PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 16:27

A kde se tam prosimvas pise, ze to byli hackeri? Ja to tam nikde nemuzu najit.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 5. 2011 16:29

Však to je jedno, jestli něco podělal někdo z adminů a nebo to byli hackeři ne? :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 25. 5. 2011 16:34

SCobra: tak rozdily tu jsou, treba ten, ze lide dal hraji multiplayer

http://support.xbox.com/en-gb/Pages/xbo ... tatus.aspx
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 17:42

SCobra píše:Však to je jedno, jestli něco podělal někdo z adminů a nebo to byli hackeři ne? :-)

Pokud nejsou poskozeni hraci (jakoze zatim asi ne), tak to jedno neni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 5. 2011 18:10

Tak pokud vím, už tím, že se nemůžeš dostat ke všem složkám placeného obsahu JSI poškozený. Třeba Mrkvosoft jenom nemá koule všechno natvrdo odstavit, nebo nestačili/stačili vyhodnotit situaci. Zatím to jsou tedy klasické PR kecy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 18:12

A neni nahodou Marketplace zdarma?

btw co je to za debilni modu psat nektera slova velkymi pismeny? To jako aby slo VIDET ze to myslite VAZNE?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 5. 2011 18:30

To ne ní móda. Psát část textu/slovo kapitálkama má jenom podtrhovat důraz na některá slova ve větě. Jak jinak to nahradit, když se můžeš vyjádřit pouze psaným textem? Čeština - neznáš? Stejně tak bych se mohl ptát co je to za pitomou módu psát bez české diakritiky.

Marketplace jako takový ano, ale placená část... ta je jaksi placená. A k té se nedostaneš = jsi poškozen. A vlastně se nedostaneš ani k té zdarma.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 18:40

Kup mi ceskou klavesnici a budu klidne specialne pro tebe psat s diakritikou. Btw nahrazovat to muzes treba podrtzenim nebo kurizvou/tucnym pismem.

Hele, uz je to nejakej patek co jsem mel X360, ale placeny marketplace nepamatuju. Na Marketplace se plati, ale samotna sluzba je zdarma at uz mas silver nebo gold ucet. A nemyslim si, ze kdyz nekomu se nejde dostat do sekce Indie her, tak je to takova pohroma. Alespon ne, srovnatelna s tim, co se stalo v Sony, na coz se evidentne nekteri snazi ukazat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 5. 2011 18:53

Českou klávesníci mít nemusíš. Na mém netbooku taky žádnou nemám a přesto píšu normálně. Stačí si stáhnout plugin a pak už to je jen o tom, vědět kde které písmenko je.

Placený Marketplace - dřívější dema, placený obsah (ke kterému se bez goldu nedostaneš), služby jež u nás nejsou k dispozici (hudební kanály, sportovní a filmové kanály) atd.

Ne, taková pohroma to není (alespoň zatím, kdo ví kam se to vyvine), ale neříkám, že se nic nestalo jak se evidentně někteří snaží ukázat...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 19:01

Ne, dokonce si nemusis ani stahovat zadnej plugin. Staci 2x kliknout v liste a zmenit si nastaveni klavesnice.
Indie hry ke koupi budou asi ve ktere sekci MP?

Az bude smit nejakej dukaz, ze to byli hackeri, co si stahli data o hracich pak se o tomhle muzeme bavit. Zatim je to jen zbozne prani obhajcu Sony, kteri jsou schopni sebemensi blbost na hackery a dokazat ze MS je horsi nez Sony. Inu, tonouci se stebla chyta.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 5. 2011 19:01

Poskozeny jsi pokud nekdo ziska nepravem tvoje osobni informace, ne ze se nemuzes nikde pripojit, vsak MS ani Sony nikde nikdy negarantuji, ze sluzby pojedou 24/365.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 25. 5. 2011 19:05

ty si si asi velmi necital co tam nefunguje, vsak? poruchu zaziva "len" sekcia indie hier a hier - takze to nijakym sposobom nevplyva na funkciu inych sluzieb spojenych s platenym uctom
o akom platenom obsahu sa inak bavime? myslis ten ze ak mas gold tak si mozes kupit niektore hry lacnejsie? pretoze o nicom inom neviem, pre istotu som si to skontroloval tu: http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live_ ... er_or_Gold a ani wikipedia nevie o com hovoris
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majoran 25. 5. 2011 19:10

tak neviem ako ostatnych ludi, ale mna na vypadku psn najviac sralo to ze nemozem na playstation store a nemozem hrat online. to ze si niekto stiahol moju adresu my je u pr....
majoran
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 5. 2011 19:13

mufu: Pokud se něco za ten rok (a asi dýl) nezměnilo, tak bez goldu si nemůžeš koupit nic!

Lo!Zza: A kdo by za to podle tebe jako mohl kromě hackerů? Že by si Microsoft sám od sebe odstavil část služby ze které mu jdou peníze a ještě k tomu bez vysvětlení, to je ohromě zábavná myšlenka. Někdo tady říká, že MS je horší? Necucáš si zase něco z prstu?

SPY: Poškozen můžeš být mnoha způsoby. Ukradená osobní data jsou jen jedním z mnoha. Ta garance/negarance je jasná. Tohle se nedá nikdy zaručit, problém může nastat na spoustě míst.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2011 19:22

Technicke problemy treba. Nebo nejakej problem spojenej s updatem. I kdyby jim do toho serveru na kterym to maji narazil vlak, tak my tady vime naprosty ***** a muzeme tak akorat spekulovat.

Ale nekdo proste uz okamzite ukazuje prstem a krici "to byli urcite hackeri! tpfuj tpfuj tpfuj MS"
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků