Série Resident evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 1. 2009 21:01

Tak já jsem milovník série RE (1,2,3) a přesto se mi RE4 strašně moc líbí a hrál jsem ho taky nejvíce ze všech residentů jako Míša...je to změna a podle mě i k lepšímu

Tomkalhotko co se ti na RE4 nelíbí?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 1. 2009 21:57

re4 je ina, ale pritom opat fantasticka hra, najlepsia akcna hra jednoznacne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 11. 1. 2009 22:32

AlienX píše:re4 je najlepsia akcna hra jednoznacne


...jednoznacne :hmm:

Rozmyslam ze to mam rozohrane na PS2, ale som to este neprisiel. Dva krat som to presiel na GC, ale na PS2 je Separate Ways... :shock: Sakra som zabudol nato. Musim to este dat. :idea:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 1. 2009 22:57

Peter S. Kenedy píše:Tak já jsem milovník série RE (1,2,3) a přesto se mi RE4 strašně moc líbí a hrál jsem ho taky nejvíce ze všech residentů jako Míša...je to změna a podle mě i k lepšímu

Tomkalhotko co se ti na RE4 nelíbí?


ja RE drtil svyho casu moc moc na PSX hlavne treba takovyho RE3 sem byl schopnej dohrat do hodiny az tak sem to mel nauceny ... RE2 byla atmosferickia bomba byla to jedna z prvnich PSX her co sem hral a nikdy na ni nezapomenu..

vlastnim stale PS2 takze sem 4 hral na ni, nelibi se mi na ni presne to co popsal lojza ,nezapada to do serie, vypada to jinak , hraje se to jinak, vetsi zamereni na mise a arkadovost, imho hratelnost me proste nesedla a ja chci zombiky ,, raccoon city, a hratelnost puvodnich dilu to je ten duvod

jak tak koukam sem tu jeden z mala co ma rad CODE veronica X .. to byl Dil s velkym H hlavne kdyz sem myslel ze uz je konec hry tak sem teprv zjistil ze sem v polovine :D

code veroniku si hlavne rozjedu az budu mit cas , tak nejak mam na ni chut dohral sem ji tenkrat pouze jednou coz v porovnani s trojkou a dvojkou ktere sem dohral v desitkach :D a stale me bavili

RE1 me moc neoslovil i kdyz sem to na PSX dohral jenze bohuzel az po bezkonkurencni dvojce takze :( asi tak ale jednicku vlastnim na nintendu DS dokonce originalku a tam me bavila vice :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 12. 1. 2009 12:46

jednotka RE je dost komplikovana hra, hlavne mansion je riadne bludisko podla mna

ale ma jedinecnu atmosferu, najstrasidelnejsie, najtemnejsie a ten pach krvy nema chybu, navyse ma aj najlepsie files a bola prva v serii
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2009 13:05

Tomkalhotko, je fakt že u Re4 se ta atmosfera starých dílů vytratila, ale podle mě už to změnu chtělo a já teda pořád zombie nechci...já raději chytřejší a rychlejší vesničany a další zvěrstva které v sobě mají Las Plagas...takže bych to shrnul tak, že první díly RE serie byli atmosferičtější, ale aspon pro mě má RE4 lepší hratelnost (ikdyž mi tam citelně chybí více hádanek a puzzlů)

Ted jsi mě nahlodal na Code veronicu...mám ji na GC rozehranou, ale jaksi jsem ji na dost dlouhou dobu odložil...ono je to totiž se mnou a hrama složité...rozehraji jednu hru, příjde další a tu první zase nehraju
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2009 20:11

Parada povedlo se. V praci jsem nasel jeste zabalenou RE1 na GC. Jeste ji nemam doma ale bude. :D Mam zadelano na slousnou sbirku, ze bych se zaradil po boku Misovi? :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 1. 2009 20:18

Lo!Zza píše:Parada povedlo se. V praci jsem nasel jeste zabalenou RE1 na GC. Jeste ji nemam doma ale bude. :D Mam zadelano na slousnou sbirku, ze bych se zaradil po boku Misovi? :))


v praci ? kdepak pracujes ? :o
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2009 20:22

Alianna Hitomi píše:
Lo!Zza píše:Parada povedlo se. V praci jsem nasel jeste zabalenou RE1 na GC. Jeste ji nemam doma ale bude. :D Mam zadelano na slousnou sbirku, ze bych se zaradil po boku Misovi? :))


v praci ? kdepak pracujes ? :o

takova mala firmicka skrz opravu/servis PCcek a vubec vseho elektronickyho. (ale vzhledem k tomu jak to tam vypada tak nemuzu rict jak dlouho jeste :D) Chodej tam ruzny veci z obchodu co se treba rusej a podobne. Obcas mam stesti - posledne jsem si tam nabral Pokemony R,B,Y,G,S :P
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 1. 2009 21:48

Lo!Zza píše:Parada povedlo se. V praci jsem nasel jeste zabalenou RE1 na GC. Jeste ji nemam doma ale bude. :D Mam zadelano na slousnou sbirku, ze bych se zaradil po boku Misovi? :))


Jasná věc ;-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 1. 2009 19:56

Tak uz ho mam doma fesaka....premyslim jestli ho vubec rozbalovat. Pocitam ze za nekolik let tak lehce sehnat nepujde a jeho sberatelska hodnota poroste. Mam, nemam, mam, nemam..dilema jak svina. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 1. 2009 19:59

rozbal, boj sa, hraj sa a zomri :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 1. 2009 14:50

Lo!Zzo myslím že už ted má RE remake zabalený velkou hodnotu...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 1. 2009 15:20

Peter S. Kenedy píše:Lo!Zzo myslím že už ted má RE remake zabalený velkou hodnotu...

Tezko rict, na ebayi jsem brand new a sealed nenasel. Vsichni maji otevreny. Asi si ho dam do vystavky a dal budu smejdit po bazarech a hledat otevrenou. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nintendoman 2. 2. 2009 17:17

ja som kupil zabaleny RE1 remake na ebay asi pred pol rokom,na 19 libier aj nieco ma vysiel aj s postovnym,mal som stastie lebo som nemal velku konkurenciu kedze aukcia sa koncila skoro rano
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků