X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 12. 2013 11:56

Tak jsem neodolal a na Live koupil Bully za 3 libry ... Pokud to bude příští měsíc v Games with Gold, tak se naštvu a budu chtít refund :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 12. 2013 12:05

Bomba hra.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 12. 2013 12:23

Vím, mám jí v hledáčku už tak 2 roky, ale pořád jsem na ní nenarazil za přijatelnou cenu (čti do 200 korun :D nemohl bych si dovolit mít tak velkou sbírku a platit plný ceny). Chtěl jsem původně Wii verzi, ale nepohrdnu ani tou digitální. Ale samozřejmě pokud natrefím na fyzickou kopii, tak beru i tu.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 12. 2013 19:26

Uff, tak naštěstí je Games With Gold docela slušné a není tam nic, co mám. Konečně. :D

http://www.shacknews.com/article/82488/ ... s-and-lara

Na obě hry se upřímně těším. :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 1. 2014 15:25

Dotaz, můžu na 4Gb slimce hrát hry z původního xboxu? Někde píšou, že jo ale někde zas, že si musím dokoupit hdd. Nevíte někdo jak to teda je..?

A ještě jeden, nemáte někdo srovnání Oblivionu na x360/ps3? Celkem jsem na to po letech dostal chuť a ta anniversary edice je za hubičku.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 1. 2014 18:32

Všechny X360 jsou stejné. Pokud ale hra potřebuje instalaci na HDD, pak budeš muset dokoupit HDD.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2014 18:44

StefiCZ píše:A ještě jeden, nemáte někdo srovnání Oblivionu na x360/ps3? Celkem jsem na to po letech dostal chuť a ta anniversary edice je za hubičku.

Srovnání úplně nemám, ale nedoporučuju. Hrál jsem jen PS3 verzi a ta byla docela hrozná. Něco jako Fallout 3, je to asi stejný engine. Xbox verze má mít jen o něco menší rozlišení, takže to asi vypadá ještě hůř. Tohle bude lepší na PC.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 1. 2014 20:36

Na X1 je co vim potreba HDD, instalace X360 her a dalsi veci se daji vyresit skrze 32GB usb flash, ale toto myslim ne. Jinak srovnani mas na YT, ale bezi jen 240p coz je o nicem, na PS3 je Oblivion obecne lepsi, take vysel znacne pozdeji.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 2. 2014 16:41

Co by jste doporučili na x360 a vlastně i na původní xbox z těch méně profláknutých her? Halo, Forzu, Fable a GOW necháme spát. Teda z Halo by mě fakt zajímalo Wars, protože na tom makali Ensemble studios a ty mám minimálně kvůli AoE fakt rád. Dál mě napadá Kameo, první Dead Rising a Far Cry Instincts, jenže ten co si pamatuju ještě z recenzí se často kompletně zasekával.. čehož se teda docela bojím. Takovej Blue Dragon mě taky strašně láká, jenom se bojím, že by to byla další natahovaná nuda. Taky by mě zajímalo jak je na tom u x360 první Call of Juarez, protože na pc jsem si to kdysi užil a klidně bych si to dal znovu. Mám sice rád plošinovky ale Banjoo mě z dema strašně nudil, tak nevím jestli se plná vyplatí nebo ne.. ještě bych chtěl Naruta: Broken Bond, Rise of a Ninja je super :) jenom mi vadí, že na xlive už není ke stažení Japan stopa.. nevíte někdo jak to obejít? Napadá vás ještě něco, co by stálo za zakoupení? Na původní xbox z toho co mi chybí nejspíš vezmu už jenom Panzer Dragoon a Max Payne 1/2, víc už mě nenapadá.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasheg 17. 6. 2014 11:32

Pokud plosinovsku, tak urcite doporucuju Rayman origins :)
vasheg
First Blood

Odeslat příspěvekod ka-spel 4. 11. 2014 22:39

Sorry za OT pokud to bude. Syn hraje hry na Steam, dost si jich už zakoupil a teď si našetřil nějaké chechtáky a chce X360 a tvrdí mě, že to podporuje Steam a bude to moci hrát. Sice nejsem pc analfabet, ale nejsem hráč (max. ET), ale o konzolích pro Steam jsem četl akorát v souvislosti s Steam Machines. Jak to tedy je? Vykašlat se na X360 a počkat na Steam Machines?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 5. 11. 2014 08:50

hry zakupene na steame si na 100% na xboxe nezahras, nijak to prepojene nie je.

steam machines tiez nie je ziadna zazracna krabicka, je to proste pocitac na ktorom je nainstalovany steam os (ktory vies stiahnut zadarmo) a dodava sa k nemu steam ovladac...
staci ak pripojis pocitac k telke a abrakadabra mas steam machine.
http://store.steampowered.com/bigpicture
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2014 19:58

No a nebo k tomu PC, co už máte, připojit prostě jen XBoxový gamepad a nemusíš řešit žádnou Steam Machine :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 11. 2014 22:00

Takže přesně tak jak jsem si to myslel. Osobně taky nevidím na konzolích nic lepšího než oproti PC. Kvůli čemu to hlavně chce je ten kinect. No hlavně se moc těším jak bude hrama prznit plasmu. >:-(
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 11. 2014 22:05

Ona na konzole je spousta exkluzivních her plus je jejich hraní pohodlnější (nemusím nic řešit - koupím hru a hraju. Nemusím zjišťovat, jestli na to mám dost výkonný počítač, jestli tamty ovladače jsou aktuální apod.), navíc hry na konzole mnohem pomaleji ztrácí hodnotu (a nejsou vázané na účet typu Steam).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků