PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 19. 4. 2012 20:22

Lo!Zza: To je zas argument ad absurdum, ale budiz: jestli to jedno kolo bude velke treba jako Skyrim, tak nevidim problem :D
_______________

Tomkalhotka: Hry se prodrazi, protoze vyvoj je stale narocnejsi + inflace, ale hracu uz moc nepribyva.
Tady jde o to, ze zakaznici nezaplati vic za krabici s hrou - chtit vic jak 60 ojro za normalni edici je tabu, tak se to proste musi resit jinak.
_______________

beat: Pokud si koupim televizi, u ktere neni inzerovane dalkove ovladani (treba protoze planuji pouzivat sve univerzalni) a doma zjistim, ze v krabici je to popsane nefunkcni, ktere muzu a nemusim aktivovat, tak proc vlastne ne?

Neco podobneho se resilo nedavno, kdyz Intel zkousel prodavat karticky, ktere podobnym zpusobem zvysovaly vykon CPU u nekterych notebooku. Take z toho bylo pozdvizeni, co si to Intel vlastne dovoluje prodavat zvyseni vykonu u soucastek, ktere jednou zaplatili.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 19. 4. 2012 20:40

Resit to tak, ze vezmu kus ze hry, vystrihnu a necham si to zpoplatnit je jak pohadka. Zlaste kdyz hackeri maji tyto hrdiny odemknuty a hraji pres net proti platicim hracum ... Ne, vubec bych si nepripadal jako idiot.
Jestli to teda uz konecne neudelali nejakej fix

Absurdum to neni, Capcom nedela nic jinyho. Vzhledem k tomu, ze se jedna zamknuty hrdiny, kteri v obou serich jsou. O nejakem bonusu zde nemuze byt nejmensi rec.
At si to pojmenujou 2/3 hrdinu ze Street Fighteru vs 2/3 hrdinu z Tekkena, by jasno hned a nikdo by si nemusel pripadat podveden.

A jeste Capcom zde argumentuje tim, ze se hraci muzou pul roku tesit na sve oblibene hrdiny ... za to se vubec nedivim, ze je komunita posila tam kam je posila.

Sr*t na svou komunitu to jim jde, to ze prodaj 10 000 DLC sice par korun vydela, to ze se jim rozpadne komunita udela do budoucna takovou ztratu, ze budou jeste dlouho blbe cumet.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 19. 4. 2012 21:00

SPY: A kdo urci, co je kus hry a co je obsah navic? V recenzich jsem si nevsiml, ze by byly nejake velke stiznosti na nedostatek postav. Kdyby nebyly na disku, ale bylo to nekolik stovek mega, ktera se stahnou samostatne, tak je to v poradku?
Pokud je jich malo, tak je prakticky jedno, jestli mam nejake dodatecne zamcene na placce nebo jestli lezi nekde na serverech Capcom. Proste je jich malo a ja davam ruce pryc.
Pokud je jich uz v zakladu dost, tak snad za sve penize clovek dostava odpovidajici hodnotu, ne?
Proste pirati to maji zadarmo, to vime, vzdy to tak z podstaty bylo ... a pokud to nejaky blb odemkne pred oficialnim vydanim, tak samozrejme reportovat, at si s tim poradi Sony nebo Microsoft.

Stejne tak jsou v obou seriich desitky dalsich postav, ktere nejsou zamcene na disku a ani nevyjdou stazitelne, proste v SFxT nebudou. Znamena to, ze SFxT bude vzdy nekompletni?

Jako tohle celkem beru, pokud cekam na nejakou oblibenou postavu a vim, ze je to jen marketingove rozhodnuti Capcom, ze s ni nemuzu hrat, tak to proste nastve. Tady plati, ze co oci nevidi ..., takze kdyz nevim, ze se ty same postavy vali nekolik mesicu nekde Japonsku nebo nekde u Microsoftu, tak mi to nevadi.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 19. 4. 2012 21:07

Bavime se tu o dvou vykradenych serich, kde skoro nemuseli pohnout ani prstem nic extra vymyslet jen zkopirovat hrdiny z jedny hry do druhy a zacit to prodavat znova.

Tady neni zadne co oci nevidi, kupuju 2 herni serie proti sobe tak chci logicky vsechny postavy ani o jednu min. Pokud vim, tak dost lidi bylo vytocenejch uz v momente kdy se dozvedeli, ze tam jejich postavy nejsou. To ze tam jsou, jen jsou ve skutecnosti zamknuty situaci jen vygradovalo.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 19. 4. 2012 21:30

SPY: jake zkopirovali? tohle neni MUGEN (nebo jak se to jmenuje)

Nikdy tam nebudou vsechny postavy, ani cistokrevne Street Fighter nebo Tekken nemaji vsechny vlastni postavy.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 4. 2012 23:18

12 postav ti prijde trocha? :D me teda moc ne

ano 12 postav jich je zamčeno
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 20. 4. 2012 01:17

A nejakych 40 dalsich je jich odemcenych, takze ten pomer je celkem rozumny.

Tohle neni Blazblue, kde je 12 postav celkem.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 4. 2012 06:49

Ale Blanka? Já o SF skoro nic nevím, ale i tak mám tušení, že jde o jednu z esenciálních postav.
To je jako by u Metal Gear Solid HD remaku ti řekly, že featura "maskovací obleky" v třetím dílu se ti odemkne po zaplacení deseti dolarů - přitom ta featura v předchozí verzi byla absolutně normálně na disku.
Neměl bych nic proti takovémuto DLC, kdyby ty postavy byly nové, ale takhle? Vzít ty staré, které člověk normálně očekává, protože jsou v sérii zaběhnuté, uzamknout je, nechat lidi půl roku dusit a pak jim říct "jé, hele co jsme pro vás udělali - vaše oblíbené postavy, kupujte" je sprosťárna, protože lidi je kvůli jejich historické oblíbenosti/známosti kupovat prostě budou! V tomto případě jednoduše není co řešit jestli je tento kus obsahu "navíc" nebo ne. A taky není co řešit, jestli je těch postav v základu dost nebo ne. Po dvaceti letech v branži by frajeři neměli mít nejmenší problém s importováním postav jakkoliv jich je veliké množství.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 4. 2012 08:38

Myslím, že to s esenciálními postavami je celkem rozumný argument :) Jenže méně známé postavy by si nedokoupilo tolik lidí...

beat: U té televize to je ale možná ještě mnohem horší - ve většině staveb je ti samotná televize naprosto k ničemu. Musíš koupit anténu a natáhnout kabely. Plus abys mohl přijímat všechny dostupné kanály (které už ve vzduchu stejně lítají), musíš pořídit sadu na příjem satelitního vysílání. Případně kabelovku. Navíc tyhle služby ještě poskytují jiné společnosti než je výrobce televize :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 4. 2012 08:59

Ja treba antenu ani rozvody nepotrebuju a i tak vyuzivam televizi i s ovladacem denne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 20. 4. 2012 09:30

N.Marko: On je to celkove dost zvlastni mix postav, nicmene je pravda, ze postavy z dvojky patri mezi ty nejikonictejsi v serii. Jediny, kdo z dvojky chybi uplne, je tusim Honda.

Tyhle "vs" serie jsou zalozene prave na existujicich postavach, takze i v DLC se ocekavaji prave ty. Kdyby Capcom vydal nejake DLC s novymi "no-name" postavami, tak si budou fandove tukat na celo a ptat se, kde jsou jejich oblibenci.
To by mohl udelat Capcom, kdyby ty postavy nedal na disk, a presne takhle to delaji i jini vyvojari / vydavatele.
Jake zase importovani postav?
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 20. 4. 2012 09:49

Pokud vim, tak ani SF ani Tekken zadny DLC nikdy nemeli, tak tu nerikej co od nich fandove serii ocekavaji. To co ocekavali vzhledem k ohlasum bylo nekde uplne jinde.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 4. 2012 10:58

SCobra píše:Myslím, že to s esenciálními postavami je celkem rozumný argument :) Jenže méně známé postavy by si nedokoupilo tolik lidí...

To je celkem samozřejmé, ale když udělají to co udělají, nesmí se pak divit, že jsou lidi nas*aný a držkují.

Pro obhájce Capcomu (a BioWare):
A že lidi na stížnosti nemají právo? Co to je za kravinu? Lidi si přece můžou stěžovat na cokoliv (a že to kolikrát opravdu dělají). Něco jiného ale je, jestli s tím Capcom něco bude dělat. Jako spousta firem i on si musí zakládat na veřejném mínění - ne sice moc, ale přesto musí. Když bude takhle pokračovat dál, bude nejhatovanější firmou on a ne EA.

Jasně, Capcom zkusil tenhle podfuk (já tomu tak říkám, ale jinak to je prostě obchodní praktika, jenže já nejsem obchodník, já jsem spotřebitel a vnímám to jako podfuk) a lidi mu to dali sežrat. Kdyby mu to prošlo, v dalších hrách bychom se dočkali toho samého - ne-li více. Pokud je Capcom uvědomělý (jakože asi ne, protože tohle není poprvé) tak v dalších obdobích takové kraviny dělat nebude. Prostě klasický vývoj na základě tržních zákonů. prodejce musí jít tam kde má zákazníky - ergo - nevyplácí se sr*t zákazníky, mohli by jít jinam. Ovšem na druhou stranu je nutné stát si za svým a zákazníky až příliš nerozmazlovat, protože jsou nenažraný a všechno by chtěli zadarmo. Trh.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 20. 4. 2012 11:00

SCobra: Bavím se o ovládání přístroje. Třeba hlasitost...na to nepotřebuju anténu.

uzivatel: A nejde tak trochu o princip? Platit 2x za jednu věc mi normální nepřijde. Pokud KOUPÍM nosič na kterém ony postavy jsou...a pak musím KOUPIT nějaké odemykátko na zprovoznění mnou ZAKOUPENÉHO obsahu, úplně normální mi to nepřijde..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 20. 4. 2012 11:56

SPY: Pro Super Street Fighter je velmi podobne DLC.
_______________

beat: Ale o tom to prave je - clovek neplati dvakrat za jednu vec, plati dvakrat za dve ruzne veci.
Kdyz koupim hru, tak platim za cca 40 postav, ktere jsou odemcene. Tech dalsich 12 postav mozna je na te same placce, ale ja jsem za ne nezaplatil.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků