X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 9. 8. 2010 17:21

sega.maniac píše:
uzivatel_cz píše:panTadeas: take by mohli pomalu zrusit ten priserny IP filtr na nektery obsah

JJ ten byl strasnej, za to by nekdo zaslouzil trestne odstihat :D

Jen mam strach, aby u nas nezavedli jeste prisnejsi :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 15:04

Na gamescomu je Halo reach ve 3D http://www.videogameszone.de/Halo-Reach ... 420911/#tp No jo, MS aby náhodou nebyli v něčem pozadu :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 8. 2010 17:06

ako je natom Team Fortress 2 na X360 ? Taky isty port ako PS3 verzia alebo je to lepsie ?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 22. 8. 2010 18:13

Hurricane: port je snad lepsi, ale podpora je podobne mizerna, ma to nejake fandy, kteri to snad stale hraji, ale k PC verzi to ma daleko

doporucil bych spis zkusit Monday Night Combat, ktery si nektere veci pujcuje
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 8. 2010 20:49

aha, som chcel vediet ci to naaahodou nie je tak dobre ako PC verzia :D

Monday Night Combat som pozeral. Vyzera to perfektne. :D Na stahovatelnu hru to vyzera velmi kvalitne. :tleskani
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 23. 8. 2010 10:16

Taky jsem se na ten Monday Night Combat podíval. Je to v podstatě 3rd person TF2 ve scifi/komixovém kabátku a na stahovatelnou hru vypadá hodně dobře :) Mít xbox, tak bych asi bral :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod panTadeas 23. 8. 2010 10:25

Velkou roli v tom hraje ten tower defense prvek, to je prakticky oproti TF2 jediny rozdil...
XBox Live: TadeasCZ
panTadeas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 8. 2010 13:34

panTadeas: je fakt, ze prave tower defense prvek je celkem zasadni
priznam se, ze TF2 znam nejvic z Nerfnow, ale jestli se nepletu, tak MNC ma navic jeste veci jako custom class a skilly
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 23. 8. 2010 18:11

uzivatel: co som pozeral tak v MNC su normalka classy ako v TF2. Akurat si v MNC mozes davat aj nejake upgrady.
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 8. 2010 20:04

Hurricane: clovek si muze upravit kazdou tridu nekolika vylepsenimi (resp. zemnit jejich poradi), vypada to kosmeticky, ale casto je to rozdil mezi zivotem a smrti
pak jsou tam upgrady, ktere si clovek kupuje v zapase, kdy je to dost casto rozhodovani, jestli vypustit roboty, postavit veze nebo vylepsit postavu
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chazyk 26. 8. 2010 12:56

Prosím Vás, jsou na Xbox nějaké hry, které mají nutnou instalaci na HDD? Xbox kupuji čistě na offline hraní, žádné stahování demoverzí, DLC nebo Arcade her, bude mi k tomu stačit 256 MB paměťová karta? Pravděpodobně už taková otázka padla nesčetněkrát, za to se omlouvám. :)
A druhá otázka: v budoucích pár týdnech si plánuji koupit k Xboxu i monitor, tuším že před nějakou dobou jsem tady četl, že čistě na hraní je lepší HD ready než full HD, jelikož žádná Xbox hra nejede ve fullHD, mám se tedy spíše dívat na HD ready monitory?
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 8. 2010 13:10

chazyk píše:Prosím Vás, jsou na Xbox nějaké hry, které mají nutnou instalaci na HDD? Xbox kupuji čistě na offline hraní, žádné stahování demoverzí, DLC nebo Arcade her, bude mi k tomu stačit 256 MB paměťová karta? Pravděpodobně už taková otázka padla nesčetněkrát, za to se omlouvám. :)
A druhá otázka: v budoucích pár týdnech si plánuji koupit k Xboxu i monitor, tuším že před nějakou dobou jsem tady četl, že čistě na hraní je lepší HD ready než full HD, jelikož žádná Xbox hra nejede ve fullHD, mám se tedy spíše dívat na HD ready monitory?

Snad jen Final Fantasy XI, coz je MMO. 256MB nebude stacit na nektere stahovatelne hry (treba Lara Croft ma pres 2GB), ale pokud clovek neplanuje konzoli pripojovat k internetu, tak je to jedno. V nejhorsim pripade se to da resit treba USB klicenkou. Pokud neni velky cenovy rozdil, tak se vyplati vzit model s HDD, ale neni to nutne.
Cast her ve Full HD jede, ale jestli to za ty penize navic stoji si nejsem moc jisty. U vetsich uhlopricek clovek nic jineho nez 1920x1200 asi nesezene, takze tam je to celkem jasne, ale u mensich by melo bohate stacit 1680x1050.
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 8. 2010 13:52

Monitory jsou dnes uz levne a ty velke 24"a vice jsou stejne 1920x1200, nevidim v tom tedy zadny nadstandart jako kdysi u TV.

Jen tak jsem mrknul na Alzu, 21,5" Lcd Benq Full HD kolem 3 tisic, to uz je huste. jinak 90 procent monitoru tam maji nově o rozliseni 1920x1080 namisto 1920x1200, zajimave to drive mely jen Televize.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 8. 2010 15:49

sega.maniac píše:Monitory jsou dnes uz levne a ty velke 24"a vice jsou stejne 1920x1200, nevidim v tom tedy zadny nadstandart jako kdysi u TV.

Jen tak jsem mrknul na Alzu, 21,5" Lcd Benq Full HD kolem 3 tisic, to uz je huste. jinak 90 procent monitoru tam maji nově o rozliseni 1920x1080 namisto 1920x1200, zajimave to drive mely jen Televize.

Ja dal ted svuj 22" na stul k PC a je to na mne moc velke - hry mam pustene v malem okne uprostred obrazovky :D
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chazyk 26. 8. 2010 16:44

Díky na vysvětlení, k internetu ho vůbec nebudu mít připojený, takže mi bude stačit paměťovka co dostanu v balení. Monitor plánuju 21,5", vetší bych jednak neměl kam dát a taky mám značně omezený rozpočet, ani nevím kdy si ho koupím, je zatím jen ve wishlistu. :D
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka