X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 11:39

XBox těch portů nemá o nic víc a navíc nemá ani ten nabíjecí kabel :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 11:47

Ta hmotnost mi nijak nevadí, když pořád ovladač leží, ale bude zajímavé, až zkusím ten lehčí. Třeba se mi to zalíbí.

Ty 2 porty u PS3 je obrovský fail. Musíš mít hub, ale proč? Xbox má 5 portů, ne? To stačí snad každému.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 11:52

Nevím, jak ten nový XBox, ale ten, co mám tady má, dva porty... A na co hub? Já si s těmi dvěma doma krásně vystačím i bez hubu.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 6. 2012 12:00

No, dokud jsem na PS3 Fat provozoval Linux, i čtyři porty byly kolikrát málo. Dnes, když mám Slim... už je to buřt a většinou si vystačím. Ale přesto - alespoň jeden navíc by marný nebyl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 6. 2012 12:39

Puvodni Xbox 360 mel tri porty, kazdopadne PS3 Slim by neuskodilo jak uz jsem driv psal dat jeden zezadu, kdyz uz ma vpredu jen dva.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 16:11

Jeden vzadu by se mi také líbil. Ale jak jsem se naučil šetřit, tak teď mám zapojený jen jeden port :D Není to tím, že by PS3 nepotřebovalo další, ale že už ho neberu tak vážně a spíše šetřím. Normálně jsem do USB dával klávesnici (dříve i myš), mikrofon headsetu, volant, disk na zálohování, nabíjení ovladačů, kameru a třeba neoriginální ovladače. Některé věci nejsou zapojené pořád, ale stejně je 2 málo. Od té doby, co slim neumí ani pořádně nabíjet, tak už ani nenabíjím přes konzoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 12. 6. 2012 16:47

sega.maniac píše:Puvodni Xbox 360 mel tri porty, kazdopadne PS3 Slim by neuskodilo jak uz jsem driv psal dat jeden zezadu, kdyz uz ma vpredu jen dva.
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:PS3_e3_2005_prototype_AV_out.jpg
Ty dva porty u PS3 ve Slim verzi jsem tehda moc nepobral. Eye a PlayTV a ty dva porty jsou pryc. U ruznych specialnich ovladacu, to clovek pripoji pro konkretni hru, a treba klavesnice se da koupit (drazsi) bezdratova, ale Eye a PlayTV mi prijdou jako neco, co by clovek chtel mit pripojene porad.
Jinak kdo mel na starem Xboxu wifinu, tak ten jeden port mel zasekany tim, takze zbyly ty dva vpredu jako u Slim PS3. Treba se Sony u dalsi verze chytne za nos jako Microsoft u S modelu.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 12. 6. 2012 18:26

Problém USB portů na PS3 (alespoň na mém slimu) je jejich hrozná podvyživenost. Ano, ovladač se dá nabíjet i při hraní, ale pouze s krátkým kabelem (který nedosáhne na křeslo) a i to je pro PS3 taková zátěž že přestane fungovat kamerka (úplně ztratí synchronizaci). O tom že by se v jednu chvíli měly nabíjet dva ovladače se můžu nechat jenom zdát. A to jsem si já optimista koupil originální nabíjecí stojánek na obouruční Move, který funguje jenom když se připojí do USB hubu s vlastním napájením.

Tužkovky mají navíc jednu úžasnou vlastnost, jsou takzvaně "future-proof". Když teď PS3 (a PSP, Vitu, novější kapesní Nintenda atd.) uložím do krabice a vytáhnou je za pár desetiletí moje děti/vnuci, zažijou asi horký chvíle. Li-Pol články v nich budou totálně mrtvý, nový už neseženou a budou to moct rovnou hodit do popelnice. Tužkovky tady budou vždycky a na xboxu nebo stařičkém GameBoyi si zahrají.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2012 18:30

Já vím, ale tak teoreticky. Naivně jsem myslel, že se na konzoli dá i nabíjet :D Na fatu to šlo dobře.

To máš pravdu. Ne že by to pro měl byl důvod, ale smysl to dává.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2012 18:33

No jen aby... AAA baterky jsou ekologicky závadné (je v nich kyselina), takže je tu jisté nebezpečí, že nám je ekologisti zakážou :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mican 12. 6. 2012 21:57

Nezakážou, to bych se nebál. V NiMH akumulátorech není vůbec nic škodlivého, v alkalických článcích také ne a v zinkouhlíkových je sice korozivní salmiak, ale po těch se nikomu stýskat nebude. Možná se místo primárních článků více rozšíří "Li-Ionové" 14500 akumulátory (a neznalí potomci odpálí všechno do čeho je narvou), ale nějakou 1.5V tužkovku seženeš i za 50 let.

Když se to tak vezme, tak za posledních 50 let přestaly být dostupné jenom tři typy baterií: 48V baterie pro buzení elekronek, 3V baterie (které by snad šly nahradit 2x C článkem) a 4.5V plochá baterie, kterou v pohodě nahradí 3 tužkovky. Ty nejméně ekologické (NiCd akumulátory a rtuťové články) se pořád ještě vyrábějí, i když se v běžném konzumu nepoužívají. O budoucnost tužkovek bych se fakt nebál.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 12. 6. 2012 22:22

Mican píše:Tužkovky mají navíc jednu úžasnou vlastnost, jsou takzvaně "future-proof". Když teď PS3 (a PSP, Vitu, novější kapesní Nintenda atd.) uložím do krabice a vytáhnou je za pár desetiletí moje děti/vnuci, zažijou asi horký chvíle. Li-Pol články v nich budou totálně mrtvý, nový už neseženou a budou to moct rovnou hodit do popelnice. Tužkovky tady budou vždycky a na xboxu nebo stařičkém GameBoyi si zahrají.

jj, nejvýkonější videoherní mašinka na tužkovky je gp2x F200, nic lepšího nejde sehnat a to je jeden z hlavních důvodů proč jí mam, a používam přesně stylem že jí dvakrát za rok vezmu k moři, nabiju 8tužkovek a jen to střídam s foťákem a dobíjim :tleskani
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 6. 2012 18:47

Tak bohužel Steel Battalion na IGN za 3 bodíky... Kvůli Kinectu... A já se těšil na mechovou pecku...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 6. 2012 04:19

Buď v klidu. Za chvíli budou třešně - tam budeš mít pecek....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 6. 2012 06:43

Třešně už jsou dávno :) Takže o pecky tu není nouzi!
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka