PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 12. 2007 12:14

Bodie22: Ach jo... Co ti na to mám ríct? Nekterí lidé nedostanou originální myslenku za celí zivot a ty by jsi chtel X skvelích her kazdý mesíc po celí rok a nejlépe dozivotne. Uvedom si prosím ze tvurcí proces je nejenom nákladný (a tudíz drahý), ale i casove nárocný a tak si dnes málokdo vezme na triko AAA titul s osmimístným rozpoctem aby potom dojel na nezájem hrácu. Ze bylo více originálnîch her? Myslím ze je o dost jednodussí být originální v dobe kdy vývoj hry stojí pár slupek, delá se v garázi a není taková konkurence (mluvím o prumyslové spinázi). Nehlede na omezené mnozství géniu jak jsem psal. Nejlepsí by vubec bylo, kdyby jsi vstoupil do branze a dokázal nám jak strasne se mýlíme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod papucek 30. 12. 2007 14:45

Me osobne kdyz se ohlednu zpet,tak za poslednich 5,6let hrani na Ps2 ,prijdou naprosto originalni jen Ico,Shadow of the colossus,Katamari Damacy a mozna trochu i Okami.Celkem bida ani ne 1 hra za rok oto vic si jich vazim.
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2007 14:55

pridal by som min. aj canis canem edit ( the bully )
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 12. 2007 15:14

+ Psychonauts, Killer7.. jestli je to malo nebo hodne, to necht kazdej vyhodnoti sam.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2007 15:17

+ guitar hero, singstar, eye of judgement atd ..

avsak nic to nemeni na fakte, ze aj neoriginalna hra moze byt velmi zabavna
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 12. 2007 16:49

Treba MGS3 nebo GT4.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Dark_one 30. 12. 2007 18:41

->Bodie22: Jo, zrovna pri hrani Mass Effectu si rikam, jak se ta hra strasne podoba jinym a jak uz to tady bylo stokrat...

Coz se jiste neda rict o minihrach na Wii, ze? Ta je kazda tak prudce originalni, ze to ani recenzenti nechapou.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 12. 2007 23:40

Koukam i ke konci roku, vsici v dobre nalade :)

Chci se jen zeptat, zdali nevite kde sehnat seznam her bezicich v 1080p pri 60 fps. Dik

X360/PS3
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Cobrax 31. 12. 2007 01:11

Darkone: mozna je rozdil kdyz se mas v neoriginalite topit behem frenetickyho pokusu umlatit svyho spoluhrace kelimkama od jogurtu v blaznivy minihre, nez ve hre ktera by rada vsecko tak nejak uchopila od zakladu jinak... mozna to Bodie myslel tak

Mne osobne je to putna, neoriginalni hry me neurazeji
Wii friend code 8714-6838-0977-5469
Mario Strikers Friend code 184784 397113
Cobrax
Killing Spree

Odeslat příspěvekod K1LL 31. 12. 2007 01:49

papucek: Rozhodně bych se nebál několik titulů přidat - Beyond Good & Evil, Psychonauts (proč je všichni přehlížejí?!) - žalostné prodeje, o to větší pecky, pak že tvůrci nemají chuť podobné hry tvořit : ?.
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod papucek 31. 12. 2007 07:40

Neboj,Beyond Good & Evil i Psychonauts jsem hral a jsou to skvele parby a uvazoval jsem zeje napisu ale pri trose snahy,( no trochu vetsi snahy), se daji k necemu prirovnat.To ze propadly v prodeji me taky stve ale kdyby byly komercne uspesne mozna bych ted cetl nekde preview na Psychonauts3 a to by asi taky nebylo to prave orechove.
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod WiiFan 31. 12. 2007 07:59

cumel jsem ted na nejake warhawk videa a musim rict ze to vypada hodne dobre. Je to dost dobra kopie Planetside :-DD (PCckova MMOFPS).. skoda ze multak je jen pro 32 lidi.. proc neudelaji poradnej velkej treba 100vs100 v persistentnim svete? neverim ze by to konzole nezvladla zvlast kdyz chystaj konan a huxley na x360..
anletivulmoen ej erof otmot an aruzneC !!!eruznec EN etenkeR
WiiFan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 31. 12. 2007 10:24

WiiFan píše:cumel jsem ted na nejake warhawk videa a musim rict ze to vypada hodne dobre. Je to dost dobra kopie Planetside :-DD (PCckova MMOFPS).. skoda ze multak je jen pro 32 lidi.. proc neudelaji poradnej velkej treba 100vs100 v persistentnim svete? neverim ze by to konzole nezvladla zvlast kdyz chystaj konan a huxley na x360..

Warhawk je fakt pecka, dost na tom ulitavam...hraje to taky hodne cechu. Hlavne ruzne bojove prostredky sou super. Taky motivace ve sbirani ruznych medaily a oceneni...S tema 32 lidima je to vpohode ale samozrejme vic by neuskodilo. Zatim co sem videl nejvic na PS3 tak multak pro 40 lidi ma resistance.
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 31. 12. 2007 10:29

NikitaCZ: tak to jste dobri, my mame dost problem se nejak koordinovat, kdyz je nas na mape 8vs8 :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Bodie22 31. 12. 2007 10:35

to Majklbig: ten box jsem předsouval jen proto, že o něm vím, není to, že bych hájil Nintendo, na jiných konzolích nehraju, tak z nich raději neuvádím příklad a už to tu udělal někdo jiný za mě.

to N.Marko: tady nejde o to udělat originální myšlenku, každý bude dělat ty samé, nebo podobné hry, jelikož ví, že to zase všichni koupí. Ikdyž možná nastal čas, kdyby se to mohlo trochu změnit. Prodejnosti k tomu začínájí směřovat.

to Dark_One: někoho prostě baví víc si zahrát box, když má takové ovládání a může u něj být srandy kopec, než si koupit Auta 5 a po milióntý jezdit zas to samý. S tím nic nenaděláš, nemůžeš chodit od domu k domu a přesvědčovat lidi, že ty Auta 5 jsou hyper, super a že když je budou hrát, tak budou superhráči jako ty. Možná to časem pochopíš.
Bodie22
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka