PC vs XBOX herně

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AnimaliX 15. 5. 2007 12:01

Mnoho her vychazi soucasne na PC i XBOX, takze je tezke rozhodnout na kterou platformu je dana hra lepsi. Kdyz hra vyjde podstatne pozdeji treba na PC tak je vetsinou nejak "vylepsena", ale kdyz vyjde soucasne, jedna se v podstate o totozny kousek.
Rozdilnost nastava ve stylu ovladani a "zjednoduseni ovladani" pro konzole, ktere muze mit vliv na cely herni prozitek.

Cili ktere hry jste hrali na PC i XBOX a na ktere platforme byly lepsi a proc?
Naposledy upravil AnimaliX dne 15. 5. 2007 12:05, celkově upraveno 1
AnimaliX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnimaliX 15. 5. 2007 12:02

Rozhoduju se napr. u The Elder Scrolls IV: Shivering Isles , protoze zrovna tento kousek vysel soucasne jak na PC tak na vsechny konzole.
AnimaliX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 15. 5. 2007 12:14

Shivering Isles je datadisk, ne?
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 15. 5. 2007 12:16

Na Xbox jsou datadisky?
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnimaliX 15. 5. 2007 12:23

AnimaliX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 15. 5. 2007 12:31

Hra bude vypadat výrazně lépe na PC. Ovládá se imo lépe na konzolích gamepadem. Jinak je to naprosto totožný.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnimaliX 15. 5. 2007 12:32

Tragedy píše:Hra bude vypadat výrazně lépe na PC. Ovládá se imo lépe na konzolích gamepadem. Jinak je to naprosto totožný.o/quote]


Bude? ja spis potreboval nazor od nekoho kdo to vazne zkousel :D

Proc by to melo vypadat lip na PC ? po technologicke strance co se enginu tyka by xbox mel zvladat vse co PC.

Proc by se to melo ovladat lepe na PADu kdyz mys je rychlejsi a presnejsi :)
AnimaliX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 15. 5. 2007 12:42

AnimaliX píše:
Tragedy píše:Hra bude vypadat výrazně lépe na PC. Ovládá se imo lépe na konzolích gamepadem. Jinak je to naprosto totožný.o/quote]

Bude? ja spis potreboval nazor od nekoho kdo to vazne zkousel :D

Proc by to melo vypadat lip na PC ? po technologicke strance co se enginu tyka by xbox mel zvladat vse co PC.

Proc by se to melo ovladat lepe na PADu kdyz mys je rychlejsi a presnejsi :)


Bude... šptně sem se vyjádřil. Vypadá to líp na PC, samozřejmě to závisí na tvé sestavě :)

Hra byla dělaná primárně pro XBOX, takže je tomu uzpůsobeno i ovládání. Mě se to na myš/klávesnice hrálo dost blbě.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaessaekki 15. 5. 2007 12:46

AnimaliX píše:
Tragedy píše:Hra bude vypadat výrazně lépe na PC. Ovládá se imo lépe na konzolích gamepadem. Jinak je to naprosto totožný.o/quote]

Bude? ja spis potreboval nazor od nekoho kdo to vazne zkousel :D

Proc by to melo vypadat lip na PC ? po technologicke strance co se enginu tyka by xbox mel zvladat vse co PC.

Proc by se to melo ovladat lepe na PADu kdyz mys je rychlejsi a presnejsi :)


Lebo niektorym ludom sa hra lepsie na gamepade. Ja uz niesom schopny hrat ani len FPSku s mysou a klavesnicou.
WiiU,Wii,Xbox 360, NGC,3DS XL, PSP 3000, Gameboy Micro
gaessaekki
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnimaliX 15. 5. 2007 12:57

Je to dilema pro co se rozhodnout :)

...u takovyho GROW2 co vyjde za pul roku po XBOX verzi je situace jasna... pro PC ma mit vetsi mapy a hromadu vychytavek.
AnimaliX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2007 12:59

Tak pro mě jsou všechny hry co vyšly na PC i X360 lepší na X360 protože je moje PC neutáhne :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 15. 5. 2007 13:03

Peter S. Kenedy píše:Tak pro mě jsou všechny hry co vyšly na PC i X360 lepší na X360 protože je moje PC neutáhne :-):/quote]


Hehe. To je přece naprosto jasný a taky jeden z důvodů, proč jsem kupoval konzoli (sice "jen" PS2, ale přece)...a to, že PC musíš neustále upgradovat...teda pokud si chceš zahrát na úrovni.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2007 13:13

Jo přesně...ale PS2 tam toho zas tak moc nevykouzlíš...pokud chceš nahradit výkonné PC konzolí měla by to být nextgen takže PS3 nebo X360 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 15. 5. 2007 13:16

AnimaliX píše:...u takovyho GROW2 co vyjde za pul roku po XBOX verzi je situace jasna... pro PC ma mit vetsi mapy a hromadu vychytavek.
Soude podle jednicky mela kazda verze neco... obecne byla prijimana lepe ta Xboxova, ale je to dost individualni...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 15. 5. 2007 13:19

Hral jsem Oblivion na PC (dlouho) a ted ho hraju na Xboxu 360. Xbox 360 verze u me zatim jasne vede, protoze hrani na gamepadu je pohodlnejsi a hra take vypada lepe nez na mem PC (s Geforce 6600 to precijenom na zadne velke detaily nejelo).
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků