X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 10:05

Asi ho chci jen kvůli kabelu, protože NiMH akumulátory jsem viděl naposled tak před 15 lety :D A tady by také měl být. Většinou neměly moc dobré vlastnosti. Nabíječku určitě kupovat nechci, protože jsem ji asi před 10 lety vyhodil, jelikož vše mělo vlastní akumulátory. Při nejhorším budu hrát jen s kabelem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 8. 6. 2012 13:29

X360 a jeho technologie příštího tisíciletí...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 13:44

SCobra píše:To je asi jediná věc, co mi na xboxovém ovladači vadí. Kdo napájení na tužkovky vymyslel, nemohl mít všech 5 pohromadě... Skoro jako koupit si myš na tužkovky :D

Inu Redmonton. Je to levnější, než integrovaná baterie.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 6. 2012 14:32

Posledni vec ktery by mi na Xkovem padu vadila, vse ma sve pro i proti. Spis u DualShocku 3 me zajima jak se ta baterie casem vyklepe a razantne se snizi jeji vydrz, nerikali kdysi nahodou ze nam Sony ty ovladace bude menit? Mam fakt zato ze jsem to cetl na bonuswebu, ale to jsem jeste PS3 nemel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 14:56

Tak o tom jsem neslyšel, ale myslím že to ani nikde neříkali. Alespoň já si nedovedeu představit, že něco takového slíbí.

baterie má výdrž několik tisíc cyklů nabití.Buď v klidu, ta tě přežije :D
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2012 14:59

I v XBoxovym ovladači vydrží baterie docela dlouho, jen je kvůli nim těžší a zespodu vadí to pouzdro :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 6. 2012 15:24

Uz asi rok mam jeden novy DS3 stranou jeste zabaleny, kazdopadne u stareho padu uz mi baterka moc nevydrzi taky jede ctvrtym rokem a to mam jeste vyple vibrace, je uz vytriskana proste.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 15:32

Já mám s DS3 jiný problém. Koupil jsem si loni Býlí model, ale z nějakého divného důvodu prostě nefunguje jak má. Tlačítka reagují zpoˇžděně nebo nejsou analogová. Páčky reagují až za několik sekund a přehnaně. Atp.
Zkoušel jsem ovladač několikrát resetovat a připojit ke konzoli aby se synchronizoval, ale to přestane po jednom nebo dvou dnech fungovat a zase se potentno. Hádám, že jsem měl "štěstí" a koupil zmetka. Přitom jinak mám černého DS3 a měl jsem dva Sixaxis a nikdy nebyl žádný problém.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 8. 6. 2012 16:39

sega.maniac: jo, Sony to kdysi sliboval, byla to tak trochu reakce prave k vymenitelnym bateriim u konkurence, ale nevim, jestli se to nevztahovalo jen na Sixaxis

N.Marko: sliby se slibuji, tehdy si tim Sony nahnalo nejake dobre body a dnes uz se o tom ani nevi ;)

SCobra: to pouzdro ani hmotnost mi nevadily, spis naopak - kdyz jsem presel na dratovy, tak jsem mel dost dlouho pocit, ze skoro nic nemam v ruce, ale je to o zvyku
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2012 17:06

Jsem právě začínal na bezdrátovém na XBoxu v práci. Pak jsem pořídil drátový domů k PC a neměnil bych :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 6. 2012 17:17

N.Marko: To neni mozne nemas nahodou ten cinsky fake? byly hodne dobre napodobene vcetne Sony obalu, nekdo je od originalu ani nerozeznal, kdysi jich bylo plne aukro.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 17:21

Spíše mi to přijde, jako bych měl dobrou konzoli s ovladačem z minulého století. To se mohlo nějak vyřešit. Jestli je ten drátový tak dobrý, asi bych ho později vzal.

-- 8. 6. 2012 17:21 --

sega.maniac, a napodobovali i funkčnost? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 17:32

sega.maniac píše:N.Marko: To neni mozne nemas nahodou ten cinsky fake? byly hodne dobre napodobene vcetne Sony obalu, nekdo je od originalu ani nerozeznal, kdysi jich bylo plne aukro.

Ne. Kupoval jsem v poctivém krámu.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2012 17:35

Určitě bych to vrátil. Zrovna DS3 je docela drahý a fuknční na plno let. Mám jich tu pět a žádný nejeví známky odcházení. Jen ty ožrané nohy kloboučků jsou dost problém.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2012 17:39

Proč do nich koušeš? :))
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka