PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 27. 10. 2007 11:04

Logan007 píše:Prostě si moc dospělej!! :D-/quote]

Jo, taky jsem usoudil, že Wii prostě není pro mě. Asi jsem fakt moc dospělej.

Každopádně nejsem schopen pochopit ty prodeje Wii...mě to prostě vůbec nic neřeklo.

EDIT: Smoke, mě to taky fungovalo. Akorát jsem od toho čekal mnohem víc, když jsem si o tom ak četl. Wii tenis je jen o tom, abych jakkoli máchnul Wiimotem dozadu a pak dopředu. Není ani důležité načasování kdy...hra si to tak nějak uzpůsobí sama.
Mě to prostě fakt zklamalo. Wii nikdy více.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 27. 10. 2007 11:18

nerikam, ze je Wii klenot, ale kdyz si zahrajes treba na PS3 hru, ktera ti nesedne, zavrhnes tim i konzoli?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod mr_wawra 27. 10. 2007 11:21

beat píše:Není ani důležité načasování kdy...hra si to tak nějak uzpůsobí sama.o/quote]

Neni pravda, prave nacasovani vodpalu je faktor nejvic vovlivnujici smer dopadu micku
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 10. 2007 11:25

jo přesně. Právě je to přesně o načasování... myslím že si to spíš neuměl. Si prostě noob :lol: To je co? Jak někdo může být lama na ovládání tak "blbé" konzole. To nechápu...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 27. 10. 2007 11:41

Aha. Načasováním se určuje směr odpalu. No tak to teda jo... To mi teda fakt nedošlo, když to má pohybovej ovladač a prej intuitivní ovládání.
Nojo, jsem lama.
Akorát pak teda nevím, co to má společnýho s tenisem. By se ta hra měla jmenovat úplně jinak.
Ale jak říkám, asi jsem na to holt moc starej a takovéto souvislosti(načasování souvisí se směrem odpalu) mi prostě nějak nedocházejí. :shock:
Neodsuzuju celou konzoli. Jen říkám, že u mě tímto skončila.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 27. 10. 2007 11:47

beat píše:Aha. Načasováním se určuje směr odpalu. No tak to teda jo... o/quote]

Gott, cti muj prispevek poradne. Nezavisi to jenom na nacasovani, ale i na natoceni ruky ci jak to nazvat.
vono to nema bejt hardcore tenisova simulace, takze nejaky zjednodusujici mechanismy tam bejt musej.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 10. 2007 11:56

mr_wawra: Wii je postaveno kolem ovladani, od ktereho zakaznici cekaji, ze bude intuitivni a jedine, co budou muset delat, je poskakovat s kamarady pred televizi a tlemit se u toho ... pokud se pak stane, ze nekdo vezme WiiMote a ono to nedela, co si predstavuje, tak to muze zpusobit pochopitelne urcite rozcarovani.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 27. 10. 2007 12:09

ja si porad nemuzu uvedomit, jak u nekoho muze skoncit konzole po shlednuti jedne jedine hry...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod mr_wawra 27. 10. 2007 12:13

[quote="Uživatel";mr_wawra: Wii je postaveno kolem ovladani, od ktereho zakaznici cekaji, ze bude intuitivni a jedine, co budou muset delat, je poskakovat s kamarady pred televizi a tlemit se u toho ... pokud se pak stane, ze nekdo vezme WiiMote a ono to nedela, co si predstavuje, tak to muze zpusobit pochopitelne urcite rozcarovani.[/quote]

Rozcarovani z cely konzole zpusobeny neocekavanym ovladanim u jedny hry mi prijde hodne hloupy.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 27. 10. 2007 12:21

Ja vul si tu konzoli musel koupit abych priselna na to, ze me nesedi...
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 27. 10. 2007 12:53

beat píše:Aha. Načasováním se určuje směr odpalu. No tak to teda jo... To mi teda fakt nedošlo, když to má pohybovej ovladač a prej intuitivní ovládání.
Nojo, jsem lama.
Akorát pak teda nevím, co to má společnýho s tenisem. By se ta hra měla jmenovat úplně jinak.
Ale jak říkám, asi jsem na to holt moc starej a takovéto souvislosti(načasování souvisí se směrem odpalu) mi prostě nějak nedocházejí. :shock:
Neodsuzuju celou konzoli. Jen říkám, že u mě tímto skončila.J/quote]

Nechci vypadat za hajzla, ale ty seš úplnej mimoň. Vždyť na načasování úderu zavisí směr odpalu míčku i v reálném tenise, nechápu, proč by to tedy nemělo takhle fungovat i v simulaci :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 27. 10. 2007 14:02

Alcil píše:Vždyť na načasování úderu zavisí směr odpalu míčku i v reálném tenise, nechápu, proč by to tedy nemělo takhle fungovat i v simulaci :-)//quote]

Ehm..hrál jsi někdy tenis? Nebo aspoň stolní tenis? :mrgreen:

U mě Wii neskončilo jednou hrou. Já o Wii nikdy neuvažoval. Jen jsem popsal presentaci v EW, jak na mě ty konzole působily. :wink:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 10. 2007 14:28

mr_wawra: to je vysledek zpusobu, jakym se Nintendo rozhodlo konzoli propagovat ... prodeje ovsem naznacuji, ze obecne tahle strategie celkem vychazi
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 27. 10. 2007 14:34

Uživatel:
To je vysledek toho, kdyz se clovek necha vovlivnit vsim moznym, krome vlastniho rozumu.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 27. 10. 2007 14:38

->beat: mel jsem Wii doma cca dva mesice s Wii Sport, Wii Play a Zelda: TP...presto jsou me zazitky velice podobne tem tvym a nejlepsi na cele konzoli byl webovy prohlizec 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka