 78/produkt

-- 27. 5. 2012 15:04 --

StefiCZ: Tunneler, nejlepší multiplayerová hra všech dob (ale kooperativní to moc není:)):
http://www.bestoldgames.net/stare-hry/tunneler.php
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2012 15:09

Odezvu jsem tu nikdy neřešil, protože mě nezajímá. Řešil jsem pouze input lag.

Jedno to v podstatě není, když umí zobrazit 120 fps. TN mívá nejmenší odezvu za super peníze. Nechtěl jsem dávat peníze za barvy, které nepotřebuju. Kdyby ses ale zeptal na moje pažadavky, tak by ti to třeba došlo.

Ten tvůj monitor je menší, nemá dva HDMI (dvě konzole), nemá rychlé přepínání profilů a celkově nemá ani ovladač na ovládání. Input lag má jaký? Spotřebu má dvojnásobnou. Takže bych si na něm asi zahrál, ale také jak.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 5. 2012 16:32

Stefi: Lara Croft and the Guardian of Light má povedený co-op. Ve dvou tam řešíš různé logické hlavolamy, kde každá z postav má svou určitou dovednost, která ta druhá zase nemá.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 5. 2012 17:07

Kup si černobílí monitor, když ti jsou barvy někde ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 5. 2012 17:25

Tak jsem zkusil demo a vazne pekne http://ps3.ign.com/articles/122/1222068p2.html hlavne arkadovy jizdni model, hned jsem byl jak doma to i na Slplit Second jsem si musel chvili zvykat. Grafika pak tez luxusni. Na PS3 krom par restiku uz skoro nehraju, ale tohle rad koupim.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 27. 5. 2012 19:26

co nejaky sport? nebo GH/RB?
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 5. 2012 19:48

tdjohn píše:
SCobra píše:Vzhledem k tomu, že reakční doba na dění na obrazovce je asi 200 ms, řešíš prostě kraviny :)

??? Pokud nechápeš, že existuje rozdíl mezi 240 ms a 340 ms, tak pak nevím.

Jak ses dopočítal k 240 a 340 ms? :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod xb0x 1. 6. 2012 11:45

mnojo, deti na konzolach breceli, ze prece neni mozny aby PC verze dark souls byla lepci nez ta konzolova a tak si vyrvali ze ta PC verze nakonec vyjde co by DLC i na konzole
http://worthplaying.com/article/2012/5/31/news/86238/

steficz - vykasli se na hrani, radsi najmi nejake slapky (udelej je z pritelkyn tech co tam dojdou) a poradne je tam rozsu... k smrti ;)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 6. 2012 12:05

Ve skutečnosti to ale bylo tak, že to rozšíření se připravovalo pro všechny platformy zároveň, jen PCčkářům bylo potřeba dát aspoň na chvíli pocit, že mají něco navíc. Proto časová exkluzivita pro PC ;-) Pravda, všude se psalo, jak na konzole rozšíření hned tak nevyjdou, nicméně to bude nejspíš chyba v překladu z japonštiny (nebo zbožné přání PCčkářů).

Taky nevím, kde jsi vzal, že PC verze bude mít lepší efekty a textury. V žádném případě nic takového mít nebude. Půjde o čistý port včetně optimalizace pro gamepad.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 1. 6. 2012 12:08

Přesně tak. 30fps lock, žádný možnosti ovlivnění grafiky a bez gamepadu hratelný asi dost mizerně...Zajímalo by mě, jestli tam vůbec půjde změnit rozlišení. Před časem se vynořilo nějaký interview, podle kterýho by to mělo bejt locklý na konzolovejch 720p, ale předpokládám, že to byl jen mizernej překlad z jap. a v originále tím bylo myšlený rozlišení textur.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka